Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. Jeżeli chodzi o siatkówkę to w Eurosporcie komentował ją Tomasz Lach tylko on teraz w Polsacie i nie wiem jak z nim do końca jest? Czy na wyłączność czy dzieli pracę między dwiema stacjami? Do tego jak były transmisje siatkarskie w gwiazdkowej stacji to Witold Roman komentował mecze.
 2. Dlatego jestem za tym by europejska i światowa federacja przestały nam wpychać każdą kolejną siatkarską imprezę i postawili na jej rozwój sportowy i organizacyjny na świecie, a w Polsce powinniśmy pomóc rozwinąć się właśnie jak sportowo tak organizacyjnie innym dyscyplinom.
 3. Ja to chwalę Canal + za to jak angażuje się w produkty, do których ma prawa. Studio przed i pomeczowe, magazyny teraz Radio Canal. To przez tyle lat na Polsacie nie było żadnych magazynów z siatkarskich Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów mimo że to ulubiona dyscyplina słonecznej stacji. Wiadomo, że wszystko jest kwestią pieniędzy, lecz cieszyłbym się z przedłużenia umowy na rozgrywki CEV jak i zdecydowali się na EHF.
 4. Co do Krzysztofa Wyrzykowskiego to zaskakująca informacja. Czyżby w jego przypadku nie było możliwości funkcjonowania między Eurosportem a Polsatem Sport tak jak choćby to jest z Tomaszem Lachem?
 5. Co do biathlonu - świetnie. Weronika Nowakowska, Magda Grzywa no i oczywiście Marcin Muras.
 6. Będzie komu kibicować i kogo wspierać. Nasze gwiazdy na starcie w osobach takich jak Natalia Czerwonka czy Natalia Maliszewska.
 7. Jak zaskakuje ostatnio Polsat z tym jak stawia na zimowe dyscypliny. Najpierw biathlon, następnie bobsleje, saneczkarstwo, snowboard i narciarstwo dowolne, a teraz łyżwiarstwo szybkie, shout track i łyżwiarstwo figurowe.
 8. Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata z Dohy są transmitowane przez Polski Eurosport. To jest tylko i wyłącznie polskie okno i specjalnie wysłani polscy komentatorzy i reporterzy do stolicy Kataru. Na Eurosportach w innych krajach lecą inne transmisje.
 9. Ma ktoś jakieś wieści czy siatkarska kobieca Serie A z udziałem Naszych wiodących reprezentantek dalej będzie transmitowana w kanałach grupy Canal +?
 10. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Żenada ze strony TVP. Mistrzostwa Europy siatkarek, finał, dekoracja przecież. A tu trzeba szybko kończyć bo trzeba transmitować mecz piłkarski eliminacyjny, który leci również na Polsacie Sport Extra i go dublować. Dobrze, że jest Polsat Sport, na którym można zobaczyć dekorację ową.
 11. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Co tak TVP podbiera ludzi innym stacjom? W siatkówce Milena Sadurek, która jakiś czas temu związała się z NC +, Iwona Niedźwiedź też z NC +?
 12. Czy orientujecie się czy w NC + zostaną rozgrywki kobiecej siatkarskiej Serie A? Od nowego sezonu będzie tam 5 Polek. Asia Wołosz, Magda Stysiak, Malwina Smarzek, Agnieszka Kąkolewska i Zuzanna Górecka.
 13. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Czy mecze Polek na Mistrzostwach Europy siatkarek będą komentować Jacek Laskowski z Natalią Bamber-Laskowską?
 14. Jest gdzieś dostępna obsada komentatorska-dziennikarska na Mistrzostwa Europy siatkarek, które od 23-go sierpnia właśnie się rozpoczną?
 15. Co wy na to by w 4-ce został reaktywowany program taki jak "Czułe dranie" z Antyradia, który był emitowany w 2007-m roku? Uprzedzam, że to był pełen absurd co tam się działo.
×
×
 • Create New...