Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

No ja nie mam - mam tylko w smartfonie (internet na kartę). :P Więc dla mnie liczy się tylko to co jest nadawane z satelity. :P

Edited by SatExpert

To przykro mi. Może po pewnym czasie nadawania w internecie TVP Sport 2 zawita również na satelicie.

No przecież odrazu ma nadawać - tak to zrozumiałem... :/

@SatExpert szkoda,ze nie zapoznałeś się z wiadomością zawartą w linku. TVP Sport 2 ma być kanałem dostępnym jedynie w internecie. Jak rozumiem ten kanał ma być kanałem dostępnym jako hbbTV. 

Szlaq, dopiero teraz to doczytałem - żałosny jest ten pomysł... :/

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Telewizja Polska planuje stworzyć nowy wirtualny kanał o roboczej nazwie TVP Sport 2, który będzie uzupełnieniem TVP Sport. - Stacja ta dostępna będzie tylko w internecie - w naszej aplikacji mobilnej. 
  • Upvote 1

Posted (edited)

Wiele osób zwracało się do Pana Marka Szkolnikowskiego o to by treści sportowe były dostępne na platformie hybrydowej. Pojawienie się tam TVP Sport 2 będzie @lukis90el rozwinięciem jej zawartości . Akurat nikt tak jak TVP w naziemnej telewizji cyfrowej platformy hybrydowej rozwiniętej nie ma.  Może w ramach TVP Sport 2 będzie dostępne kilka transmisji tak jak TVP Parlament ma kilka streamów. 

@Tomo21 nie wiem kto decyduje o tym, który mecz jest którego wyboru. 

Edited by wislok

Guest kingofsouth

Mam taką cichą nadzieję, że TVP 4K wróci do NC+.   ;)

Posted (edited)

Dlaczego nie chcą umieścić TVP Sport2 normalnie na satelicie tylko uruchomią go wyłącznie w internecie. Nie szkoda im na to kasy?

Cytat
TVP Sport na pewno nie zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości stacja obecna na MUX-3 zacznie nadawać w jakości HD.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-sport-2-i-kanal-4k-nowe-stacje-sportowe-marek-szkolnikowski-komentarz

Czyli wygląda na to że będzie dubel TVP SPORT HD na Mux 8.

Edited by pawlo

Zamiast bawić się w jakieś internetowe kanały czy live streamy, a jeśli rzeczywiście chcą poprawić swoją obecność w Internecie, to powinni zbudować od zera w pełni interaktywny sportowy hub skupiony na treściach wideo na żywo i na żądanie, z podziałem na kategorie, dyscypliny, w pełnym 1080p i wyżej przy 50 fps. Coś jak sportowy Netflix/Twitch, w tym z integracją z HbbTV, tak aby obie strony nie były stratne, z możliwością założenia konta i pełnej personalizacji oraz powiadomieniami o transmisjach czy nowych prawach. Natomiast w telewizji linearnej powinni już dawno uruchomić TVP SPORT 2, który zastąpiłby w modelu dystrybucyjnym jedynkę, a byłby uzupełnieniem, którego brakuje. TVP SPORT po wejściu do DVB-T z pewnością odbębniło swój sukces i finansowo powinno to stać dobrze. Przynajmniej pod względem kosztów operacyjnych samego kanału.

@pawlo, w Internecie jest po prostu taniej. Dlatego.

• Upvote 1

55 minut temu, pawlo napisał:
  Cytat
TVP Sport na pewno nie zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości stacja obecna na MUX-3 zacznie nadawać w jakości HD.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-sport-2-i-kanal-4k-nowe-stacje-sportowe-marek-szkolnikowski-komentarz

Czyli wygląda na to że będzie dubel TVP SPORT HD na Mux 8.

