Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, kolos22 napisał(a):

Od 8 maja 2023 r. TO&OWO będzie ukazywać się w każdy poniedziałek.

 

14 godzin temu, PIOOLE napisał(a):

Ale ukazuje się już w poniedziałki od kilku dobrych tygodni.

To jest informacja ze strony 3 z TO&OWO, który ma datę wpisaną 02.05.2023 r. We wcześniejszych numerach tej informacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 13:05, Gierek napisał(a):

W sumie, to ciężko powiedzieć, bo w "Programie TV" jest też taka linijka tekstu: "Wkrótce wprowadzimy też delikatne zmiany w środku Twojego Tygodnika.". 

 

I tutaj pojawia się pytanie - co znaczy "wkrótce" - to mogą być równie dobrze nowy numer, jak i ten w przyszłym roku. Liczę na szybkie wprowadzanie zmian - w listingu też - zgadzam się, że teraz listing jest tragiczny. 

Ja mam nadzieję, że zmiany nastaną szybko. 

Moim zdaniem niestety Press Media nie umie robić zmian skoro robi je w ratach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę na duże zmiany w Programie TV - przyznam się, że gdy zobaczyłem tą okładkę, to odżyły moje nadzieje na nowoczesny Program TV. Dla mnie dziwnie będzie wyglądało, gdy tylko okładka będzie zmieniona w jutrzejszym numerze, a środek - jak przed zmianami... Oby tak nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.05.2023 o 11:42, kolos22 napisał(a):

 

To jest informacja ze strony 3 z TO&OWO, który ma datę wpisaną 02.05.2023 r. We wcześniejszych numerach tej informacji nie było.

Już w kwietniu był w poniedziałki i była taka informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam pojęcia, dzisiaj z ciekawości zobaczę do środka numeru, i dam znać. 

I jestem po sprawdzeniu - niestety poza innym papierem, i kasacją jednej z reklam - listing, i zawartość w środku - bez zmian. I krzyżówka jest umiejscowiona na okładce. :D Dla mnie to jest straszna żenada... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bubis Żebyś wiedział. Dobrze, że nie kupuję na razie gazet z programem TV. Zobaczę, jak będą wszystkie pisma telewizyjne wyglądać jak pojawią się nowe odcinki seriali typu Barwy szczęścia. Gazety z programem TV kłamią. Przykładowo, o 21:30 3 czerwca 2023 roku na TVP1 miał być Midway, przesunęli go na 22:25, bo był koncert z okazji 34 rocznicy wolnych wyborów.

Edytowane przez Tapcel2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kłamią. To wygląda tak, że program jest przesyłany do redakcji z pewnym wyprzedzeniem. W zależności od tego, czy to jest pismo publikujące ramówki na siedem czy na czternaście dni, to jest też różny czas tego wyprzedzenia. Zdarza się tak, że już po tym, jak pisma są w sprzedaży, telewizja postanawia zmienić program. Siłą rzeczy papier tego nie uwzględni. Natomiast nie jest to żadne kłamstwo. Poza tym w stopkach redakcyjnych jest taka adnotacja "Za zmiany w programie redakcja nie odpowiada".

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak :D Jak zobaczyłem ich notkę na 3 stronie, to mi ręce opadły... Moim zdaniem chyba jedynym argumentem za starym listingiem jest obecność TLC, FOX, Cinemax, Polsat Film, Polsat 2 - ale to można było dodać do nowej grafiki zamiast wracać do starych grafiki i listingu... I sytuacja z wczoraj - TVP Info w dużej kolumnie - program drukowany od... 18:18. Wstyd. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się zastanawiam nad tą zmianą z Kropki i przychodzi mi na myśl kwestia potencjalnych kosztów. Czy nie jest tak, że biorąc program od AKPY - zamówienie z logotypami stacji ma dla wydawcy wyższą cenę? Może to głupia teoria, ale tłumaczyłaby przynajmniej dlaczego od zawsze w dziennikach, dodatkach do nich etc. występują jedynie belki z nazwami poszczególnych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w dodatku do ,,Gazety Polskiej Codziennie" są logotypy, ale np. w dodatku do ,,Faktu" owszem, nie ma. Logotypów w np. Dodatku Telewizyjnym do Twojej Gazety nie ma logotypów, bo ta inwestycja w logotypy jest straaaaaaasznie droga.

Edytowane przez Tapcel2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta ten tygodnik Radio i Telewizja, wydaje mi się ze najlepszy tygodnik z programem na początku lat 90 obok Super Tv. Zachował mi się tylko jede numer świateczny, bo po przeprowadzce wyrzuciłem prawie wszystkie numery. To I Owo jeszcze raczkowało w tym czasie a dlatego był taki dobry bo było w nim mnóstwo opisów filmowych i program radia jak w antenie

https://i.imgur.com/jtRUd1T.jpg

https://i.imgur.com/anlVTAs.jpg

https://i.imgur.com/M0XbJSL.jpg

https://i.imgur.com/6k2JYa0.jpg

null

https://i.imgur.com/anlVTAsl.jpg

 

Edytowane przez Sky023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wierzyć temu co jest napisane na Wikipedii to „Radio i Telewizja" jest właśnie wcześniejszą nazwą „Anteny" choć istnienie tej nazwy (i to z programem na dwa tygodnie) w tym czasie jest dla mnie zastanawiające z z kilku względów. Przykładowo wspomiana Wikipedia pisze w swoim artykule (dostępnym tutaj: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Antena_(czasopismo_1945–2002) ) że zmiana nazwy gazety miała miejsce w marcu 1981 a nie ponad 10 lat później.  Na dodatek Wydawnictwo Bauer wprowadzając dwutygodniki telewizyjne nie wymyślił nic nowego bo to już kiedyś było. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura co piszesz akurat tv rynek lat 90 ogarniam bardzo dobrze bo kupowałem wiele gazet i wiele z nich jeszcze posiadam. Antena tygodnik panstwowegj tv  to było zupełnie inne pismo. A Tygodnik Radio i Tv okazywał się ok 2 lat i zupełnie był inny prywatny wydawca. Miałem prawie wszystkie numery tego pisma ok 100 numerów wyszło. Ostatni numer wyszedł w styczniu roku 1993 jedyny z kolorową okładką serialu Pokolenia i mam ten numer

Edytowane przez Sky023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor choć Wikipedia trochę mnie zmyliła swoim artykułem. 

Tymczasem dzisiaj w „Programie TV" miały miejsce przesunięcia w listingu. Niestety na gorsze:

received-276049705020196.jpg
received-3545729805742192.jpg
received-2515028131992904.jpg
received-504300508546222.jpg
received-272808058726993.jpg

Niestety w „Tele 14 plus" nie jest lepiej gdyż jak poinformował mnie @Gierek będący autorem powyższych zdjęć... skopiowano cztery strony listingu przez co 3 stacje będące na MUX8 wyleciały z wspomnianego dwutygodnika z racji że były one na stronie piątej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...