Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maks27 napisał:

Jednak sygnał kanału już jest, więc to pewne że od chwili startu będzie możliwość oglądania.

 

Jaki sygnał?

VECTRA znów ma jakąś awarie!

 

Drodzy,
od rana występuje problem z działaniem naszej strony www.vectra.pl. Sytuacja ta jest niezależna od nas i ma związek z pożarem w serwerowni przedsiębiorstwa hostingowego OVH, które świadczy nam usługi w zakresie hostingu. OVH zapewniło nas, że intensywnie pracuje nad tym, aby jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność naszej strony www. Niezależnie działamy nad uruchomieniem wariantu awaryjnego opartego o wewnętrzne rozwiązania. O postępach w tej sprawie będziemy informować Was na bieżąco. Pragniemy zapewnić, że obsługa klienta działa jak dotychczas, a informacje na temat ofert dostępnych na stronie www możecie otrzymać pod numerem 601 601 601.
 
I co w ramach rekompensaty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie usługi od UPC, ale kończy mi się umowa i dostałem ofertę z Vectry:

 

168 kanałów z dekoderem Smart 4K + Internet 600 Mb/s + Eleven + Voucher Netflix + C+ Prestige + HBO + Cinemax + Polsat Sport Premium (podobno ma być PSP w Vectrze i niby za darmo).

Cena: 169 zł

 

Co sądzicie? Jak wygląda sprawa z tym dekoderem 4K? Można zatrzymywać, cofać oraz nagrywać każdy program? Ile czasu można trzymać nagrania w chmurze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał:

@Dolphin

Skąd ta informacja o PSP? Jeśli od konsultanta, który chce Ci wcisnąć ofertę, to absolutnie w to nie wierz. Tyle lat nie potrafią się dogadać z Polsatem w sprawie PSN, a tu nagle dołączą za darmo PSP. Bzdura.

Tak, od przedstawiciela Vectry. Rozumiem, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam taki zestaw Platyna+PVR+Internet 100MB umowa koniec maja za kwotę 75 PLN+HBO za 20 PLN-na czas nieokreślony, jaką cenę mogę uzyskać przy przedłużeniu umowy i podniesieniu prędkości internetu i ewentualnie wziąść HBO na 24 miesiące?

Ja mam złoty +pvr+100 Mb + telefon i płaciłem 93 podnieśli mi o 10 a od kwietnia kolejne 5 zł i od kwietnia będę płacił 108 ale myśle o Orange za 129


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...