Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Rzeczywiście w Polsacie jest tak, że nie da rady napisać do nich na messengerze tylko trzeba wysłać wiadomość i nie wiadomo co dalej. Choć ostatnio pisałem komentarze pod postami i wysłałem właśnie wiadomość w sprawie przypomnienia choćby meczów Polaków w szczypiorniaka, do których mają prawa no i po kilku dniach zaczęli przypomninać MŚ 2007. Co do praw dobrze by było utrzymać biathlon i zawody PŚ czy Diamentową Ligę.
 2. Ktoś się orientuję w sprawie praw sportowych w Canal +? Do jakich rozgrywek przedłużyli, przedłużą?
 3. Ktoś się orientuję jak wygląda sprawa z przedłużeniem obecnych praw sportowych, które ma Polsat? Co pozostanie, z czego zrezygnują, co utracą?
 4. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Nie mam nic do tego programu Klasa, lecz czy to jest normalne by zapychać nim ramówkę sportowej anteny, gdzie w tym samym czasie można by było przypomnieć wiele retro archiwalnych wydarzeń sportowych? Np. mecze szczypiornistek w 1/8 i 1/4 f. w 2013-m i 2015-m szczypiornistów z 2009-go od 2012-go do 2015-go w mistrzowskich imprezach, mecze olimpijskie szczypiornistów, siatkarzy, siatkarek od 2004-go czy nawet 1996-go do 2016-go plus Berlin 2016 i te choćby dramatyczne spotkanie z Niemcami, boje Justyny z Marit, medal Justyny z Sylwią na mistrzostwach, mistrzowskie imprezy w lekkiej, może coś z tenisa i jakieś pamiętne zwycięstwa Agi. Znalazło się tego trochę.
 5. Jak mamy teraz taki okres to mam nadzieję, że w Polsacie się obudzą i przypomną choćby ten jak i inne mecze szczypiornistów z tamtych lat.
 6. Czy ktoś z Was orientuje się prawa do jakich rozgrywek z dużym prawdopodobieństwem zostaną przedłużone na kolejny bądź kolejne sezony przez Canal +?
 7. Co ten Polsat miłośnik siatkówki od siedmiu boleści robi? Żeby nie zrobić studia i nie wysłać reportera i komentatorów na hitowy mecz LSK Chemik Police Developres Rzeszów.
 8. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Jasne to jest, że również jest konkurencja, która transmituje turniej natomiast dla mnie to wstyd jest tak szybko kończyć studio pomeczowe siatkarskie po zwycięstwie w ważnym meczu Naszej Reprezentacji. Tym bardziej, że nie goniła następna transmisja, lecz powtórka że wczorajszych skoków z całym szacunkiem do Dawida Kubackiego. Takie to olewawcze wobec samych dziewczyn i kibiców. Taki zarzut do TVP Sport na dzisiaj.
 9. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Właśnie przeglądam program TVP Sport, a tam brak transmisji z Euro szczypiornistów w styczniu. O co tutaj chodzi? Przecież Polacy w tym turnieju zagrają w przeciwieństwie do poprzednich styczniowych mistrzostw czy ostatnio zakończonych kobiecych mistrzostw.
 10. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Oficjalnie mecze Polek w siatkarskich kwalifikacjach olimpijskich, które od 5-go stycznia rozgrywać się będą w holenderskim Apeldoorn będzie można oglądać w TVP Sport.
 11. Jeżeli chodzi o siatkówkę to w Eurosporcie komentował ją Tomasz Lach tylko on teraz w Polsacie i nie wiem jak z nim do końca jest? Czy na wyłączność czy dzieli pracę między dwiema stacjami? Do tego jak były transmisje siatkarskie w gwiazdkowej stacji to Witold Roman komentował mecze.
 12. Dlatego jestem za tym by europejska i światowa federacja przestały nam wpychać każdą kolejną siatkarską imprezę i postawili na jej rozwój sportowy i organizacyjny na świecie, a w Polsce powinniśmy pomóc rozwinąć się właśnie jak sportowo tak organizacyjnie innym dyscyplinom.
 13. Ja to chwalę Canal + za to jak angażuje się w produkty, do których ma prawa. Studio przed i pomeczowe, magazyny teraz Radio Canal. To przez tyle lat na Polsacie nie było żadnych magazynów z siatkarskich Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów mimo że to ulubiona dyscyplina słonecznej stacji. Wiadomo, że wszystko jest kwestią pieniędzy, lecz cieszyłbym się z przedłużenia umowy na rozgrywki CEV jak i zdecydowali się na EHF.
 14. Co do Krzysztofa Wyrzykowskiego to zaskakująca informacja. Czyżby w jego przypadku nie było możliwości funkcjonowania między Eurosportem a Polsatem Sport tak jak choćby to jest z Tomaszem Lachem?
 15. Co do biathlonu - świetnie. Weronika Nowakowska, Magda Grzywa no i oczywiście Marcin Muras.
×
×
 • Create New...