Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jaszek napisał:

Odebrałem właśnie dekoder EVOBOX PRV. Mam pytanie - da się nagrywać inny kanał i oglądać aktualnie inny? Jeśli tak - jak to zrobić? 

Dokup przysługujący ci promocyjnie konwerter Unicable (możesz też nową antenę) podłącz kabel pod złote gniazdo w konwerterze a do wejścia 1 w deku, skonfiguruj dekoder i będziesz mógł nagrywać nawet 3 jednocześnie i niezależnie zmieniać kanały na czwartej częstotliwości- naprawdę warto.

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże...

 

od początku obowiązywania 3-letniego aneksu umowy (lipiec 2019) mam przeróżne problemy. Czy to uprawnienia, czy dziwne komunikaty (np. Błąd odczytu). Po wielomiesięcznej batalii CP łaskawie, w trybie pilnym i wyjątkowym, wymienił mi dekodery EVOBOX HD & EVOBOX Lite na 2 x EVOBOX PRV. Testowałem parę dni i ucieszyłem się, że moje problemy zniknęły. Niestety nie sprawdziłem wszystkich kanałów.

 

Dzisiaj otwieram ?, siadam sobie wygodnie w fotelu z zamiarem obejrzenia jakiegoś meczu , włączam pozycję numer 333 (Polsat Sport Premium) i...:

e3ba3b6bf3f4.jpg

Oczywiście żadne ponowienie sygnału nie pomogło. Wróciłem do stanu z sierpnia/września 2019...

 

Powiedzcie mi, jak można nazwać tych ludzi inaczej, jak [beep]e, nieudacznicy i ... już nawet epitetów mi brakuje. To już po prostu człowiekowi na każdej części ciała włosy dęba stają. 

 

Jak można w ten sposób świadczyć usługi typu premium? Więcej profesjonalizmu bywało zapewne w wiejskiej mleczarni działającej za czasów Gomułki. Pieniądze... pieniądze za abonament z umowy to zawsze prawidłowo i na czas biorą. Tego jakoś :censored: pilnują. Ale żeby dostarczyć wreszcie do człowieka kanały gwarantowane umową, to już wielki problem jest.

 

To jest naprawdę cyrk na kółkach. Działają mi kanały HBO i Canal+, których w umowie nie mam, a nie działają kanały Polsat Sport Premium, które w umowie mam. 

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat, pracuje u Was na Boga ktoś kompetentny? Skoro nawet nie potrafi mi pomóc Wasz rzecznik prasowy? Do kogo mam dzwonić? Do samego Zygmunta Solorza? Mam Wam te dekodery przywieźć na Łubinową? 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, czy ktos z was mial taki problem z evo ze po jakims czasie, roznie raz po 2 tyg raz po 2 dniach wzystkie zaplanowane nagrania sie zmieniaja, niby jest zaplanowane na dany dzien ale jak przychodzi ten program to nie nagrywa i pokazuje ze dopiero kolejny jest zaplanowany do nagrania. Inne z kolei same zmieniaja godzine nagrania np. Ten sam dzien ale zamiast 20 to nagrywa o 14. Czasem zmienia sie ze zaplanowane jest zamiast jutro to na 20.12.2024. Ostatnio byla tez sytuacje ze zamiast 60 minut serialu nagrywalo cale 24 h az zabraklo miejsca na dysku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@be_cool8812

Mam już kilka lat ten dekoder, ale takich numerów nigdy mi nie robił( owszem sporadycznie potrafił nagrać mi serię, którą już usunąłem z zaplanowanych, ale to było ze 2 góra3 razy), w twoim ewidentnie coś jest nie tak, spróbuj go przywrócić do ustawień fabrycznych, po tym nawet zresetować i zobaczyć co dalej- jeśli problemy wrócą to tylko wymiana bo tak być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, czy ktoś z was miał podobne dziwaczne problemy?

1. Opcja Szukaj - nie wyszukuje w EPG programów (nie wszystkich, tylko nie znajduje niektórych). Np. przed chwilą chciałem znaleźć program na TVN Turbo "Klimek kontra Duda". Program jest w EPG, wyszukać się nie da. Ani po całej nazwie programu ani po Klimek ani po Duda.

2. W przypadku innych programów które znajdą się poprzez opcję SZUKAJ, nie można ich normalnie nagrać. Wygląda to tak: mam listę wyszukanych programów. Gdy kliknę na jakiś kafelek z tych wyszukanych - pojawiają się wszystkie szczegóły: informacje o programie, różne opcje nagraj. I mogę sobie do jutra klikać nagraj, nagraj sezon, cokolwiek - nic się nie nagra (kiedyś, przed ostatnimi aktualizacjami to działało bez problemu). Teraz jedyna opcja na nagranie wyszukanego programu to najechanie na kafelek i przycisk na pilocie "czerwone kółko" nagrywania programu.

 

Macie u siebie podobnie czy u was działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, OlafS napisał:

Cóż... nigdy w "szukaj" nie wpisywałem słowa DUDA- może tu jest problem :?: system się buntuje ;)

He he, pewnie tak ;)

Ale niestety frasy "Wiejskie włoskie gotowanie" też nie wyszukało. Po żadnym ze słów nie wyszukało programu - a emisja jest w najbliższą sobotę (w EPG bez problemu znajduję)...

