Jump to content

Recommended Posts

29 minut temu, diabeu napisał:

Eurosporty i Polsaty Sport mam w Ipli tam też jest ok. Tylko niestety jest zrąbana aplikacja na tv LG gdzie nie ma większości kanałów i trzeba przesyłać z lapka na tv. Ostatnio nawet główny Polsat Sport zniknął z Ipli na apce na tv LG.

Dziwne, bo u mnie na LG jak najbardziej Polsat sport jest. 

Oj pomylił się, nie dziwię mu się, po takim meczu..  

W dniu 7.06.2019 o 10:24, diabeu napisał:

Siatkówka ma większą oglądalność to transmitują siatkówkę.

A niektórzy zamiast jęczeć to by sobie odpalili jak ludzie sport.tvp.pl i tam można oglądać co się chce, a nie co nadawca narzuci. Bez problemu transmisje te działają w przeglądarce na smart tv.

Powiedz to dziadkowi który siedzi "w bunkrze" na działce i ogląda DVB-T a tel typu "stara nokia". Nie każdy jest zwolennikiem nowego.

Edited by roberttosat

Oj pomylił się, nie dziwię mu się, po takim meczu..  

Miejmy nadzieję, że ta pomyłka okaże się proroctwem w poniedziałek. ;)

Edited by SatExpert

25 minut temu, wislok napisał:

Dziwne, bo u mnie na LG jak najbardziej Polsat sport jest. 

U mnie też był, wczoraj chciałem tam obejrzeć mecz reprezentacji a tutaj tylko Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight. Zarówno zwykły Polsat Sport jak i Polsat Sport News zniknęły.

edit: O, teraz sprawdzam i już oba te kanały wróciły. Szkoda że i tak większości innych brakuje.

@roberttosatto już tylko i wyłącznie tego dziadka strata. Niech se kupi smartfona i ogląda na telefonie ;).

Edited by diabeu

Chyba w TVP cierpią na brak kasy, bo podobno drogie Copa America w PS. Pewnie szefowie śpią z laptopami i patrzą na panel co minutę.Wstaw grafikę z URL

Edited by kocik89

Chyba już wystarczająco pieniędzy wydali na prawa sportowe... Jeszcze zaczyna się bulenie za Lotto Ekstraklasę. ;)

Pan Marek w tym wywiadzie na wp mówił że prawa do otwartego kanału są tańsze. Tu chodzi o kalkulacje że w nocy nie będą oglądać a szkoda komentowałby Bartek. R. A ciekawe czy ICC też będzie odpuszczone.

Edited by kocik89

5 godzin temu, diabeu napisał:

U mnie też był, wczoraj chciałem tam obejrzeć mecz reprezentacji a tutaj tylko Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight. Zarówno zwykły Polsat Sport jak i Polsat Sport News zniknęły.

Bo to kwestia licencji. Podobnie było z poprzednim Euro, z tego co pamiętam to na Smart TV eliminacje Euro działają tylko na Samsungach.

3 godziny temu, kocik89 napisał:

Chyba w TVP cierpią na brak kasy, bo podobno drogie Copa America w PS. Pewnie szefowie śpią z laptopami i patrzą na panel co minutę.Wstaw grafikę z URL

TVP ma Mundial Kobiet , MME do lat 21 w tym czasie, więc mają co robić. Mają ponadto jeden kanał, na Polsatach przynajmniej wszystko będzie można obejrzeć. Tak samo jak nie chciałbym lig zagranicznych czy Wielkich szlemów w TVP. Niech je pokazują kanały, co mają odpowiednią ilość kanałów i pokażą to w sposób satysfakcjonujący dla widza. Tak samo jak bardzo dobrze,że eliminacje ME czy Ligę Narodów w siatkówce ma Polsat- mogą pokazywać to znacznie obszerniej. TVP ma nasze kadry i wszyscy są zadowoleni. 

• Upvote 1

2 godziny temu, wislok napisał:

Niech je pokazują kanały, co mają odpowiednią ilość kanałów

No też mi argument. Czyli tvp ma nie zakładać drugiego kanału, nie być bardziej konkurencyjni i się nie rozwijać tylko stać w miejscu.

@xut2zs nie zrozumieliśmy się. Piszę o sytuacji obecnej z punktu widzenia widza/kibica. Jestem zwolennikiem utworzenia drugiego kanału sportowego. Niestety takiej woli nie mają obecne władze TVP.. 

