Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam neta z play-a stacjonarny internet jest po infrastrukturze vectry. Podpiety mam kabel do tv i znalazło mi kanały nie kodowane ale w analogu mi znalazło kanały takie jak 13 ulica, kino Polska, TVN 24  jest ich 34 one normalnie działają. Pytanie jest takie czy to błąd czy normalne zachowanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, internetowy_wilk napisał:

Zależy mi na umowie na czas nieokreślony na ten internet. Dlatego zastanawiam się czy vectra da mi taką ofertę, czy lepiej po prostu zrezygnować z telewizji i całej reszty i zostawić internet który jest na czasie nieokreślonym już. Tylko ciekawe jak wtedy z ceną 

Byłem dziś w punkcie i konsultant nie moze zostawić mi samego internetu na czas nieokreślony. Nie da się rozdzielić bo to niby jest paczka i tylko na 2 lata. Złożyłem rezygnację ze wszystkiego, myślicie że przez DUK da radę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, internetowy_wilk napisał:

Zależy mi na umowie na czas nieokreślony na ten internet. Dlatego zastanawiam się czy vectra da mi taką ofertę, czy lepiej po prostu zrezygnować z telewizji i całej reszty i zostawić internet który jest na czasie nieokreślonym już. Tylko ciekawe jak wtedy z ceną 

No ja niestety musiałem podpisać na 2 lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szczepaniu napisał:

Mam neta z play-a stacjonarny internet jest po infrastrukturze vectry. Podpiety mam kabel do tv i znalazło mi kanały nie kodowane ale w analogu mi znalazło kanały takie jak 13 ulica, kino Polska, TVN 24  jest ich 34 one normalnie działają. Pytanie jest takie czy to błąd czy normalne zachowanie? 

Błąd bo technik nie wkręcił filtra w skrzyni odcinającego analogowy pakiet złoty. Oglądaj póki możesz, bo niebawem analog będzie redukowany do oferty jak w naziemnej albo i jeszcze mniej więc te lepsze wypadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wujcio0 napisał:

Skoro VECTRA NIE JEST tak chętna do dodawania - stacji TV, niech doda stację radiową:

 -RADIO NOWY ŚWIAT ciekawe radio.

 

Podobno ma być na dniach BIZNES 24 HD ale w cuda nie wierzę.

Fakt, przydałoby się Radio Nowy Świat, ale też Radio357

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, internetowy_wilk napisał:

trochę żenada ze nowym dają umowę na czas nieokreślony, a stary niech się buja 2 lat 

Ale po co mają dawać na czas nieokreślony, skoro po wygaśnięciu terminowej umowa jest...na czas nieokreślony. Chyba nie oczekujesz, że zachowają Ci taką umowę i obniżą cenę ze świadomością, że w każdej chwili można taką umowę wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, vectriusz napisał:

Fakt, przydałoby się Radio Nowy Świat, ale też Radio357

Jak już mają być radia internetowe, to od razu niech dodadzą:

- RadioSpacja

- new.once

- Weszło FM

- Radio Jazz FM

- RockSerwis FM

- Halo.Radio

- Dobre Radio Hołownia

 

A tak na prawdę nie jest potrzebna żadna dodatkowa aplikacja ze stacjami radiowymi w dekoderze. Jak ktoś chce słuchać radia z netu, odpala na smartfonie lub na własnym radiu wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz HBO GO w ramach tego pakietu czy może osobno Ci dodali w ramach jakiejś promocji?

A tak w ogóle na ile wyceniany jest Super Film@Sport, bo na stronach widzę cenę tylko w paczce?

 

Tak przy okazji - mam taki zestaw: Złoty, PVR 4K, Multiroom PVR, Eleven SNO, 100Mb, telefon za 105 zł.

Zastanawiam się nad kontynuacją, bo kończy się umowa.

Na jakąś promocyjną cenę na C+ Prestige (np. 15 zł) chyba nie mogę liczyć.

Myślałem też czy nie zamieniliby mi tego Złotego na Super Film@Sport bez zmiany ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sikor18 napisał:

Ale masz HBO GO w ramach tego pakietu czy może osobno Ci dodali w ramach jakiejś promocji?

A tak w ogóle na ile wyceniany jest Super Film@Sport, bo na stronach widzę cenę tylko w paczce?

 

Tak przy okazji - mam taki zestaw: Złoty, PVR 4K, Multiroom PVR, Eleven SNO, 100Mb, telefon za 105 zł.

Zastanawiam się nad kontynuacją, bo kończy się umowa.

Na jakąś promocyjną cenę na C+ Prestige (np. 15 zł) chyba nie mogę liczyć.

Myślałem też czy nie zamieniliby mi tego Złotego na Super Film@Sport bez zmiany ceny...

Sporo płacisz za taki pakiet, a Canal+ dostaniesz najtaniej za 35 zł. Taniej masz w PC+, tam nawet za 25 zł możesz dostać C+ Prestige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sikor18 napisał:

Ale masz HBO GO w ramach tego pakietu czy może osobno Ci dodali w ramach jakiejś promocji?

A tak w ogóle na ile wyceniany jest Super Film@Sport, bo na stronach widzę cenę tylko w paczce?

HBO GO jest w pakiecie. W każdym wariancie przy wyborze HBO w Vectrze dostajesz HBO GO jako dodatek. Jeżeli chodzi o Super Film&Sport to mam go w cenie 44,99 zł + 45,00 zł za dekoder PVR 4K. Pakiet zawiera pełną ofertę bez erotyki, Canal+ i Eleven 1 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką cenę można uzyskać za pakiet Platynowy, moduł CI+, multiroom, Eleven, HBO film GO, C+ prestiż, SnO, internet 300mb. Umowa kończyć się w przyszłym msc. Obecnie za całość płacę 172.50zl

Edytowane przez Kris092
Poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...