Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do nowych użytkowników zamawiających ten dekoder przez Internet, zawsze jest opłata za użytkowanie? Przy wybieraniu do koszyka z pakietem za 60zeta nie ma o tym informacji, może ktoś potwierdzić że nie naliczają oplat miesięcznych ?

Edytowane przez Rrrafik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder drugi raz się zrestartowal po uruchomieniu go ze stanu czuwania pobraniu EPG i naciśnięciu przycisku wstecz na pilocie. 

Przeglądałem ten temat i był już opisywany podobny problem. 

Możliwe że przyczyną jest jakiś bug, albo tryb czuwania zmieniłem na szybki start i obserwuję. 

Zauważyłem też że po zmianie oszczędzania energii na szybki start EPG jest na 7 dni. 

A było tylko na 5.?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układanie własnej listy kanałów na tym pożal się boże dekoderze to masochizm. Tworząc własną listę, dodając kanał za kanałem ustawiają się one w kolejności występowania na głównej liście CP. Czyli jak dodam TVP1, TVP 2, Polsat to Polsat i tak wskoczy jako 1.

W ten sposób trzeba dodawać kanały pojedynczo ?

 

Czy istnieje w ogóle opcja jak w HD 3000, aby wyświetlone były tylko kanały z Listy lub Ulubionych?

edit: znalazłem, trzeba po prostu zatwierdzić listę i włączyć któryś z programów.

Edytowane przez sgoodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, monasterio napisał:

Później jednak, po dodaniu sobie wszystkich kanałów, możesz zmieniać ich kolejność na taką, jaka Tobie odpowiada.

Co też trzeba robić pojedynczo, za każdym wchodząc w opcję, akcję, zmienić kolejność i potwierdź. Na zmianę kolejności jednego kanału 4 kroki.

To już HD300 jest pod tym względem lepsze, choć też nie brak mu wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

z powodu moich wiecznych problemów z zestawem EVOBOX HD & EVOBOX Lite (ginące uprawnienia na kanałach od Nickelodeon, "Błąd odczytu", itp.) CP zaproponował nam bezpłatną wymianę na EVOBOX PRV. Tylko mam pytanie - korzystamy z usługi Multiroom. Ta usługa działa na EVOBOX PRV i to w sposób taki, żebym nie musiał biegać po piętrach z kartami?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że oni chcą mi zabrać Evobox Lite. Musze dopytać. Póki co jak usłyszeli o kwarantannie, to dyskusja o wymianie i jej sposobie się zakończyła póki co :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około miesiącu użytkowania stwierdzam że aplikacja radia internetowego Muzo Pro posiada bugi. Cześć stacji radiowych nie odtwarza się ani nie da się dodać ich do listy ulubionych z powodu kodu błędu 505. 

Myślę że problem może rozwiązać aktualizacja oprogramowania. 

Ale pewnie takowej szybko nie będzie.

Ustawienia fabryczne dziś były przywracane przeze mnie niestety, problem nadal występuje . 

Nie żeby mi zależało tak bardzo na tym bo moje ulubione stacje działają. Ale można by to naprawić. 

Pozdrawiam. ?

 

 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jaszek napisał:

No to niech się cmokną w takim razie. Moje problemy są też na Evobox Lite.

 

Może w trybie reklamacyjnym wymienią Ci Evobox Lite na PVR, natomiast HD byłby dodatkowym. Skoro już to proponowali, normalnie to nie przejdzie jak zauważył @Krzysiek11:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebny jest konwerter unicable, też mam ten dekoder i na konwerterze uniwersalnym mogę nagrywac jeden ale nie każdy oglądać.

Można nagrywac i i oglądać jednocześnie jedynie kanały z tego samego transpondera. 

Jak coś to proszę mnie poprawić ? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...