Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata z Dohy są transmitowane przez Polski Eurosport. To jest tylko i wyłącznie polskie okno i specjalnie wysłani polscy komentatorzy i reporterzy do stolicy Kataru. Na Eurosportach w innych krajach lecą inne transmisje.
 2. Ma ktoś jakieś wieści czy siatkarska kobieca Serie A z udziałem Naszych wiodących reprezentantek dalej będzie transmitowana w kanałach grupy Canal +?
 3. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Żenada ze strony TVP. Mistrzostwa Europy siatkarek, finał, dekoracja przecież. A tu trzeba szybko kończyć bo trzeba transmitować mecz piłkarski eliminacyjny, który leci również na Polsacie Sport Extra i go dublować. Dobrze, że jest Polsat Sport, na którym można zobaczyć dekorację ową.
 4. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Co tak TVP podbiera ludzi innym stacjom? W siatkówce Milena Sadurek, która jakiś czas temu związała się z NC +, Iwona Niedźwiedź też z NC +?
 5. Czy orientujecie się czy w NC + zostaną rozgrywki kobiecej siatkarskiej Serie A? Od nowego sezonu będzie tam 5 Polek. Asia Wołosz, Magda Stysiak, Malwina Smarzek, Agnieszka Kąkolewska i Zuzanna Górecka.
 6. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Czy mecze Polek na Mistrzostwach Europy siatkarek będą komentować Jacek Laskowski z Natalią Bamber-Laskowską?
 7. Jest gdzieś dostępna obsada komentatorska-dziennikarska na Mistrzostwa Europy siatkarek, które od 23-go sierpnia właśnie się rozpoczną?
 8. Co wy na to by w 4-ce został reaktywowany program taki jak "Czułe dranie" z Antyradia, który był emitowany w 2007-m roku? Uprzedzam, że to był pełen absurd co tam się działo.
 9. Można pochwalić Eurosport za zrealizowanie transmisji z lekkoatletycznych Drużynowych Mistrzostw Europy w Bydgoszczy. Dodanie studia - strzał w dziesiątkę.
 10. Może czy tam pewnie okazjonalnie się pojawia. Na pewno ze względu na prezesurę w Resovii Rzeszów skończył komentować i ogólnie oficjalnie współpracować z Polsatem Krzysztof Ignaczak. Co do Ryszarda Boska - podpadł mi bo był bierny wobec tego jak staczał się na dno AZS Częstochowa.
 11. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Przez tą zajętą ramówkę i jeden kanał sportowy mając u siebie w Warszawie ciekawy międzynarodowy turniej tenisa kobiet Warszawa Open, w którym Maja Chwalińska wygrywa mecz za meczem nie pokażą nawet finału tej imprezy.
 12. Jakby co to wybiła właśnie 50-tka komentatorowi sportowych kanałów Polsatu Arturowi Partyce.
 13. Marek Rudziński, Igor Błachut i Jakub Pieczatowski mają może w planach pojawić się w Wiśle i na miejscu skomentować zawody LGP w skokach?
 14. Sportowe kanały Polsatu przeprowadzą na początku sierpnia transmisje od ćwierćfinałów z tenisowego turnieju Sopot Open.
 15. Co do MMA i tych gal KSW - wiadomo, że trzeba być odważnym, twardym, sprawnym i wytrzymałym by wejść do klatki. To nie ulega wątpliwości. Jednak uważam, że za dużo w tym wszystkim celebryctwa i takiego show pod publiczkę. Jednak boks to klasyka, To honorowe reguły gry generalnie. Z resztą wolałbym by kasa w tym kraju była zasilana na gry zespołowe byśmy mieli je silniejsze czy choćby tenis by mieć turnieje rangi ATP czy WTA i więcej Naszych na poziomie.
×
×
 • Create New...