Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Czy ktoś z Was orientuje się prawa do jakich rozgrywek z dużym prawdopodobieństwem zostaną przedłużone na kolejny bądź kolejne sezony przez Canal +?
 2. Co ten Polsat miłośnik siatkówki od siedmiu boleści robi? Żeby nie zrobić studia i nie wysłać reportera i komentatorów na hitowy mecz LSK Chemik Police Developres Rzeszów.
 3. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Jasne to jest, że również jest konkurencja, która transmituje turniej natomiast dla mnie to wstyd jest tak szybko kończyć studio pomeczowe siatkarskie po zwycięstwie w ważnym meczu Naszej Reprezentacji. Tym bardziej, że nie goniła następna transmisja, lecz powtórka że wczorajszych skoków z całym szacunkiem do Dawida Kubackiego. Takie to olewawcze wobec samych dziewczyn i kibiców. Taki zarzut do TVP Sport na dzisiaj.
 4. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Właśnie przeglądam program TVP Sport, a tam brak transmisji z Euro szczypiornistów w styczniu. O co tutaj chodzi? Przecież Polacy w tym turnieju zagrają w przeciwieństwie do poprzednich styczniowych mistrzostw czy ostatnio zakończonych kobiecych mistrzostw.
 5. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Oficjalnie mecze Polek w siatkarskich kwalifikacjach olimpijskich, które od 5-go stycznia rozgrywać się będą w holenderskim Apeldoorn będzie można oglądać w TVP Sport.
 6. Jeżeli chodzi o siatkówkę to w Eurosporcie komentował ją Tomasz Lach tylko on teraz w Polsacie i nie wiem jak z nim do końca jest? Czy na wyłączność czy dzieli pracę między dwiema stacjami? Do tego jak były transmisje siatkarskie w gwiazdkowej stacji to Witold Roman komentował mecze.
 7. Dlatego jestem za tym by europejska i światowa federacja przestały nam wpychać każdą kolejną siatkarską imprezę i postawili na jej rozwój sportowy i organizacyjny na świecie, a w Polsce powinniśmy pomóc rozwinąć się właśnie jak sportowo tak organizacyjnie innym dyscyplinom.
 8. Ja to chwalę Canal + za to jak angażuje się w produkty, do których ma prawa. Studio przed i pomeczowe, magazyny teraz Radio Canal. To przez tyle lat na Polsacie nie było żadnych magazynów z siatkarskich Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów mimo że to ulubiona dyscyplina słonecznej stacji. Wiadomo, że wszystko jest kwestią pieniędzy, lecz cieszyłbym się z przedłużenia umowy na rozgrywki CEV jak i zdecydowali się na EHF.
 9. Co do Krzysztofa Wyrzykowskiego to zaskakująca informacja. Czyżby w jego przypadku nie było możliwości funkcjonowania między Eurosportem a Polsatem Sport tak jak choćby to jest z Tomaszem Lachem?
 10. Co do biathlonu - świetnie. Weronika Nowakowska, Magda Grzywa no i oczywiście Marcin Muras.
 11. Będzie komu kibicować i kogo wspierać. Nasze gwiazdy na starcie w osobach takich jak Natalia Czerwonka czy Natalia Maliszewska.
 12. Jak zaskakuje ostatnio Polsat z tym jak stawia na zimowe dyscypliny. Najpierw biathlon, następnie bobsleje, saneczkarstwo, snowboard i narciarstwo dowolne, a teraz łyżwiarstwo szybkie, shout track i łyżwiarstwo figurowe.
 13. Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata z Dohy są transmitowane przez Polski Eurosport. To jest tylko i wyłącznie polskie okno i specjalnie wysłani polscy komentatorzy i reporterzy do stolicy Kataru. Na Eurosportach w innych krajach lecą inne transmisje.
 14. Ma ktoś jakieś wieści czy siatkarska kobieca Serie A z udziałem Naszych wiodących reprezentantek dalej będzie transmitowana w kanałach grupy Canal +?
 15. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Żenada ze strony TVP. Mistrzostwa Europy siatkarek, finał, dekoracja przecież. A tu trzeba szybko kończyć bo trzeba transmitować mecz piłkarski eliminacyjny, który leci również na Polsacie Sport Extra i go dublować. Dobrze, że jest Polsat Sport, na którym można zobaczyć dekorację ową.
×
×
 • Create New...