Więc tak naprawdę wyszukiwanie poszło się rypać. Ktoś ma coś podobnego? Reset dekodera? Jakieś porady? Nagrań utracić bym nie chciał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, monasterio napisał:

He he, pewnie tak ;)

Ale niestety frasy "Wiejskie włoskie gotowanie" też nie wyszukało. Po żadnym ze słów nie wyszukało programu - a emisja jest w najbliższą sobotę (w EPG bez problemu znajduję)...

Ty nagminnie szukasz rzeczy, których twój dekoder nie ogarnia ;)

 

Ale już całkiem poważnie możesz przywrócić ustawienia nie usuwając nagrań- tylko trzeba odpowiednio odznaczyć, ale na początek zrób reset wtyczkowy, pytanie jeszcze czy dekoder masz podpięty do neta :?: bo może z satki nie wszystko ci zasysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, OlafS napisał:

Ty nagminnie szukasz rzeczy, których twój dekoder nie ogarnia ;)

 

Ale już całkiem poważnie możesz przywrócić ustawienia nie usuwając nagrań- tylko trzeba odpowiednio odznaczyć, ale na początek zrób reset wtyczkowy, pytanie jeszcze czy dekoder masz podpięty do neta :?: bo może z satki nie wszystko ci zasysa.

Tak, dekoder jest podpięty pod wi-fi. Używam go już ponad 4 lata i dopiero po ostatniej aktualizacji zauważyłem problemy z wyszukiwaniem oraz z próbą nagrania czegoś, co już się jakimś cudem udało znaleźć ;) A tak długo czytałem wyłącznie o jakiś bugach na forum i się cieszyłem, że mnie to nie dotyka a tu taki klops.

Spróbuję poodłączać dekoder i zobaczę czy to coś pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 21:39, be_cool8812 napisał:

Hej, czy ktos z was mial taki problem z evo ze po jakims czasie, roznie raz po 2 tyg raz po 2 dniach wzystkie zaplanowane nagrania sie zmieniaja, niby jest zaplanowane na dany dzien ale jak przychodzi ten program to nie nagrywa i pokazuje ze dopiero kolejny jest zaplanowany do nagrania. Inne z kolei same zmieniaja godzine nagrania np. Ten sam dzien ale zamiast 20 to nagrywa o 14. Czasem zmienia sie ze zaplanowane jest zamiast jutro to na 20.12.2024. Ostatnio byla tez sytuacje ze zamiast 60 minut serialu nagrywalo cale 24 h az zabraklo miejsca na dysku 

 

W dniu 7.11.2020 o 15:25, monasterio napisał:

Cześć, czy ktoś z was miał podobne dziwaczne problemy?

1. Opcja Szukaj - nie wyszukuje w EPG programów (nie wszystkich, tylko nie znajduje niektórych). Np. przed chwilą chciałem znaleźć program na TVN Turbo "Klimek kontra Duda". Program jest w EPG, wyszukać się nie da. Ani po całej nazwie programu ani po Klimek ani po Duda.

2. W przypadku innych programów które znajdą się poprzez opcję SZUKAJ, nie można ich normalnie nagrać. Wygląda to tak: mam listę wyszukanych programów. Gdy kliknę na jakiś kafelek z tych wyszukanych - pojawiają się wszystkie szczegóły: informacje o programie, różne opcje nagraj. I mogę sobie do jutra klikać nagraj, nagraj sezon, cokolwiek - nic się nie nagra (kiedyś, przed ostatnimi aktualizacjami to działało bez problemu). Teraz jedyna opcja na nagranie wyszukanego programu to najechanie na kafelek i przycisk na pilocie "czerwone kółko" nagrywania programu.

 

Macie u siebie podobnie czy u was działa?

Mam te same problemy mniej więcej od połowy października. Najmniejszą szansę na nagranie, mają zaplanowane nagrania w których nacisnąłem nagraj sezon/serię odcinków. Wtedy w nieudanych już są nagrania z przyszłą datą z trzech powodów: a) z powodu braku prądu, b) z powodu braku sygnału, c) z powodu braku zasobów. Wyjęcie wtyczki nie pomogło. Reset dekodera bez kasowania nagrań też nie pomógł. Godziny i długość nagrań też potrafi zmieniać, nawet jednocześnie. W EPG też mam podobny problem. Ponadto przy serialu "A" o danej godzinie są opcje nagraj odcinek / nagraj sezon / nagraj serię, potem anuluje bo mi nagranie z przyszłą datą przeszło do nieudanych i potem jest tylko opcja nagraj odcinek, ale jak się poszuka wszystkie odcinki serialu na dany tydzień na tym kanale to czasem choć nie zawsze przy którymś są opcje nagraj sezon/serię ale mimo to nie widzi zaplanowanie odcinków które tej opcji nie mają pomimo to że są tak samo opisane np. A2 odc.1, A2 odc.2. To ewidentny błąd softu być może tylko dla partii dekoderów. Naprawcie to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...