Jump to content

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

Recommended Posts

2 godziny temu, jaszek napisał:

Odebrałem właśnie dekoder EVOBOX PRV. Mam pytanie - da się nagrywać inny kanał i oglądać aktualnie inny? Jeśli tak - jak to zrobić? 

Dokup przysługujący ci promocyjnie konwerter Unicable (możesz też nową antenę) podłącz kabel pod złote gniazdo w konwerterze a do wejścia 1 w deku, skonfiguruj dekoder i będziesz mógł nagrywać nawet 3 jednocześnie i niezależnie zmieniać kanały na czwartej częstotliwości- naprawdę warto.

Edited by OlafS
  • Like 1
  • Upvote 1

Sprawdź w umowie:

Warunki Oferty-

§ 9 Postanowienia dotyczące warunków promocyjnego zakupu i udostępnienia Sprzętu i akcesoriów

Tam jest wymienione co ci przysługuje

• Thanks 2

Mój Boże...

od początku obowiązywania 3-letniego aneksu umowy (lipiec 2019) mam przeróżne problemy. Czy to uprawnienia, czy dziwne komunikaty (np. Błąd odczytu). Po wielomiesięcznej batalii CP łaskawie, w trybie pilnym i wyjątkowym, wymienił mi dekodery EVOBOX HD & EVOBOX Lite na 2 x EVOBOX PRV. Testowałem parę dni i ucieszyłem się, że moje problemy zniknęły. Niestety nie sprawdziłem wszystkich kanałów.

Dzisiaj otwieram 🍺, siadam sobie wygodnie w fotelu z zamiarem obejrzenia jakiegoś meczu , włączam pozycję numer 333 (Polsat Sport Premium) i...:

e3ba3b6bf3f4.jpg

Oczywiście żadne ponowienie sygnału nie pomogło. Wróciłem do stanu z sierpnia/września 2019...

Powiedzcie mi, jak można nazwać tych ludzi inaczej, jak [beep]e, nieudacznicy i ... już nawet epitetów mi brakuje. To już po prostu człowiekowi na każdej części ciała włosy dęba stają. 

Jak można w ten sposób świadczyć usługi typu premium? Więcej profesjonalizmu bywało zapewne w wiejskiej mleczarni działającej za czasów Gomułki. Pieniądze... pieniądze za abonament z umowy to zawsze prawidłowo i na czas biorą. Tego jakoś :censored: pilnują. Ale żeby dostarczyć wreszcie do człowieka kanały gwarantowane umową, to już wielki problem jest.

To jest naprawdę cyrk na kółkach. Działają mi kanały HBO i Canal+, których w umowie nie mam, a nie działają kanały Polsat Sport Premium, które w umowie mam. 

@Specjalista Cyfrowy Polsat, pracuje u Was na Boga ktoś kompetentny? Skoro nawet nie potrafi mi pomóc Wasz rzecznik prasowy? Do kogo mam dzwonić? Do samego Zygmunta Solorza? Mam Wam te dekodery przywieźć na Łubinową? 

Edited by jaszek
  • Haha 2
16 godzin temu, WnKCzK napisał:

o pies mi zjadl przod pilota az do licz 456

To informacja że pies też czasami potrzebuje coś zjeść- myślę że pozostałą część możesz dalej używać, ale daj coś psu bo zeżre ci resztę ;)

• 3 weeks later...

Hej, czy ktos z was mial taki problem z evo ze po jakims czasie, roznie raz po 2 tyg raz po 2 dniach wzystkie zaplanowane nagrania sie zmieniaja, niby jest zaplanowane na dany dzien ale jak przychodzi ten program to nie nagrywa i pokazuje ze dopiero kolejny jest zaplanowany do nagrania. Inne z kolei same zmieniaja godzine nagrania np. Ten sam dzien ale zamiast 20 to nagrywa o 14. Czasem zmienia sie ze zaplanowane jest zamiast jutro to na 20.12.2024. Ostatnio byla tez sytuacje ze zamiast 60 minut serialu nagrywalo cale 24 h az zabraklo miejsca na dysku 

@be_cool8812

Mam już kilka lat ten dekoder, ale takich numerów nigdy mi nie robił( owszem sporadycznie potrafił nagrać mi serię, którą już usunąłem z zaplanowanych, ale to było ze 2 góra3 razy), w twoim ewidentnie coś jest nie tak, spróbuj go przywrócić do ustawień fabrycznych, po tym nawet zresetować i zobaczyć co dalej- jeśli problemy wrócą to tylko wymiana bo tak być nie powinno.