Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję że umowy z NHL nie przedłużą, został jeszcze 1 sezon. A WTA podobno oglądają tylko starsi ludzie. Polacy nigdy nie polubią Tenisa bo tam dużo zarabiają. TVP nie będzie bulić za GS-y Chociaż gdyby Iga się postarała to  będą chcieli to mieć. Po umowie na F1 wszystko się noże zdarzyć. Zresztą Pan marek powiedział że te prawa zdobyli bardzo tanio. Muszą mieć dobre układy z Solorzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89 myślę,że kwestia NHL zależy od ceny jaką trzeba by ewentualnie zapłacić. Natomiast co do WTA to warto zauważyć,że większość transmisji jest w porze południa, więc kto ma to oglądać ? Uczniowie, którzy są w szkole czy ludzie zwyczajnie aktywni zawodowo, którzy o tej porze pracują? Zostają tylko emeryci i renciści, jak Pan Szkolnikowski będzie chciał uzasadnić niepozyskanie praw do WTA to powie, że nie ogląda grupa komercyjna,, on zawsze pretekst znajdzie. Tak samo jak kolejne rozpiski pokazują zgodnie z tym co mówi,że pomysł 2 kanału to absurd. 

 

Eliminacje ME 2020 :

Od 18.30 Polska-Izrael 

Studio w TVP: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow (z Warszawy)

Reporterzy w TVP: Mariusz Jankowski, Jacek Kurowski, Hubert Bugaj, Maciej Adamiak

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Warszawy)

 

Wtorek:

20:45 grupa I: BELGIA – SZKOCJA - sport.tvp.pl -Aleksander Roj

 

MŚ Kobiet :

17:55 ARGENTYNA – JAPONIA - sport.tvp.pl- Tomasz Jasina

20:55 KANADA – KAMERUN- sport.tvp.pl- Sławomir Kwiatkowski

 

Wtorek :

14.55 NOWA ZELANDIA – HOLANDIA - sport.tvp.pl

17:55 CHILE – SZWECJA- sport.tvp.pl - Michał Zawacki

20:55 USA – TAJLANDIA - sport.tvp.pl - Adam Kotleszka

 

MŚ do lat 20:

Wtorek :

od 17:05 UKRAINA – WŁOCHY

Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos, Sebastian Mila
Reporter: Filip Czyszanowski

Komentarz: Szymon Borczuch (z Gdyni)

 

Od 20.05 EKWADOR- KOREA PŁD. 

Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos, Sebastian Mila
Reporter: Marcin Wojtasik

Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial kobiet miał być "szeroko pokazywany" tymczasem wczoraj 3 mecze i zero transmisji,dziś 2 mecze i zero transmisji,jutro 3 mecze i zero transmisji,w środę 3 mecze i mamy w końcu 1 transmisję?

 

Wiem,mam sobie odpalić sport.tvp na przegladarce w smart tv..

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@levybydg te prawa pewnie kupili bo były po taniości. Nie wiem kogo interesuje piłka nożna w wydaniu praktycznie amatorskim, z tempem o co najmniej połowę wolniejszym niż normalnie. Przecież to jest przepaść. Dodatkowo w obecnych czasach jest tyle piłki, że naprawdę można mieć dość nawet w najlepszym wydaniu, a co dopiero w kobiecym.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, levybydg napisał:

Mundial kobiet miał być "szeroko pokazywany" tymczasem wczoraj 3 mecze i zero transmisji,dziś 2 mecze i zero transmisji,jutro 3 mecze i zero transmisji,w środę 3 mecze i mamy w końcu 1 transmisję?

 

Wiem,mam sobie odpalić sport.tvp na przegladarce w smart tv..

Nie wiem jak w innych krajach, ale u nas piłka nożna kobieca praktycznie nikogo nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, levybydg napisał:

Mundial kobiet miał być "szeroko pokazywany" tymczasem wczoraj 3 mecze i zero transmisji,dziś 2 mecze i zero transmisji,jutro 3 mecze i zero transmisji,w środę 3 mecze i mamy w końcu 1 transmisję? 

 

Wiem,mam sobie odpalić sport.tvp na przegladarce w smart tv..

Gwoli uczciwości wczoraj była transmisja meczu Anglia- Szkocja - http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/p0609_KSP.txt  druga transmisja była w sobotę http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/p0608_KSP.txt

 

Nie da się ukryć,że TVP ma w czasie rozgrywania meczów MŚ Kobiet ma inne transmisje, które traktuje jako priorytet.Pokazuje później nietransmitowane mecze w późnych godzinach nocnych lub godzinach porannych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2019 o 08:34, diabeu napisał:

 

Ale jesienią normalnie oglądałem mecze eliminacyjne reprezentacji Polski na Polsacie Sport w aplikacji Ipli na LG.

 

Cóż, jak zwykle Polsat nie potrafi ogarnąć tematu jak trzeba.

Jesienią była Liga Narodów i mecze towarzyskie, eliminacje zaczęły się wiosną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mad85 napisał:

Jesienią była Liga Narodów i mecze towarzyskie, eliminacje zaczęły się wiosną. 

