Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

PC+: C+4k, PSP w znakomitej jakości i do tego sportowe C+.
Do tego Play Now z Eleven 4K 
Taki zestaw,  polecam :-)
Co do HBO praktycznie korzystam tylko z HBO GO/ C+ OTT i jakość do przyjęcia na 55 calach.

Polsat Cyfrowy ?a jak do tego C+ ja akurat HBO nie potrzebuje , bo oglądam kanały sportowe i ogólne .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Albo w końcu jego rodzice wybiorą operatora , który dodaje NOWOŚCI .

;-)

Wiesz, gdyby to były jakieś mistrzostwa świata w Piłce Nożnej, byłby nowy kanał w UHD którego Vectra by nie dodała, to nawet mnie by z równowagi wyprowadziło :D Ale tak, fajnie jeżeli coś dodadzą ale mnie w tym momencie bardziej interesuje to ile płace a płacę moim zdaniem tyle ile trzeba za kanały które odbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jose arcadio morales napisał:

Wiesz, gdyby to były jakieś mistrzostwa świata w Piłce Nożnej, byłby nowy kanał w UHD którego Vectra by nie dodała, to nawet mnie by z równowagi wyprowadziło :D Ale tak, fajnie jeżeli coś dodadzą ale mnie w tym momencie bardziej interesuje to ile płace a płacę moim zdaniem tyle ile trzeba za kanały które odbieram :)

Takim podejściem na pewno nie zmotywuje się operatora do jakiegokolwiek działania. Naprawdę nie przeszkadza Ci brak LM, czyli Polsat Sport Premium albo Canal+4K, jeśli mówimy o kanale UHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arkon napisał:

Takim podejściem na pewno nie zmotywuje się operatora do jakiegokolwiek działania. Naprawdę nie przeszkadza Ci brak LM, czyli Polsat Sport Premium albo Canal+4K, jeśli mówimy o kanale UHD?

Tam praktycznie nic nie jest żywo, do niedzieli kilka tylko na PSP1 i PSP2. Dlaczego nie kupisz dostępu przez IPLA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kingofsouth napisał:

A nie prawda,  jest dzisiaj środa i leci liga szkocka na żywo.

Tak jeden mecz na żywo i kolejne na żywo w sobotę. Do niedzieli razem 5 wydarzeń, tyle PSP1. PSP2 na żywo jest w sobotę liga czeska 1 mecz w sobotę i dwa w niedzielę. Rzeczywiście piątaka za to dam ale nie 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jose arcadio morales napisał:

Tak jeden mecz na żywo i kolejne na żywo w sobotę. Do niedzieli razem 5 wydarzeń, tyle PSP1. PSP2 na żywo jest w sobotę liga czeska 1 mecz w sobotę i dwa w niedzielę. Rzeczywiście piątaka za to dam ale nie 40.

Tyle są warte te kanały w abonamencie, tylko oczywiście Vectra z Polsatem nie potrafi się dogadać nawet w sprawie Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś ceny w Orange, PC+ albo UPC? Tam PSP można mieć w cenie abonamentu albo za 5 zł, a nie 40. Poza tym po co mi kablówka jak wszystko jest w internecie? Nie za to bulę 140 zł.

Polsat Sport Premium kosztuje Orange 49,99 ale z Canal + , a eleven z polsatami sport i extra 12 kanałów 5 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okolo 3 miesiace konczy sie moja umowa. Aktualnie place niecale 115 zl za Pakiet Platynowy, 2x dekoder HD bez PVR, C+ Prestige, SnO, Internet 300 mb/s. Poprzednie negocjacje byly raczej ciezkie. Po zlozeniu wypowiedzenia udalo mi sie tylko podwyzszyc predkosc internetu i wymienic sprzety bez zmiany ceny. Nie wiem jak to teraz rozegrac bo raczej mam wszystko czego potrzebuje. Zastanawiam sie ewentualnie nad kolejnym dekoderem/karta CI. Nie wiem czy isc w strone obnizenia platnosci czy w strone wynegocjowania jakiegos pakietu TV w tej samej cenie ? Ktos cos podpowie ? Ciekawi mnie tez czy Vectra bedzie zapewniala dostep do HBO Max w ramach swojego pakietu HBO kiedy juz wycofaja HBO GO.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardziej bede sie staral dostac cos w tej cenie ktora mam. Moze sie jeszcze udac wyrwac np. pakiet Eleven ewentualnie dokupic cos w dobrej cenie.

Edit:

Na rachunku SnO widnieje na kwote 6,90 zl czyli teoretycznie jakies tam pole do manewru z cena niby jest bo duzo osob ma to za 1 zl.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FGRTVP napisał:

Czy brak ATM Rozrywka daje podstawę do wypowiedzenia umowy?

Popsuła Ci się wyszukiwarka? Przecież to KRRiT nie przedłużyła koncesji na nadawanie ATM Rozrywka TV więc przestali nadawać. Vectra miała sama ten kanał robić? :popcorn:

https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6611575641032321.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...