Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, dawid_bydgoszcz napisał:

DUK Vectry +48586705251. Wcześniej warto jednak wysłać wypowiedzenie. Nie zaszkodzi w negocjacjach, a może pomóc. 

Dzięki za pomoc! Aktualnie mam DTV Pakiet Złoty + PVR HD + internet 50 MB + tel. stacjonarny no limit i to wszystko za 89,90 zł. Proponują mi DTV Platynę + PVR HD + internet 150 MB + tel. stacjonarny no limit za 109,90 zł (czyli 20 zł drożej). Czy to dobra oferta? Czy walczyć dalej? Generalnie jak dla mnie sprzęt i oferta mogłaby zostać taka jaka jest, mógłbym tylko DTV Złoty na Platynę podnieść. Pytałem również co się stanie jeśli nic z tą umową nie zrobię i zostawię ją na czas nieokreślony (kończy się w kwietniu) - powiedziano mi, że może tak zostać ale tracę gwarancję stałości ceny i mogą mi podnieść abo max o 10 PLN. Co o tym sądzicie? Jest tu może ktoś z Vectry? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! Aktualnie mam DTV Pakiet Złoty + PVR HD + internet 50 MB + tel. stacjonarny no limit i to wszystko za 89,90 zł. Proponują mi DTV Platynę + PVR HD + internet 150 MB + tel. stacjonarny no limit za 109,90 zł (czyli 20 zł drożej). Czy to dobra oferta? Czy walczyć dalej? Generalnie jak dla mnie sprzęt i oferta mogłaby zostać taka jaka jest, mógłbym tylko DTV Złoty na Platynę podnieść. Pytałem również co się stanie jeśli nic z tą umową nie zrobię i zostawię ją na czas nieokreślony (kończy się w kwietniu) - powiedziano mi, że może tak zostać ale tracę gwarancję stałości ceny i mogą mi podnieść abo max o 10 PLN. Co o tym sądzicie? Jest tu może ktoś z Vectry?  

Ja mam złoty dekoder PVR +150 Mb +telefon +złoty + eleven +sport na ostro za 90 zł i mi podnieśli o 10 zł na czas nieokreslony + dziś dostałem o kolejne 5 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Bitrate na kanałach sportowych w Orange ( poza Eleven 4K) ," tylko" do 8 mb/s.

Zdecydowanie lepiej wygląda UPC , lub kanały Premium od Polsatu w PC+

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

PC+: C+4k, PSP w znakomitej jakości i do tego sportowe C+.

Do tego Play Now z Eleven 4K 

Taki zestaw,  polecam :-)

Co do HBO praktycznie korzystam tylko z HBO GO/ C+ OTT i jakość do przyjęcia na 55 calach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...