Jump to content

Recommended Posts

Adam Kotleszka mnie irytuje swoim komentarzem. Nie wiem czy to jego maniera czy bijące z daleka cwaniactwo. Ciężko mi się tego słucha.

• Confused 4

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Adam Kotleszka mnie irytuje swoim komentarzem. Nie wiem czy to jego maniera czy bijące z daleka cwaniactwo. Ciężko mi się tego słucha.

On ma taki głos, od zawsze brzmiał nieco "Cwaniacko" ;)

• Thanks 1

A według mnie para Bugaj-Kotleszka dała radę! Oby więcej młodych "wilków" w TVP a nie ciągle starzy dziennikarze.

• Upvote 4

Ty albo Jesteś totalnym ignorantem albo nie oglądasz meczów piłkarskich..

Takie błędy/przejęzyczenia każdemu ale to każdemu komentatorowi się zdarzają podczas meczu.

• Upvote 2

Kto komentuje mecz Portugalii z Argentyną? Bo jeden z głosów jest mi znajomy ale całkowicie zapomniałem jego nazwiska. Nie oglądam od początku więc nie zobaczyłem belek z nazwiskami komentatorów.

Komentarz:

Hubert Bugaj, Bartłomiej Rabij

O dzięki. Właśnie ten głos, który kojarzyłem to Rabij. Pamiętam jeszcze jak komentował ligę brazylijską w Sportklubie.

Finał Ligi Europy prosto z Baku będą komentowali Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Mecz z Senegalem z Łodzi będą komentowali Maciej Iwański i Rafał Ulatowski. 

Nie tylko u Ciebie.

Do grona piłkarskich ekspertów TVP Sport od 1.06.2019 r. dołączy Andrzej Strejlau. Poinformował o tym na Tweeterze sam zainteresowany.

Studio do meczu Polska- Australia w ramach LN siatkarzy poprowadzi Marcin Rams, reporterami będą Aleksandra Rajewska i Filip Czyszanowski, komentatorzy to Piotr Dębowski i Radosław Panas.

Jutro mecz eliminacji MŚ piłkarek ręcznych Serbia - Polska. Studio poprowadzi Mariusz Jankowski, reporterem na miejscu będzie Sylwia Michałowska,a komentatorem będzie Grzegorz Chodkowski. 

Michał Zawacki również przechodzi do TVP Sport.

• Like 1

13 godzin temu, wislok napisał:

Do grona piłkarskich ekspertów TVP Sport od 1.06.2019 r. dołączy Andrzej Strejlau.

Dostali go w pakiecie z prawami do Ekstraklasy :P

• Haha 5

Ja się cieszę. Lubię i szanuję człowieka. Chciałbym w takim wieku jeszcze być w tak dobrej formie fizycznej i psychicznej.

• Upvote 5

Godzinę temu, Tomo21 napisał:

Dostali go w pakiecie z prawami do Ekstraklasy :P

Chyba nie bo wcześniej "ekspertował" dla Polsatu przy LM. Mogą mieć umowę tu i tu?

Przyjemnie go posłuchać, to fakt.

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Chyba nie bo wcześniej "ekspertował" dla Polsatu przy LM. Mogą mieć umowę tu i tu?

Współpracował z wieloma mediami- Eurosport, TVP czy Polsat, jednak teraz od 01.06.2019 r. będzie związany z umową z TVP jako ekspert TVP SPORT to myślę,że nie będzie obecny w innych telewizjach.

To dobrze że będzie teraz tylko w TVP, bo czasami strach było otworzyć lodówkę, bo Pan Trener mógł z niej wypaść. :rofl:

• Confused 4

Dziś finał LM tak jak informowaliście skomentują D. Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi zaś Rafał Patyra,a towarzyszyć mu będą Sebastian Mila, Robert Podoliński i Andrzej Strejlau. 

Jutro zaś 1/8 finału MŚ do lat 20. Polacy zagrają z Włochami o 17.30. Ten mecz będzie komentować Sławomir Kwiatkowski. Drugi mecz tego dnia Kolumbia- Nowa Zelandia z Łodzi skomentuje Szymon Borczuch. 

Kwiatkowski w ostatnim czasie stał się trojka w TVP, jeśli chodzi o piłkę nożną. Ale co fakt, nie przeszkadza zazwyczaj podczas oglądania. 

Wątpię że jest "3" bo na pewno wyżej stoją "akcję" bardzo przeciętnego według mnie Borczucha.

Borczuch raczej nie jest numerem 3,  jakby nie patrzeć to Kwiatkowski komentował półfinał LM ,a nie Borczuch.