Sorry źle się wyraziłem. Chodziło mi oczywiście o mecze z Austrią i Łotwą. Wtedy normalnie Polsat Sport miałem na Ipli w tv LG. Dzisiaj, znów nie ma. Mogłem włączyć wcześniej, póki jeszcze był. Ciekawe czy stream by się urwał czy nie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, diabeu napisał:

Dzisiaj, znów nie ma. Mogłem włączyć wcześniej, póki jeszcze był. Ciekawe czy stream by się urwał czy nie :D.

Nie ma i myślisz , że to wina TVP??

W innych usługach GO typu Vectra Online/ Horizon GO można oglądać Polsat Sport. Nikt niczego nie blokuje, bo TVP puszcza mecz.

Edit.

Odpaliłem teraz wyżej wymienione usługi i tam Polsat Sport jak i Polsat News działają. Nie ma problemu z oglądaniem.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie pisałem, więc nie wiem skąd taki pomysł że ktoś coś blokuje przez to że TVP puszcza mecz ????.

 

W każdym razie ostatnio na Polsacie współkomentował Hajto to i tak wybrałbym TVP. Dzisiaj ma być Niedzielan do pary z Borkiem, ale w sumie i tak wolę Laskowskiego, więc żadna strata.

 

 

edit: przeczytaj jeszcze raz. W ipli na przeglądarce też mam Polsat Sport. Tylko w ipli na tv LG zniknął teraz Polsat Sport, a jak zacznie się transmisja meczu eliminacji Euro na PS Extra to pewnie ten też zniknie. Ale jak mówię, chodzi tylko o aplikację Ipli na smart TV LG.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 minut temu, diabeu napisał:

 Ale jak mówię, chodzi tylko o aplikację Ipli na smart TV LG.

Dziwny ten twój Smart TV. Na Samsungu sportowe kanały Polsatu nie znikają.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko co ma kanał TVP Sport do tego jak działa aplikacja Ipli na TV LG ?  Sam nawiasem mam ten TV  jestem bardzo zadowolony poza tym,że jak coś tam nagram to nie da się tego odtworzyć na laptopie. Może jednak zakończmy ten lekki offtop :)

Kontynuuję wątek MŚ Kobiet .  Wrzucam link z programem transmisji fazy grupowej http://www.sport.tvp.pl/42954394/ms-kobiet-mundial-kobiet-fifa-plan-transmisji-gdzie-obejrzec-transmisja-live-stream

Widać,że jak zaczną się MME do lat 21 to już żadnego meczu MŚ Kobiet nie zobaczymy live w TVP Sport jeśli chodzi o fazę grupową. 4 mecze 1/8 będą transmitowane, 2 1/4 , oba półfinały i mecze o medale będą live. Dużo gorzej będą pokazane np. ME Kobiet w koszykówce. Tam jak coś nie będzie w TV to nie będzie do zobaczenia przez ich stronę i to z naszym komentarzem. TVP SPORT co ważne podkreślenia pokaże wszystkie  mecze w telewizji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sailor91 napisał:

A jeszcze niedawno Szkolnikowski mówił, że nie zamierzają pokazywać poniedziałkowych meczów.

Nic takiego nie mówił. Mówił, że nie chcą tak jak Eurosport pokazywać tylko poniedziałkowe mecze. Dziś sobie wybierają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 mówił, że TVP nie będzie zainteresowana  wyborem meczów rozgrywanych w poniedziałki. Jednak widać uznali,że warto pokazać akurat to spotkanie. 

 

MŚ Kobiet - Środa

15:00 grupa A: NIGERIA – KOREA POŁUDNIOWA- TVP Sport- Sławomir Kwiatkowski

18:00 Grupa B: NIEMCY – HISZPANIA- sport.tvp.pl - Tomasz Jasina

21:00 grupa A: FRANCJA – NORWEGIA- sport.tvp.pl , druga połowa także w TVP Sport - Aleksander Roj

 

Lekkoatletyka - Memoriał Ireny Szewińskiej - Środa 17:00- TVP Sport i 17.30 -TVP1

Komentarz : Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

Reporter: Kacper Tomczyk

Studio : Aleksander Dzięciołowski

 

19.50 Piłka Ręczna: Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa 1: KOSOWO – POLSKA

Komentarz : Maciej Iwański

Studio- Sylwia Michałowska

 

Z nocy z środy na czwartek 

2:00 NHL – Finał Pucharu Stanleya: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES

Studio : Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel, Patryk Rokicki

Komentarz:  Stanisław Snopek – Mariusz Czerkawski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mad85 napisał:

Nic takiego nie mówił. Mówił, że nie chcą tak jak Eurosport pokazywać tylko poniedziałkowe mecze. Dziś sobie wybierają. 

 

"Kiedy szukać ekstraklasy w TVP?

Marek Szkolnikowski: Głównie w soboty i niedziele. Czasami piątki. Poniedziałki nas nie interesują. Powinny być zlikwidowane." https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/marek-szkolnikowski-o-planach-na-pokazywanie-ekstraklasy/x9gvph0

Edytowane przez sailor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu się spina? @sailor91 zwyczajnie zwrócił uwagę ,że TVP pokaże mecz Ekstraklasy w poniedziałek wbrew wcześniejszym deklaracjom. Jednak czasami warto być elastycznym nie będąc zakładnikiem kiedyś wypowiedzianych słów.  Zgadzam się z Panem Markiem Szkolnikowskim,że poniedziałki powinny być zlikwidowane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...