Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W tej chwili mam następujący pakiet:

300 Mb/s, Platyna, SNO, Eleven, HBO, PVR w sumie za 119.90

chciałbym po wypowiedzeniu uzyskać:

600 Mb/s, Platyna, SNO, Eleven, HBO, dekoder smart tv - najlepiej w tej samej cenie (może niżej?)

 

Czy ktoś z Was ma podobny pakiet i za ile? Udało się przedłużyć umowę z nowym dekoderem?

Przy okazji, czy wiadomo ile nagrań można nagrać 'w chmurze'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to Platyna 15 zł, net 5, Eleven +SnO 15, Canal+ Select 35. Do tego musisz doliczyć dekoder- z pvr 35 zł, 4k 45.

Dziękuje za odpowiedz ,to by się zgadzało przed świętami ,105 zł z pvr a 115 z 4K a od 1.02.21 po podwyżce wychodzi 150 zł ,a przypomnij jakiego masz neta ? Teraz chociaż wiem ,ile powinno mnie to kosztować .

Ja płace złoty 20 zł,SNO+eleven 12,99 zł,24,99 zł -100mb/s,telefon 24,99 zł i pvr 20zł .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj reklamę Vectry i pojawia się tam napis "pierwsza internetowa telewizja kablowa". Pomijając już to, że samo stwierdzenie, że pierwsza jest nieprawdziwe, to jak to wygląda? Będą sprzedawać ten dekoder androidowy z pełną ofertą (nawet tylko tą "poza domem") każdemu, czy dalej dla klientów bez dostępu do sieci Vectry pozostaje proteza pt. tv smart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam pakiet złoty+internet 300mb + multiroom ci +karta sim 10gb za 103 zł. Chcę z tego wszystkiego zrezygnować i zostawić tyło internet. Co mogę wyszarpać jako najlepsza oferta oraz czy jak zrezygnuje z tych rzeczy i zostawię sam net to cena nie wzrośnie? Bo pakiet itp Obecnie wszystkie rzeczy są na czasie nieokreślonym. 

Edytowane przez _Artek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj reklamę Vectry i pojawia się tam napis "pierwsza internetowa telewizja kablowa". Pomijając już to, że samo stwierdzenie, że pierwsza jest nieprawdziwe, to jak to wygląda? Będą sprzedawać ten dekoder androidowy z pełną ofertą (nawet tylko tą "poza domem") każdemu, czy dalej dla klientów bez dostępu do sieci Vectry pozostaje proteza pt. tv smart?
Pewnie chodziło im o pierwszą telewizje kablową w Polsce która wdrożyła usługę na boxie z androidem. Tak na prawdę to oferta klasycznych pakietów Vectry dostępna jest internetowo, ale potrzebny jest ich internet także HFC dalej jest wykorzystywany. Bez neta z Vectry nawet nie sprzedadzą klasycznego pakietu na Smart 4k. Na innych Op-ach pozostaje jak to wspomniałeś proteza telewizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek napisał:

Cześć, aktualnie mam pakiet złoty+internet 300mb + multiroom ci +karta sim 10gb za 103 zł. Chcę z tego wszystkiego zrezygnować i zostawić tyło internet. Co mogę wyszarpać jako najlepsza oferta oraz czy jak zrezygnuje z tych rzeczy i zostawię sam net to cena nie wzrośnie? Bo pakiet itp Obecnie wszystkie rzeczy są na czasie nieokreślonym. 

Ja właśnie zrezygnowalem z telewizji i zostawiłem sam net.600 mb za 39,99 z rabatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bugmenot napisał:

Widziałem dzisiaj reklamę Vectry i pojawia się tam napis "pierwsza internetowa telewizja kablowa". Pomijając już to, że samo stwierdzenie, że pierwsza jest nieprawdziwe, to jak to wygląda? Będą sprzedawać ten dekoder androidowy z pełną ofertą (nawet tylko tą "poza domem") każdemu, czy dalej dla klientów bez dostępu do sieci Vectry pozostaje proteza pt. tv smart?

 

Nie pełną ofertą, ale tak - można mieć Smart TV poza siecią Vectra:

https://www.vectra.pl/tv-smart "Aby korzystać z możliwości jakie daje TV Smart, jedyne, czego potrzebujesz to połączenie z Internetem, nie musisz być w naszej sieci."

 

Można też powiedzieć że są pierwszym (dużym?) dostawcą TV kablowej który daje taką opcję, bo Player czy Ipla to nie są oferty kablówek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariano666 napisał:

Ja właśnie zrezygnowalem z telewizji i zostawiłem sam net.600 mb za 39,99 z rabatami

Zależy mi na umowie na czas nieokreślony na ten internet. Dlatego zastanawiam się czy vectra da mi taką ofertę, czy lepiej po prostu zrezygnować z telewizji i całej reszty i zostawić internet który jest na czasie nieokreślonym już. Tylko ciekawe jak wtedy z ceną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...