Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Przeglądając program "To&Owo" zauważyłem, że z prawej strony na marginesie przy każdym dniu, obok wykazu kanałów jest informacja od Netflixa że  streszczeniem premierowych filmów, seriali.

 

Podoba mi się taka współpraca programu telewizyjnego z tą usługą.

Fajnie, gdyby ją poszerzyli o inne serwisy jak HBO Max, Disney+..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam już nową Kropkę TV :) Gazeta przeszła sporą metamorfozę, doszły nowe krzyżówki, nowe sekcje - powróciła większa sekcja opisów, są też opisy dla polecanych audycji dokumentalnych, sekcja poradnikowa i rozrywkowa są większe :) O dziwo, mamy też sekcję "Programy lokalne" :o , czyli 12 ośrodków regionalnych TVP + TVS :) . Listing też przeszedł rewolucję. 

 

Gazeta, z tego co widzę, jest bardziej kolorowa, każda ze stacji zyskała też logo w belce :) Niestety 5 i 6 strona nie przeszły zmian w ułożeniu stacji, co skutkuje jak dla mnie wielkim kwiatkiem - TVP Dokument przy Alekino +... wstyd. Dodatkowo nie wiedzieć dlaczego... TVP Polonia, TVP Rozrywka i TVP Dokument nie mają znaczka DVB-T - przecież należą do NTC. Dalej brakuje też Anteny HD, Alfy TVP, TVP Nauki, nawet i Belsatu. Poleciały Polsat Film, TLC i FOX :o z przykładowych stacji, które udało mi się wyłapać, i które przychodzą mi do głowy tak na szybko. 

 

Niestety jak dla mnie został popełniony kardynalny błąd przy liczbie stacji - w liczbę 107 wchodzi 12 ośrodków regionalnych... co skutkowało niestety kasacją sporej części stacji... Do tego też jak dla mnie plaskaczem jest sytuacja, w której TVP 3 jest w głównym listingu, a rozpiska programu dla ośrodków regionalnych - przed programem. TVS też ma małą kolumnę, i zdjęcie, które ma w kolumnie - jak dla mnie zajmuje tylko miejsce. Pod względem rozpiski czasowej też jest bardzo słabo - każdy ośrodek dostał po 4 linijki na głowę, co skutkowało programem zazwyczaj od 18:00 do 19:00. 

 

Jak dla mnie - 6/10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie kanałów regionalnych w programach telewizyjnych jest bezsensowne, zajmują dużo miejsca a ramówka każdego z nich jest bardzo podobna. Za to usunięcie kanałów FOX i Polsat Film dziwne, według danych Nielsen zajmują trzecie i czwarte miejsce wśród najchętniej oglądanych kanałów filmowych, a Ale kino+ które pozostało dopiero dziewiętnaste miejsce. TLC też jest dość popularnym kanałem Lifestylowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mtv: z tego co liczyłem, to jest 19 stacji filmowych i serialowych - z filmowych pozostały Canal + Premium, Film, HBO, HBO 2, Alekino +, CBS Europa, Kino Polska, Warner TV, Paramount, Romance TV, Kino TV i Stopklatka, a z serialowych - AXN, TVP Seriale, 13 Ulica, Sci Fi, Comedy Central, TVN Fabuła i BBC First. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W sumie, to ciężko powiedzieć, bo w "Programie TV" jest też taka linijka tekstu: "Wkrótce wprowadzimy też delikatne zmiany w środku Twojego Tygodnika.". 

 

I tutaj pojawia się pytanie - co znaczy "wkrótce" - to mogą być równie dobrze nowy numer, jak i ten w przyszłym roku. Liczę na szybkie wprowadzanie zmian - w listingu też - zgadzam się, że teraz listing jest tragiczny. 

Ja mam nadzieję, że zmiany nastaną szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...