Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2021 o 14:22, OlafS napisał:

 

@daro

Chyba coś w tym jest- wczoraj zauważyłem że pokazuje na czerwono zaledwie 5% więc usunąłem kilka zbędnych pozycji(w sumie myślę że ok. 10 godzin) a na liczniku nadal widnieje te 5% choć dawniej usunięcie nawet jednego filmu skutkowało zmianą o co najmniej 1%

Już chciałem napisać że wszystko wróciło do normy bo wczoraj było 11%, nagrał się jeden film i znów jest na czerwono 5% !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 10:58, OlafS napisał:

Już chciałem napisać że wszystko wróciło do normy bo wczoraj było 11%, nagrał się jeden film i znów jest na czerwono 5% !

Mam to samo :) Na szczęście po usunięciu nagrań rzeczywiście jest zwalniane miejsce i można nagrywać, także to pewnie tylko drobny błąd z odświeżaniem wyświetlanej wartości. W menu Informacje->Szczegóły Sprzętowe->Dyski pokazuje chyba poprawną wartość :D

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj dotarła popołudniu aktualizacja i rzeczywiście sknocili wskaźnik ilości miejsca na dysku. Ale fakt można to sprawdzić w ustawieniach informację. 

Przed aktualizacją pokazywalo 90% wolnego miejsca teraz 64% [beep]chy🤣 Podobno radio internetowe dalej z bugami choć jeszcze nie sprawdzałem. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam.
W najnowszej aktualizacji 3.5.8, zmiany i usprawnienia dotyczą wyglądu Strefy Abonenta. Zostały również zrealizowane inne drobne poprawki.

Jedną z nich zapewne są fałszywe wskazania wolnej powierzchni dysku- podziękuj informatykom w moim imieniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poprawili jedno, że po przejściu z radia satelitarnego do ostatnio oglądanego kanału pojawiał się czarny ekran pomagało jedynie naciśnięcie przycisku menu. Teraz płynnie i bezpośrednio przechodzi do ostatnio oglądanego kanału. 🙂

Pytania odnośnie radia internetowego trzeba wysyłać do właściciela aplikacji Muzo Pro. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak lipa. Po formacie pokazuje 100% wolnej przestrzeni, ale jak się coś nagra i usunie, to już licznik nie wraca do 100%, tylko zostaje na wcześniejszym poziomie.

W info o sprzęcie jest OK, czyli 100% wolnego...

 

Przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd wcześniejszą wypowiedzią.

Edytowane przez jacekgothic
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder dziś zassał aktualizację.  Licznik procentowy nagrań taki jak przed aktualizacją. Zauważyłem jedną zmianę na plus otóż gdy nagranie dojdzie do końca i wyskoczą różne opcje w tym usuń, przed aktualizacją wywalało na początek nagrań, a teraz po usunięciu zostaje się w tym miejscu co było. Notabene problem z nagraniami nieudanymi z przyszłości rzeczywiście był brak sygnału/zanikający sygnał na kilku transponderach. Jeszcze przed aktualizacją dekodera problem znikł po skorygowaniu ustawień anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...