Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.04.2024 o 20:15, Cienki Bolek napisał(a):

Najważniejsze co zauważyłem na razie to brak tego czarnego ekranu po przełączeniu kanału.

 

Coś więcej się zmieniło z pojawieniem się nowego oprogramowania 4.2.5 ? Dziś do mnie dotarł nowy soft, ale chyba mało spostrzegawczy jestem, dlatego pytam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LWIK napisał(a):

 

Coś więcej się zmieniło z pojawieniem się nowego oprogramowania 4.2.5 ? 

Nie zauważyłem żadnych zmian, a co gorsza czarny ekran dalej wyskakuje tylko rzadziej.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2024 o 20:40, Specjalista Polsat Box napisał(a):

Jeżeli po przywróceniu ustawień domyślnych sprzętu, kanał nadal nie odbiera prawidłowo na 118, a na 12 tak, w punkcie można wykonać bezpłatną diagnostykę dekodera i ewentualnie wymienić również za darmo. 

 

Na kanale 118 jest nieprawidłowy SID 3108, a powinien być tak jak na kanale 12 SID 3112. Technicy Polsatu proszę o zmianę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery nie mają dostępu do aplikacji HBO MAX. Radio internetowe jest wyłączone. Jeżeli reszta usług nie działa prawidłowo, warto restartować sprzęty, a jeśli to nie pomaga, przywrócić domyślne ustawienia dekodera, mając na uwadze, że ewentualne personalne modyfikacje mogą zostać utracone. Zawsze można dokonać diagnostyki na miejscu: https://www.polsatbox.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp Istnieje możliwość wymiany na nowszy model, również zdalnie, przy przedłużeniu umowy, gdy do jej końca pozostaje maksymalnie 8 miesięcy 🙂 Z aplikacji Polsat Box Go i HBO MAX alternatywnie możecie korzystać z poziomu smart TV 🙂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder PB4K nagrywa wszystkie oprócz 4K i spoza listy kanałów , tylko musisz kupić sobie dysk do dekodera  , użytkuje PB4K od dnia premiery i opinie na forum są " wyolbrzymione " i podstawowe funkcje bezawaryjnie spełnia - ja nie zawiodłem się nigdy !

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2024 o 17:20, czytnik napisał(a):

A jest nowszy EVOBOX PVR ?

Dekoderów 4K nie liczę bo jak piszą same z nimi kłopoty ( dla mnie brak dekodera który nagrywa wszystkie kanały).

Nie

W dniu 18.04.2024 o 16:55, Specjalista Polsat Box napisał(a):

Dekodery nie mają dostępu do aplikacji HBO MAX. Radio internetowe jest wyłączone. Jeżeli reszta usług nie działa prawidłowo, warto restartować sprzęty, a jeśli to nie pomaga, przywrócić domyślne ustawienia dekodera, mając na uwadze, że ewentualne personalne modyfikacje mogą zostać utracone. Zawsze można dokonać diagnostyki na miejscu: https://www.polsatbox.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp Istnieje możliwość wymiany na nowszy model, również zdalnie, przy przedłużeniu umowy, gdy do jej końca pozostaje maksymalnie 8 miesięcy 🙂 Z aplikacji Polsat Box Go i HBO MAX alternatywnie możecie korzystać z poziomu smart TV 🙂

Strona Polsat Box Go na przeglądarki nie działa od kilku dni, w ogóle się nie ładuje. Sprawdzane na kilku przeglądarkach. Działa tylko wersja w aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2024 o 16:55, Specjalista Polsat Box napisał(a):

Radio internetowe jest wyłączone. 🙂

Rozumiem, że radio satelitarne nie jest wyłączone? W jaki sposób można je uruchomić na dekoderze po aktualizacji oprogramowania? W menu zniknęło Radio zarówno internetowe jak i satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dużo nagrywam w zasadzie nic nie oglądam na żywo. Większość moich nagrań są bądź cykliczne lub na zasadzie nagraj sezon. Mam wybraną obcję dodaj 5 minut przed i 10 po programie. Na FX dawniej FOX od jakichś dwóch tygodni są straszne przesunięcia czasowe dochodzące do 20 kilku minut, niby można zaprogramować początek i koniec nagrywania z takim zapasem, ale dojdzie do tego ze zamiast nagrać dwa odcinki serialu lub filmu nagram jeden. Czy nie można by był jakoś tego zmienić żeby na przykład odbiornik zaczął nagrywanie na początku programu, a wyłączył się po skończeniu całego nagrania. Pamiętam że temat już był drążony jakiś czas temu, ale wtedy nie było aż takich przesunięć czasowych programów 

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można, operator nie generuje odpowienich znaczników jak i tuner nie obsługuje ich. 

Jeśli nagrywanie było by synchronizowane z EPG na żywo to możliwe że można było by zastosować załączenie i nagrywanie zgodnie z sygnałem z EPG. 

 

Zmiany ramówek to standard i trzeba się do tego przyzwyczaić albo skorzystać z usług nPVR na innych tunerach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

Nie można, operator nie generuje odpowienich znaczników jak i tuner nie obsługuje ich. 

Jeśli nagrywanie było by synchronizowane z EPG na żywo to możliwe że można było by zastosować załączenie i nagrywanie zgodnie z sygnałem z EPG. 

 

Zmiany ramówek to standard i trzeba się do tego przyzwyczaić albo skorzystać z usług nPVR na innych tunerach. 

 

 

Rozwiązała by mi sprawę  bieżąca korekta EPG, bo większość nagrywam przez nagraj sezon także automatycznie by się to nagrywało. Bo teraz słabo to wychodzi w ostatnich odcinkach na FX brakowało blisko połowę programu.

Edytowane przez Adam 64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...