Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Sportowe kanały Polsatu przeprowadzą na początku sierpnia transmisje od ćwierćfinałów z tenisowego turnieju Sopot Open.
 2. Co do MMA i tych gal KSW - wiadomo, że trzeba być odważnym, twardym, sprawnym i wytrzymałym by wejść do klatki. To nie ulega wątpliwości. Jednak uważam, że za dużo w tym wszystkim celebryctwa i takiego show pod publiczkę. Jednak boks to klasyka, To honorowe reguły gry generalnie. Z resztą wolałbym by kasa w tym kraju była zasilana na gry zespołowe byśmy mieli je silniejsze czy choćby tenis by mieć turnieje rangi ATP czy WTA i więcej Naszych na poziomie.
 3. Świetna wieść. Prawdopodobnie po raz pierwszy na sportowych antenach Polsatu będzie można obejrzeć 28 lipca mityng lekkoatletyczny,, który odbędzie się w Polsce. Chodzi o Gwiazdy na warszawskich fontannach.
 4. sportowy specjalista

  TVP Sport

  A Piotr Dębowski z Radosławem Panasem to polecieli do Chicago na LN?
 5. Oby była szansa na obszerniejsze relacje z Sopot Open. Czekam również na informacje dotyczącą transmisji z meczów Polaków z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej plażowej.
 6. Chociaż tyle. Jednak znowu ta męczarnia oglądania transmisji przez neta.
 7. Wkurzenie i determinacja robią swoje. Wiem, że to może mało racjonalne, lecz czasami człowiek musi coś napisać co go drażni - nie hejtując w taki typowo negatywny sposób.
 8. Jak widać niestety dla Eurosportu wszystko jest ważniejsze czy to ogółem czy na Uniwersjadzie od meczów Polaków w siatkówce na tym turnieju. Niestety to taka dyscyplina gdzie jak nie ma do jakiegoś turnieju praw Polsat to zaczyna się duży problem z dostępem do transmisji. Szkoda gadać.
 9. Jak widać niestety dla Eurosportu wszystko jest ważniejsze czy to ogółem czy na Uniwersjadzie od meczów Polaków w siatkówce na tym turnieju. Niestety to taka dyscyplina gdzie jak nie ma do jakiegoś turnieju praw Polsat to zaczyna się duży problem z dostępem do transmisji. Szkoda gadać.
 10. Przecież napisałem fakty. Trwają mistrzostwa w Polsce w piłce ręcznej plażowej i transmituje je jedna z anten i tyle. Co w tym nieoczywistego? A poza tym meczów na Wimbledonie jest tyle, że to nie jest takie łatwe to wszystko ogarnąć. Bez znaczenia w kwestii poziomu profesjonalizmu danej stacji. No może jakby na czas trwania tak wielkiego turnieju można by uruchomić dodatkowe kanały Premium to jakoś by się to ciągnęło za dwa końce.
 11. Lubię tenis i szanuję jego wszelakie wymagania, lecz zwróćcie uwagę na to, że w Polsce w Starych Jabłonkach zaczęły się Mistrzostwa Europy widowiskowej plażowej odmiany piłki ręcznej, gdzie naturalnie grają w nim obie - żeńska i męska Reprezentacje Polski. Jedna antena w tym wypadku Polsat Extra jest zajęty. Naturalnym czymś jest też transmitowanie tego typu zawodów - tym bardziej u siebie w kraju.
 12. Można gdzieś ogarnąć obsadę dziennikarską na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej w Starych Jabłonkach, które się jutro zaczynają?
 13. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Jeżeli chodzi o tego typu kwestie dotyczące obecnych lub byłych sportowców, którzy są komentatorami to w Polsacie mieli nosa lata temu do pozyskania Artura Partyki i Damiana Dacewicza. Uwielbiam jak komentują.
 14. Już od jakiegoś czasu nie oglądam JTM. Po za tym jak dla mnie mimo tego jaki by nie był Robert Janowski to on był twarzą tego programu i nie chcę oglądać tego jak prowadzi Norbert choćby z uwagi na to jak sobie przypomnę jego wizytę w studio podczas Pucharu Świata w siatkówce w 2011-tym roku. To była masakra wtedy.
 15. Oglądając transmisje z lekkiej z IE brakuje mi od wczoraj Artura Partyki. Jego komentarz jednak ożywiłby te transmisje. Przemek Iwańczyk z Jackiem Wszołą trochę za spokojnie i za stonowanie brzmią we dwójkę.
×
×
 • Create New...