Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko? 

A jaki sposób podłączyć pendriva do tego dekodera? Widzę gniazdo USB z przodu ale nie wiem czy jest tam jakaś zaślepka którą trzeba odtworzyć? Jak to zrobić? 

Bardzo proszę o pomoc gdyż mam Jedną rękę mniej sprawna? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Mam listę ulubioną i np na tvn pozycja 6 , dany film  zaznaczam ,,nagraj,, i nagrywa mi do folderu i poza folderem. Wcześniej tego nie było.

W dniu 27.11.2020 o 13:57, OlafS napisał:

A czy przypadkowo nie zaznaczyłeś danej pozycji na zdublowanym kanale- np. TVN jest na pozycji 8 ale także na 115 i tak ma wiele kanałów- jeśli zaznaczysz tu i tu to będzie nagrywał niezależnie z każdego pozycji.

WITAM.

Mam listę ulubioną i np na tvn pozycja 6 , dany film  zaznaczam ,,nagraj,, i nagrywa mi do folderu i poza folderem. Wcześniej tego nie było.

36 minut temu, EVO Z BOXU napisał:

 

 

 

36 minut temu, EVO Z BOXU napisał:

 

.

 

 

 

Edytowane przez EVO Z BOXU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak. Jestem człowiekiem dorosłym, ale od dziecka niepełnosprawnym. Moje problemy fizyczne nie umożliwiają mi na tę chwilę prowadzić normalnego trybu życia, czyli nie mogę podjąć się pracy, prowadzić samochodu, i być w związku z kimś. Ale dzięki za wyrozumiałość. Wracając do tematu, Evobox PVR mam od sierpnia i gdy napisałem w tym wątku pierwsze posty pojawiły się prześmiewcze, złośliwe posty kierowane w moją stronę. 

Czy ktoś ma błędy w radiu internetowym?

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sasza napisał:

Tak. Zdarzają się informacje, że kanał radiowy jest niedostępny, nawet nie pamiętam jaki jest nr błędu. Oczywiście dany kanał w tym momencie  jest głuchy.

Ciekaw jestem czy to bug w oprogramowaniu? 

Błąd się pojawia przy dodawaniu stacji do ulubionych, przy próbie odtwarzania i zmiany na gatunki, a oczywiście nie których? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z Was PVR dłużej niż 2 lata? Jak się zachowuje HDD w Waszych dekoderach?

U mnie dysk masakrycznie hałasuje (parkowanie głowicy). Zastanawiam się czy jest szansa no wymianę dekodera na nowy. 

Próbował ktoś to reklamować?  Nie chce dowiadywać się na infolinii, bo mnie krew zaleje jak mi jakiś kolo powie, żebym sobie dysk sformatował, przywrócił ustawienia fabryczne dekodera, tak jakby to miało w czymś pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekgothicWitam. W tej sytuacji proszę o udanie się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu. Listę Punktów Sprzedaży znajdziesz na stronie:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp Konsultant podczas wizyty przeprowadzi diagnostykę i w przypadku wykrycia usterki dekodera dokona wymiany. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mati06 napisał:

Napiszę tak. Jestem człowiekiem dorosłym, ale od dziecka niepełnosprawnym. Moje problemy fizyczne nie umożliwiają mi na tę chwilę prowadzić normalnego trybu życia, 

A po kiego grzyba ty się tłumaczysz? Jak ktoś nie potrafi zrozumieć sytuacji, to jego brocha. Ja bym to olał.

 

A propos zaślepki do USB. Mam nadzieję że nikt nie będzie mnie ścigał jak oddam dekoder, bo gdzieś mi się zawieruszyła i nie mogę jej znaleźć :-P

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jacekgothic napisał:

Natrafiłem na dziwny błąd a mianowicie usuwając z listy ulubionych pojedynczy kanał, usuwa się cala lista i trzeba ją tworzyć od nowa ?

 

W Evobox PVR trzeba to zrobić sposobem. Czyli nie strzałka w prawo i usuń z listy ulubionych, ale niebieski przycisk bodajże wjechać "na pasku" na ULUBIONE i wcisnąć opcje na pilocie i wtedy dopiero można usunąć kanał bez usuwania całej listy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...