Jump to content

sportowy specjalista

Users
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobra

About sportowy specjalista

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

559 profile views
 1. Pewnie te mecze będą komentować ludzie z NC+, bo przecież Eurosport i Canal+ mają tego samego właściciela od jakiegoś czasu. Do tego Kacper Merk z Jakubem Pieczatowskim dojdą i będzie ekipa.
 2. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Dziewczyny z TVP czyli Ola i Sara uruchomiły internetowe Volley Cafe. Ciekawe tylko czy to coś oznacza i np. będą chcieli w TV Polskiej coś pozyskać z siatkówki - może jakaś sublicencja na jakieś choćby ligowe rozgrywki od Polsatu? Może jakieś wybrane hitowe mecze...?
 3. W Polsacie Sport to chyba za bardzo przepracowani. Transmitują Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej a im się nawet do Mysłowic ruszyć nie chciało. Nie pierwsza taka akcja, że nie przyjeżdżają na miejsce zawodów.
 4. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Oczywista oczywistość. Tylko jedna antena sportowa a szereg innych wydarzeń do pokazania. Tu noga tu skoki tu boks tu lekkoatletyka tu nhl hokejowa od września dojdzie ligowy szczypiorniak. Może jak TVP zrezygnuje z żeńskiego tenisa to może Polsat to przejmie...?
 5. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Jeszcze przez pomyłkę w związku z molestowaniem wynikającą ze zbieżności nazwiska oraz imienia jakiś nieprzyjemności nabawi się gdziekolwiek pewien komentator Polsatu.
 6. Co do tej polsatowskiej hegemonii na siatkówkę to czy w końcu również ten sport zacznie komentować w tej stacji Tomasz Lach? Cały czas komentuje piłkę nożną w sportowych kanałach Polsatu a siatkówka to jego przecież druga dyscyplina.
 7. sportowy specjalista

  TVP Sport

  To powinni się nazwać Canal + piłka czy tam futbol.
 8. No to wszystko jasne z tym pozbywaniem się innych dyscyplin przez Canal w tej wakacyjnej przerwie.
 9. Prawda jest taka, że Canal + nie jest przyjazną stacją dla polskiego kibica sportu - nie mylić piłki nożnej. Oni sport mają jak się okazuje po rezygnacji z tych praw w nosie. Jedynie nie wiedzieć czemu akurat ta dyscyplina ale żużel ma od lat powodzenie w tej stacji.
 10. Wiecie jak wygląda sprawa z prawami do sportów zimowych w Polsacie od nowego sezonu?
 11. sportowy specjalista

  TVP Sport

  Po tym jak Canal odpuścił po dwóch sezonach siatkę i teraz jak odpuszcza szczypiorniaka pokazuje dobitnie, że to nie jest w okresie jesienno-zimowym odpowiednia stacja dla typowego polskiego kibica sportu - nie piłki nożnej. Ta stacja poza ligami piłkarskim oraz NBA nic już mieć nie będzie. Padają na pysk. Co do LM martwi mnie to, że chodzi o stacje, które nie będą w stanie pokazać obszernie tych rozgrywek bo takie TVP tylko jeden kanał sportowy i do tego w tym okresie pucharów wraz z Eurosportem będą mieli w głowie PŚ s sportach zimowych.
 12. Ważne by w Polsacie utrzymali na lata lekkoatletykę w takim wymiarze jak dotychczas a nawet o coś jeszcze powalczyli z królowej sportu oraz by pozostał również na lata PŚ w biathlonie.
 13. Nie no jasne. Tylko dlaczego siatkówka ma być zabetonowana a inne dyscypliny mogą liczyć na zainteresowanie i transmisje w różnych stacjach telewizyjnych?
 14. Mimo że kocham siatkówkę i uwielbiam Polsat to uważam, że świadczy to o słabości siatki jeżeli jest tak uzależniona od jednej jedynej stacji telewizyjnej i musi ciągle polegać na tych samych ludziach przez tyle lat. Do tego stworzyło się tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji między Polsatem i siatkówką. Niestety to sport, który utracił prestiż przez ostatnie lata. Kiedyś to taki Eurosport interesował się i transmitował siatkarskie Serie A. A teraz jak nie Polsat to i tak Polsat. Siatkówka jest zabetonowaną dyscypliną przez daną stację i tyle. Mam wrażenie również, że jakby Polsat miał stracić miliony przez ową dyscyplinę to i tak by ją trzymał - nawet jakby miał zostać bankrutem - oczywiście to w przenośni napisane.
 15. Wiedziałem, że tak się stanie. Siatkówkę poza Polsatem to mają w nosie. Nawet nudny telewizyjnie snooker jest bardziej poważany choćby przez szereg innych kanałów.
×
×
 • Create New...