Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie - faktycznie przy najniższym pakiecie wyskakuje moduł. W sumie to taki pakiet będzie mi w przyszłości odpowiadał. Najwyżej dobiorę sobie opcję dodatkowe jeśli zajdzie potrzeba. Nawet widzę, że mój leciwy Samsung D6500 jeszcze jest wspierany. Mam nadzieję, że PB szybko z tych modułów nie zrezygnuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał:

Dziękuję Panowie - faktycznie przy najniższym pakiecie wyskakuje moduł. W sumie to taki pakiet będzie mi w przyszłości odpowiadał. Najwyżej dobiorę sobie opcję dodatkowe jeśli zajdzie potrzeba. Nawet widzę, że mój leciwy Samsung D6500 jeszcze jest wspierany. Mam nadzieję, że PB szybko z tych modułów nie zrezygnuje. 

Nie opłacalne w PB branie niskiego pakietu i dobieranie opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CI oferowany jest na stronie w najniższym pakiecie albo w salonie.

Zawsze można wziąć najniższy pakiet a później włączyć sobie wyższy

Myślę że spokojnie Pakiet S wystarczy

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z TV LG i modułem CI od Polsatu. Umywa ręce Polsat i LG. Chodzi o programy Polsat premium sport 1 i 2. LG ma gotowe profile Canal+, Cyfrowy Polsat i inne. Po wyszukaniu CP nie ma kanałów Polsat premium sport 1 i 2. Natomiast w inne gdzie gdzie szuka rozruch programów bez ładu i składu jest na liście i działa Polsat premium sport 1 i 2. Czy ktoś ma taki problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dekoder w sumie nowy  HD 5500s. Czy można go zamienić na moduł CAM? Mam jeszcze 1,5 roku umowy ale zmieniłem TV i ten akurat obsługuje moduł. Mam najniższy pakiet. Chciałbym się pozbyć wiszących kabli.  Czy muszę czekać na koniec umowy czy da się coś zrobić? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

zamierzam skorzystać z oferty z modułem CI (pakiet S). Mam takiego złomka z wykopalisk- Hyundai FLE50S372 z 2016 r-proszę o info gdzie mogę sprawdzić czy wspomniany moduł będzie z nim współpracował?

z góry dzięki za wskazówki

pozdr4all

 

Jakby ktoś byłby zainteresowany- to sprawdziłem kupując pakiet z modułem: działa.

Edytowane przez sierpnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 11:49, Specjalista Polsat Box napisał:

Wymiany dekodera na inny model można dokonać przy przedłużeniu umowy, oferty mogą się pojawić min. 8 miesięcy przed końcem kontraktu. 

Wymiana na inny model czy na moduł, bo to zasadnicza różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

A co brakuje ci Caid że jest niedostępna?😂

Mam Mini hd od min.10 lat pomyślałem,że warto wzbogacić ofertę o 4k kanał Insight niestety kilkukrotnie oznajmiono mi,że na module treści 4K są niedostępne bezwzględu na pakiet.

Edytowane przez Dj.Graal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...