TVP nie było zainteresowane Copa America - w tym linku tweet Pana Marka Szkolnikowskiego, który pisze o tym dobitnie - http://sport.tvp.pl/42754806/mistrzostwa-europy-u21-w-telewizji-polskiej

Pan Marek Szkolnikowski wychodzi z założenia,że wystarczy 1 kanał i strona internetowa. Konkurencja ma inną koncepcję i tak Eleven ma cztery kanały sportowe, Polsat- w sumie 6 , C+- 3 kanały sportowe + C+now , Eurosport- dwa. Jeśli meczów Serie A jest 10 w weekend i inne ligi to wolę by takie prawa były w Eleven , który ma 4 kanały bo siłą rzeczy TVP nie jest w stanie pokazać tyle spotkań co Eleven. TVP nie jest w stanie pokazać tylu spotkań Ligi Narodów w siatkówce - bo często to są 2-3 transmisje jednocześnie. Zresztą mamy naoczny dowód- Turniej WTA w TVP i turniej ATP w kanałach Polsatu - TVP dwa mecze dziennie, Polsat-5 . 

Konkurencja może sobie pozwolić na więcej kanałów sportowych, ponieważ za każdy z nich niezależnie od wyników oglądalności, czy zawartości, otrzymuje pieniądze od operatorów za ich udostępnianie. Natomiast TVP Sport w praktyce utrzymuje się tylko z reklam, które nie są gwarantem stałego zysku. Stąd  też pewnie niechęć TVP co do uruchomienia drugiego kanału sportowego.

14 godzin temu, mad85 napisał:

Bo to kwestia licencji. Podobnie było z poprzednim Euro, z tego co pamiętam to na Smart TV eliminacje Euro działają tylko na Samsungach.

Coś chyba w tym jest bo wczoraj wieczorem miałem tylko Polsat Sport Fight z FFF, a pozostałe Polsaty Sporty znowu zniknęły. Koło północy dopiero wróciły.

Ale jesienią normalnie oglądałem mecze eliminacyjne reprezentacji Polski na Polsacie Sport w aplikacji Ipli na LG.

Cóż, jak zwykle Polsat nie potrafi ogarnąć tematu jak trzeba.

Edited by diabeu

Coś czuję że umowy z NHL nie przedłużą, został jeszcze 1 sezon. A WTA podobno oglądają tylko starsi ludzie. Polacy nigdy nie polubią Tenisa bo tam dużo zarabiają. TVP nie będzie bulić za GS-y Chociaż gdyby Iga się postarała to  będą chcieli to mieć. Po umowie na F1 wszystko się noże zdarzyć. Zresztą Pan marek powiedział że te prawa zdobyli bardzo tanio. Muszą mieć dobre układy z Solorzem. 

@kocik89 myślę,że kwestia NHL zależy od ceny jaką trzeba by ewentualnie zapłacić. Natomiast co do WTA to warto zauważyć,że większość transmisji jest w porze południa, więc kto ma to oglądać ? Uczniowie, którzy są w szkole czy ludzie zwyczajnie aktywni zawodowo, którzy o tej porze pracują? Zostają tylko emeryci i renciści, jak Pan Szkolnikowski będzie chciał uzasadnić niepozyskanie praw do WTA to powie, że nie ogląda grupa komercyjna,, on zawsze pretekst znajdzie. Tak samo jak kolejne rozpiski pokazują zgodnie z tym co mówi,że pomysł 2 kanału to absurd. 

Eliminacje ME 2020 :

Od 18.30 Polska-Izrael 

Studio w TVP: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow (z Warszawy)

Reporterzy w TVP: Mariusz Jankowski, Jacek Kurowski, Hubert Bugaj, Maciej Adamiak

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Warszawy)

Wtorek:

20:45 grupa I: BELGIA – SZKOCJA - sport.tvp.pl -Aleksander Roj

MŚ Kobiet :

17:55 ARGENTYNA – JAPONIA - sport.tvp.pl- Tomasz Jasina

20:55 KANADA – KAMERUN- sport.tvp.pl- Sławomir Kwiatkowski

Wtorek :

14.55 NOWA ZELANDIA – HOLANDIA - sport.tvp.pl

17:55 CHILE – SZWECJA- sport.tvp.pl - Michał Zawacki

20:55 USA – TAJLANDIA - sport.tvp.pl - Adam Kotleszka

MŚ do lat 20:

Wtorek :

od 17:05 UKRAINA – WŁOCHY

Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos, Sebastian Mila
Reporter: Filip Czyszanowski

Komentarz: Szymon Borczuch (z Gdyni)

Od 20.05 EKWADOR- KOREA PŁD. 

Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos, Sebastian Mila
Reporter: Marcin Wojtasik

Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)

Mundial kobiet miał być "szeroko pokazywany" tymczasem wczoraj 3 mecze i zero transmisji,dziś 2 mecze i zero transmisji,jutro 3 mecze i zero transmisji,w środę 3 mecze i mamy w końcu 1 transmisję😂

Wiem,mam sobie odpalić sport.tvp na przegladarce w smart tv..

Edited by levybydg
  • Confused 1

@levybydg te prawa pewnie kupili bo były po taniości. Nie wiem kogo interesuje piłka nożna w wydaniu praktycznie amatorskim, z tempem o co najmniej połowę wolniejszym niż normalnie. Przecież to jest przepaść. Dodatkowo w obecnych czasach jest tyle piłki, że naprawdę można mieć dość nawet w najlepszym wydaniu, a co dopiero w kobiecym.

• Upvote 2

Godzinę temu, levybydg napisał:

Mundial kobiet miał być "szeroko pokazywany" tymczasem wczoraj 3 mecze i zero transmisji,dziś 2 mecze i zero transmisji,jutro 3 mecze i zero transmisji,w środę 3 mecze i mamy w końcu 1 transmisję😂

Nie wiem jak w innych krajach, ale u nas piłka nożna kobieca praktycznie nikogo nie interesuje.

Nie interesuje bo nie ma Polski. Gdyby były Polki to już by maszynka do nakręcania balonika ruszyła i miliony siedziały by przed tv.

2 godziny temu, levybydg napisał:

Gwoli uczciwości wczoraj była transmisja meczu Anglia- Szkocja - http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/p0609_KSP.txt  druga transmisja była w sobotę http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/p0608_KSP.txt

Nie da się ukryć,że TVP ma w czasie rozgrywania meczów MŚ Kobiet ma inne transmisje, które traktuje jako priorytet.Pokazuje później nietransmitowane mecze w późnych godzinach nocnych lub godzinach porannych. 

W dniu 9.06.2019 o 08:34, diabeu napisał:

Ale jesienią normalnie oglądałem mecze eliminacyjne reprezentacji Polski na Polsacie Sport w aplikacji Ipli na LG.

Cóż, jak zwykle Polsat nie potrafi ogarnąć tematu jak trzeba.

Jesienią była Liga Narodów i mecze towarzyskie, eliminacje zaczęły się wiosną. 

4 godziny temu, mad85 napisał:

Jesienią była Liga Narodów i mecze towarzyskie, eliminacje zaczęły się wiosną. 

Sorry źle się wyraziłem. Chodziło mi oczywiście o mecze z Austrią i Łotwą. Wtedy normalnie Polsat Sport miałem na Ipli w tv LG. Dzisiaj, znów nie ma. Mogłem włączyć wcześniej, póki jeszcze był. Ciekawe czy stream by się urwał czy nie :D.

Guest kingofsouth
8 minut temu, diabeu napisał:

Dzisiaj, znów nie ma. Mogłem włączyć wcześniej, póki jeszcze był. Ciekawe czy stream by się urwał czy nie :D.

Nie ma i myślisz , że to wina TVP??

W innych usługach GO typu Vectra Online/ Horizon GO można oglądać Polsat Sport. Nikt niczego nie blokuje, bo TVP puszcza mecz.

Edit.

Odpaliłem teraz wyżej wymienione usługi i tam Polsat Sport jak i Polsat News działają. Nie ma problemu z oglądaniem.

Edited by kingofsouth

Nic takiego nie pisałem, więc nie wiem skąd taki pomysł że ktoś coś blokuje przez to że TVP puszcza mecz 🤣🤣🤣🤣.

W każdym razie ostatnio na Polsacie współkomentował Hajto to i tak wybrałbym TVP. Dzisiaj ma być Niedzielan do pary z Borkiem, ale w sumie i tak wolę Laskowskiego, więc żadna strata.

edit: przeczytaj jeszcze raz. W ipli na przeglądarce też mam Polsat Sport. Tylko w ipli na tv LG zniknął teraz Polsat Sport, a jak zacznie się transmisja meczu eliminacji Euro na PS Extra to pewnie ten też zniknie. Ale jak mówię, chodzi tylko o aplikację Ipli na smart TV LG.

Edited by diabeu

Guest kingofsouth
12 minut temu, diabeu napisał:

Ale jak mówię, chodzi tylko o aplikację Ipli na smart TV LG.

Dziwny ten twój Smart TV. Na Samsungu sportowe kanały Polsatu nie znikają.

Edited by kingofsouth