Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko(niestety za duzo postów skrobiecie) 🫣😉

Byłem "zmuszony" przez system przy przedluzeniu umowy wymienic Sagemcoma na EVO.

Czy mozna w jakis sposob wylaczyc w tym dekoderze "opcję" wyswietlania "tych proponowanych/ulubionych,itp" na glownym ekranie zeby po odpaleniu EVO wyswietlal się TYLKO konkretny kanal na ktorym odpala sie dekoder? Przeszukalem opcje i nie znalazlem mozliwosci wyłaczenia tego"udogodnienia"...🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiałam się nad powrotem do Polsatu i dekodera Evobox PVR. Warto?

Za miesiąc kończy mi się umowa z UPC, i bardzo żałuję, że zrezygnowałam z Polsatu i się wpakowałam w ten ich dekoder 4K, który nie przewija nagrań do przodu. A może Polsat ma coś lepszego (nie jestem na bieżąco).

Dzisiaj byłam w punkcie Polsatu i okazało się, że mają jeszcze dekoder Evobox PVR i jest dostępny dla mnie (nowa umowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby w pełni się cieszyć możliwościami nowych dekoderów PB w tym Evobox PVR przy zawieraniu umowy poproś o sprzedaż konwertera Unicable II w promocyjnej cenie. Nowoczesny konwerter przyda się, aby nagrywać i jednocześnie oglądać dowolne kanały.

Są nowsze dekodery Polsat Box 4k, pytanie jaka jest różnica w abonamencie dla Ciebie i czy rzeczywiście potrzebujesz 4k ?

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, support458 napisał(a):

Aby w pełni się cieszyć możliwościami nowych dekoderów PB w tym Evobox PVR przy zawieraniu umowy poproś o sprzedaż konwertera Unicable II w promocyjnej cenie. Nowoczesny konwerter przyda się, aby nagrywać i jednocześnie oglądać dowolne kanały.

Są nowsze dekodery Polsat Box 4k, pytanie jaka jest różnica w abonamencie dla Ciebie i czy rzeczywiście potrzebujesz 4k ?

Mam instalację antenową na balkonie, bo jej nie zlikwidowałam. Mam konwerter Unicable tylko nie wiem, czy II.  Kupowałam talerz i konwerter jak brałam Evoboxa PVR. Miałam Evoboxa kilka lat, ale w tamtym roku przeszłam do UPC i to był błąd. Dlatego zastanawiam się nad powrotem do Polsatu, tylko nie wiem czy brać Evoboxa PVR czy jest coś lepszego. Chodzi mi o nagrywanie i przesuwanie nagrań w przód i w tył. W satelicie nie pasowało mi to, że jak była ulewa czy burza, to często nie miałam obrazu - był komunikat: sygnał niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 07:52, stef63 napisał(a):

nie wiem czy brać Evoboxa PVR czy jest coś lepszego

Niby lepszy miał być ten 4K, ale na nim (w chmurze) nagrasz tylko niektóre kanały(na 30 dni) a dokładnie niewiele kanałów tyle że możesz program cofnąć o 7 dni w tył, ja osobiście właśnie ze względu na całkowitą wolność w tym temacie jestem przy Evobox PVR i nie mam zamiaru zmieniać.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dekoder evobox pvr. Do tej pory były kilku sekundowe zaniki obrazu. Teraz kilka razy dziennie jest całkowity zanik(czarny ekran) na wszystkich kanałach. Pojawia się komunikat - Błąd odczytu i Nieobsługiwany format wideo. Co ciekawe kanały powyżej 1000 działają normalnie. Pomaga jedynie restart wtyczkowy, aż do następnego razu. Wina dekodera? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, zaniki obrazu na kilka sekund, czarny ekran po czym obraz powraca. Dzieje się tak kilkukrotnie dziennie. Sformatowałem nawet dysk myśląc, że to pomoże, niestety. W ogóle zrobił się jakiś mułowaty, swoje lata już ma ale póki dycha trzymam go, bo nie ma na chwilę obecną alternatywy. Tunery 4K są bez dysku, więc odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 11:18, jusuw napisał(a):

U mnie to samo, zaniki obrazu na kilka sekund, czarny ekran po czym obraz powraca.

Ten babol powstał już dość dawno- tradycyjnie technicy poprawiając soft musieli sp:censored: coś innego- wtedy udało im się to, dzieje się to po zmianie kanału i niema tu reguły jaki na jaki zmienisz, co ciekawe- jeśli masz włączony podgląd innego kanału to on działa cały czas a reszta obrazu czarna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...