Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

evobox PVR  ma multi po wifi?  jeśli tak to szacun jeszcze 8 miesięcy temu byłem abonentem cp i musiałem biegać z kartami evo jest najszybszym dekoderem w ofercie polsatu ale korzystanie z jego opcji internetowych to. katorga a jakość jak na vhs i czasem potrafi się tak zawiesić że sam się resetuje.....obecnie mam ultraboxsa od konkurencji ma trochę mniej funkcji ale ani razu nie udało mi się go zawiesić do tego różnica między jakością materiału oglądanego przez sat i przez internet nie jest tak uderzająca jak w przypadku evoboxsa  który moim skromnym zdaniem jest po prostu softowo przeciążony......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Ja tymczasem zauważyłem że Ictimai TV (nadający na 11296) wreszcie jest wczytywany przez Evoboxa. Poprzednio był z tym problem - dekoder wczytywał na przykład AZTV a publicznego nadawcę z Azerbejdżanu już nie. Na innym dekoderze (HD 6000) stacja wchodziła bez problemu.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem właśnie ciekawą rozmowę z konsultantem CP. W kwestii "mozaiki" podobno można zgłosić, że się nie chce oglądać reklam, ale u mnie nie ma takiej opcji, więc żebym spróbował wyłączyć dekoder z prądu, a jak nie pomoże to zanieść do serwisu :) Jak się pewnie domyślacie, wyłączenie nic nie zmieniło, a do serwisu nie zaniosę, bo mam trochę nagrań do obejrzenia. Chyba złożę reklamację, że mi to utrudnia korzystanie z dekodera.

Zapytałem też o opcje "zdalne nagrywanie" i "pilot mobilny", tu odpowiedzi były jeszcze lepsze.

Wg. konsultanta zdalne nagrywanie polega na tym, że mogę sobie nagrać film i to nawet taki, który będzie za kilka godzin :D Oczywiście ustawiam sobie to pilotem, takie to zdalne, że podczas nagrywania nie muszę być w domu :D

A pilot mobilny to po prostu pilot do dekodera. Zapytałem, czy w takim razie jak wyłączę opcję, to mi przestanie działać pilot. Oczywiście wyłączyłem i pilot dalej działał :)

Mam wrażenie, że facet jest dzisiaj pierwszy dzień w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czekać. No i nie wiem jak na PVRze, ale z tego co widziałem to na Evoboxie IP nie trzeba nawet klikać ok w okienku tv, tylko wystarczy dwa razy nacisnać power na pilocie (czyli odpalamy dekoder i potem naciskamy drugi raz) i przechodzi od razu do tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem reklamację, niestety odpowiedź była do przewidzenia:

 

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że wprowadzone zmiany mają na celu ułatwienie korzystania z usługi, a także zapewniają przejrzystość menu i są kolejnym etapem unowocześniania, oraz udoskonalania naszych usług online.
Jednocześnie zawiadamiamy, że zgodnie z § 11 pkt 7 Regulaminu Świadczenia Usług, Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania urządzenia w każdym czasie w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa systemu kodowania sygnałów lub z innych przyczyn technicznych, organizacyjnych lub prawnych uniemożliwiających świadczenie Usług.
Wyjście z aplikacji odbywa się za pomocą przycisku Wstecz lub Wyjdź, Ustawienia, PVR, Menu, P+/P-, EPG oraz OK na kafelku z live.

 

W nc+ u teściów przynajmniej była możliwość wyłączenia podobnego "ułatwienia",  tutaj będziemy musieli wykonywać dodatkowe kliknięcie w jeden z w/w przycisków, chyba, że więcej osób złoży reklamacje i ktoś pójdzie abonentom na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rozi5213

 

Ustawienia> ustawienia użytkownika> automatyczne wyłączenie- ale to działa tylko przy braku czynności tzn. w ustawionym czasie nic pilotem nie klikniesz,

ale po co ci sleep timer w dekoderze- każdy TV ma to w swoich zasobach a jak uruchomisz ARC na obu urządzeniach to ustawisz wyłączenie na TV, a on jednocześnie wyłączy ci dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rozi5213 napisał:

A co to jest ten ARC

Sory:oops: oczywiście chodzi o CEC- Ustawienia>ustawienia użytkownika> obraz dźwięk> HDMI CEC -włączone( trzeba włączyć też w TV reszta jw.)

 

Ps.  poniżej masz rozdzielczość obrazu- ja mam 1080p w/g mnie dale lepszy obraz, ale to zależy od TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...