Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, STAN57 napisał(a):

To nic nowego zawsze tak było i to na innych programach też a po kilku odcinkach wraca nagrywanie samo, włącz nagrywanie wg, czasu.

 

Nigdy się z tym nie spotkałem a bardzo dużo nagrywam czasami ponad 100 godzin tygodniowo czyżbym miał takie szczęście nie przypuszczam, a odbiornik mam od 2016 także nie przemawiają do mnie twoje wyjaśnienia  Oczywiście ustawiłem nagrania wg czasu kiedy zauważyłem, najgorsze jest to że są to odcinki premierowe a akurat odcinek 9 i 10 nie mają powtórki a inne odcinki są 3 razy powtarzane jakiś totalny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 14:11, Adam 64 napisał(a):

Z kolei  usiłowałem zaprogramować sezony np kilku programów na History i  National Geografic na liście nie ma opcji nagraj sezon.

To czy jest opcja "nagraj sezon/serię" to nie zależy od dekodera tylko od nadawcy czy w EPG umieści taką opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny babol. Mam 30% wolnego miejsca na dysku i drze się przy każdym nagraniu, że pewnie się nie nagra z powodu braku miejsca. Na szczęście nagrywa. Ale przy nagraniu pozostaje napis, że nagrano w 99% z powodu braku miejsca. Brawo programiści!! Oni się już chyba zapętlili. Oczywiście czarny ekran jak był, tak pozostał. Co gorsza przedtem miałem go tylko zaraz po włączeniu, teraz pojawia się również przy zmianie kanału (o dziwo nie zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cienki Bolek napisał(a):

i drze się przy każdym nagraniu, że pewnie się nie nagra z powodu braku miejsca

Spróbuj go zresetować, problem z błędnymi wskazaniami na dysku dawno był rozwiązany i nikt już takich rzeczy nie sygnalizował, może twój dekoder coś zgłupiał, reset pewnie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, OlafS napisał(a):

Spróbuj go zresetować, problem z błędnymi wskazaniami na dysku dawno był rozwiązany i nikt już takich rzeczy nie sygnalizował, może twój dekoder coś zgłupiał, reset pewnie pomoże.

Niestety reset nic nie zmienia. Problem był rozwiązany w innym sofcie a w obecnym wrócił przy zajętości dysku 70%. Dysku nie zresetuje bo mam za dużo nagrań, które kiedyś mam zamiar obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz n-ty EPG nie odświeża się (program stoi na nocy z 8/9.04 od kilku dni), z internetem czy bez.

Oprócz tego nagrania łapią zacinki, a bywa że obrazu nie ma i tylko przerywający się dźwięk na wszystkich kanałach oraz okropne lagi interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OlafS napisał(a):

reszta to raczej problem twojego egzemplarza.

Być może te problemy z nagraniami czy brakiem obrazu z przycinającym się dźwiękiem to wina dysku który mógł się uszkodzić, już było kilku co raportowali podobne zachowania.

 

31 minut temu, Mati06 napisał(a):

 

(jak zwykle satkurier na telefonie nie pozwala usuwać cytatów)

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nazwy tych folderów widzisz tylko przy nagrywaniu a są puste to należy coś do nich wrzucić lub nagrać np. (nagraj w folderze)i wybierz folder który chcesz skasować, wystarczy kawałek nagrania na bieżąco i wtedy ten folder pokaże się w nagraniach. Wtedy możesz usuwać całe foldery z nagraniami wystarczy że zaznaczysz folder nie otwierając go, kursorem na dół wszystkie i w lewo wybierzesz opcje po lewej stronie folderu a następnie akcje i usuń zaznaczając ptaszkiem foldery do usunięcia wraz z ich zawartością i potwierdż, usuną się tylko zaznaczone foldery. Patrz aby nie usunąć niewłaściwych. To tak z pamięci. Czy o to Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, STAN57 napisał(a):

Czy o to Ci chodziło?

 

Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie to działa. Ta samą metodą można zmienić nazwę folderu kasując starą nazwę poleceniem "cofnij" pod literami z cyframi - sprawdziłem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...