Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem problemy z głośnym dyskiem (parkująca głowica), po aktualizacji z licznikiem wolnego miejsca na HDD.

Dziś spakowałem dekoder, poszedłem do punktu Polsatu, powiedziałem w czym problem i od ręki dostałem nowy dekoder.

Bardzo mila obsługa, trafiłem na jakiegoś ogarniętego gościa, bo bardzo szybko załapał o co chodzi z tym hałasowaniem dysku.

W końcu cisza 😁

Aktualizacja do 3.5.8 i na razie żadnych problemów.

Edytowane przez jacekgothic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mati06 napisał:

To jak jest w końcu ten bug z nie poprawnym wskazaniem wartości miejsca na dysku? Bo u mnie występuje, czego nie było przed aktualizacją? 

To o co właściwie pytasz?

Po ostatniej aktualizacji błąd występuje przynajmniej u części osób z tej grupy. 

Edytowane przez martinelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, martinelka napisał:

To o co właściwie pytasz?

Po ostatniej aktualizacji błąd występuje przynajmniej u części osób z tej grupy. 

Bo jedni piszą że u nich w porządku z tym, a drudzy że nie poprawnie pokazuje pojemność dysku, sam już nie wiedziałem. Może to kiedys poprawia... 

Z tej grupy znaczy z jakiej? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati06: z grupy osób obserwujących ten temat. Dekodery - mimo wspólnej nazwy różnią się czasem między sobą - np. Zastosowanym dyskiem, zapewne też innymi podzespołami. Stąd też różnie się zachowują i różnie reagują na zmiany oprogramowania (aktualizacje). U niektórych problemy znikają, u innych się pojawiają, niestety. Nie powinno tak być ale jest. A " specjaliści polsatu" mają wiecznie te same rozwiązania: ustawienia fabryczne, albo zwrot do punktu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, martinelka napisał:

Mati06: z grupy osób obserwujących ten temat. Dekodery - mimo wspólnej nazwy różnią się czasem między sobą - np. Zastosowanym dyskiem, zapewne też innymi podzespołami. Stąd też różnie się zachowują i różnie reagują na zmiany oprogramowania (aktualizacje). U niektórych problemy znikają, u innych się pojawiają, niestety. Nie powinno tak być ale jest. A " specjaliści polsatu" mają wiecznie te same rozwiązania: ustawienia fabryczne, albo zwrot do punktu. 

Albo poprawka,😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek, czuje się jak szczęściarz. Dekoder ten używam od ponad 4 lat, zaczynałem na  oprogramowaniu bodajże 1.8.5. .                        Przez ten okres nie miałem żadnych problemów, opisywanych przez innych użytkowników. Po wszystkich zmianach softów, aktualizacji i innych  "usprawnień", z negatywnych spraw zauważyłem wolniejsze przełącznie kanałów no i słynne kafelki, których nie mogę się pozbyć w żaden sposób. Błędy kanałów radiowych (czyli ich brak), miałem od początku użytkowania. Nie było opisywanych ostatnio, problemów z nagrywaniem sezonów seriali, pojedyńczych programów i ich odtwarzaniem. Dysk wskazuje zawsze poprawne dane. Dodam, że nie jestem pracownikiem  APS. Piszę to dlatego, że zdarzają się chyba, wyjątkowe egzemplarze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu też występuje błąd procentowego wskazania wolnego miejsca na dysku. Po wciśnięciu przycisku "nagrania" wskazuje 29 % a po wejściu, jak było to wskazane wyżej, czyli przez "ustawienia - informacje - szczegóły sprzętowe - dyski" pokazuje 66 % a więc ewidentnie coś jest nie halo :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sasza napisał:

Czytając ten wątek, czuje się jak szczęściarz. Dekoder ten używam od ponad 4 lat, zaczynałem na  oprogramowaniu bodajże 1.8.5. .                        Przez ten okres nie miałem żadnych problemów, opisywanych przez innych użytkowników. Po wszystkich zmianach softów, aktualizacji i innych  "usprawnień", z negatywnych spraw zauważyłem wolniejsze przełącznie kanałów no i słynne kafelki, których nie mogę się pozbyć w żaden sposób. Błędy kanałów radiowych (czyli ich brak), miałem od początku użytkowania. Nie było opisywanych ostatnio, problemów z nagrywaniem sezonów seriali, pojedyńczych programów i ich odtwarzaniem. Dysk wskazuje zawsze poprawne dane. Dodam, że nie jestem pracownikiem  APS. Piszę to dlatego, że zdarzają się chyba, wyjątkowe egzemplarze.

U mnie to samo . Wiec *witaj w klubie*

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek, czuje się jak szczęściarz. Dekoder ten używam od ponad 4 lat, zaczynałem na  oprogramowaniu bodajże 1.8.5. .                        Przez ten okres nie miałem żadnych problemów, opisywanych przez innych użytkowników. Po wszystkich zmianach softów, aktualizacji i innych  "usprawnień", z negatywnych spraw zauważyłem wolniejsze przełącznie kanałów no i słynne kafelki, których nie mogę się pozbyć w żaden sposób. Błędy kanałów radiowych (czyli ich brak), miałem od początku użytkowania. Nie było opisywanych ostatnio, problemów z nagrywaniem sezonów seriali, pojedyńczych programów i ich odtwarzaniem. Dysk wskazuje zawsze poprawne dane. Dodam, że nie jestem pracownikiem  APS. Piszę to dlatego, że zdarzają się chyba, wyjątkowe egzemplarze.
Mam to samo zero problemów tu opisywanych poza 8x do przodu jego brakiem od zawsze :)

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...