Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dwóch dni jestem szczesliwym posiadaczem tego dekodera 

Czy był to dobry wybór z całej oferty sprzętowej operatora.? 

Czym wyróżnia się od pozostałych dekoderow także tych u konkurencji.? 

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz czekam.? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się. Narazie go poznaje i uczę się obsługi.

Dla mnie osobiście wielki przeskok technologiczny z HD 5000 na Evobox PVR. ? 

1.A czy ten dekoder restaruje się po pierwszym połączeniu z siecią WiFi w celu załadowania rekomendacji z serwisów VOD? 

2.Na ile dni wyświetla epg bo mi pokazuje na 3 dni? 

Bardzo proszę o odpowiedź.? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem być może dłużej nacisnalem czerwony przycisk na pilocie dekoder przeszedł w tryb czuwania po czym mogłem ponownie nacisnąć ten sam przycisk i pojawił się ekran powitalny ADB Gryphone i napis trwa uruchamianie dekodera. 

Ja to jestem strasznie zakręcony musiałem się zamyślić i niechcący nacisnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U niektórych to się nazywa " choroba " gdy dekoder zawiesi się i trzeba czasem mu pomóc , nie ma doskonałych sprzętów nawet za kosmiczne pieniądze, tam jest soft itp , aktualizacje , jedna źle napisana i sprawi że co inne się będzie zawieszało sprawiało kłopot . Reakcje niektórych fanatyków są tu niestety grubo przesadzone i zakrawają na leczenie sorry

note10+ przy użyciu Tapatalka


U mnie już nie bo nie jestem już od 8 miesięcy abonentem Cyfrowego Polsatu.
I życzymy więcej wrażeń niż miałeś za większe hajsiory każdy ma wybór i już . I niech tak pozostanie

note10+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mój pierwszy HD 5000 się wieszał ale po aktualizacji do czarnego menu problemy z wieszaniem się skończyły. Pierwszy raz się spotkałem by dekoder się zrestartowal ale też zdarzają się usterki fabryczne które czasem ciężko określić. 

A która opcja oszczędzania energii jest korzystniejsza czuwanie czy szybki start i dlaczego? 

Miałem ustawioną opcje czuwanie i dlatego po włączeniu dekodera pojawił się ekran powitalny ADB Gryphone z napisałem trwa uruchamianie dekodera proszę czekać. 

Która opcje macie ustawioną? 

Zauważyłem też że jedna stacja radiowo internetowa nie działa wywala jakiś błąd mianowicie RMF disco polo. 

Też tak macie? 

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...