Jeśli TVP Sport w HD uruchomiono by na MUX3 to szczerze wątpię, aby kontynuować przekaz na VHFowskim MUXie. SD a HD ok, ale myślę, że TVP nie pozwoliłoby sobie na taką sytuację, wręcz patową. Swoją drogą, pamiętam jeszcze jak nasz Mr. Orbita opisywał, że podniesienie TVP Sport do HD na "trójce" jest możliwe już teraz, tylko wymagałoby to ogarnięcia dotychczasowej infrastruktury, czyt. doświetlenia etc. Ale pożyjemy, zobaczymy... ;) 

Mam niestety smutną wiadomość. Już nigdy nie usłyszymy komentującego mecze szczypiorniaka w Telewizji Polskiej, ani w żadnej innej Wojciecha Nowińskiego.W środę zasnął po raz ostatni w swoim życiu.   

Mecz o 3 Miejsce MŚ do lat 20 Włochy- Ekwador skomentuje Sławomir Kwiatkowski- Andrzej Strejlau (z Gdyni)

Finał MŚ Do lat 20 Ukraina- Korea Płd.  skomentują Jacek Laskowski- Robert Podoliński( z Łodzi)

MŚ Kobiet

18:00 grupa C: AUSTRALIA – BRAZYLIA - Michał Zawacki

21:00 grupa B: RPA – CHINY- Szymon Borczuch 

Piątek 

14:55Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa D: JAPONIA – SZKOCJA  - Tomasz Jasina
*(od 15:10 w TVP Sport HD)

18:00 grupa C  JAMAJKA – WŁOCHY - sport.tvp.pl- Michał Zawacki

21.00 grupa D: ANGLIA – ARGENTYNA- sport.tvp.pl - Alleksander Roj

Sobota

14:50 Grupa E: HOLANDIA – KAMERUN - Aleksander Roj

20:55 grupa E: KANADA – NOWA ZELANDIA  - sport.tvp.pl - Maciej Iwański

Swoją drogą TVP Sport zrezygnowało ze swojego studia weekendowego. 

No mogliby zrobić tak jak pisze @Emil.1603 jakaś aplikacja konkretna na smart tv,bo serio mają sporo treści,które się marnują i są dostepne jedynie na sport.tvp. Już widzę,że w przyszłym tygodniu jak zaczną się ME U21 to kobiecy Mundial wyłącznie w internecie..

Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow z Włoch skomentują pierwszy mecz polskiej kadry na ME U-21.

• Thanks 1

MŚ Kobiet - Niedziela

14:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – grupa F: SZWECJA – TAJLANDIA - sport.tvp.pl - Adam Kotleszka

17:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Paryż, Francja – grupa F: USA – CHILE- sport.tvp.pl - Szymon Borczuch

MME do lat 21

18:20  Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: POLSKA – BELGIA

Studio: Maciej Iwański – Sebastian Mila
Reporterzy: Mariusz Jankowski, Hubert Bugaj

Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Reggio Emilii)

20:55 Mistrzostwa Europy U21, Bologna, Włochy – grupa A: WŁOCHY – HISZPANIA

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

18:20 Mistrzostwa Europy U21, Triest, Włochy – grupa B: SERBIA – AUSTRIA - Tomasz Jasina, R. Podoliński

20:50 Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: NIEMCY – DANIA - Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

Memoriał Kusocińskiego

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Chorzowa)
Studio: Hubert Malinowski (z Chorzowa)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa 1: POLSKA – IZRAEL

Komentarz: Jacek Laskowski (z Płocka)
Studio: Grzegorz Chodkowski (z Płocka)
Reporter: Sylwia Michałowska

• Thanks 1

I bardzo dobrze. Taką farsę to niech sobie transmituje co najwyżej jakaś łotewska postradziecka telewizja.

Kolejna odsłona pt; "Leczymy swoje kompleksy w TVP Sport"... Nie ma to jak porównywać kodowane kanały Polsatu to otwartych anten TVP, no naprawdę gratuluję Panu Szkolnikowskiemu, rzeczywiście jest się czym chwalić 🤣

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 5

Posted (edited)

I jeszcze wiadomo ,że transmisje Copa America są w nocy :)

Edited by slamer82

Transmisje nie tylko są w nocy bo są też o 21:00. Ale w TVP Sport też by jakiejś zawrotnej oglądalności nie miały. Także, zupełnie mnie nie dziwi że TVP odpuściła ten turniej, bo w tej chwili mają choćby Euro U-21, które jest dla nich bardziej opłacalne, choćby przez udział Reprezentacji Polski.

• Upvote 1