Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa na uratowanie Kropki: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/biedronka-koniec-kropka-tv-kto-nie-chcial-drukowac-reklama-gej-seks-prezerwatywa

Edipress Polska chyba zrywa umowę z powodu jego nabywcy czyli Burda Media który to kieruje się zasadą „pisma telewizyjne tak ale tylko w Niemczech" na czym tylko korzysta Bauer i to pewnie on przejmie Kropkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie los TVP 3 w prasie od przyszłego tygodnia po dodaniu TVP 3 Info do ramówki. Czy to chociaż trochę zwiększy kompletność ramówki w np. Tele Tygodniu, TV14? Mam nadzieję, że tak. 

Jak dla mnie - też zmiany powinny w końcu objąć Tele Max i Super TV, gdzie - w końcu - TVP 3 i TVP Info powinny mieć osobne kolumny. 

Ciekawi mnie los TVP Nauki w prasie z programem - dodanie tego kanału może oznaczać spore zmiany w niektórych gazetach z programach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo, tylko pytanie się pojawia takie - czy od 29 sierpnia dalej występują kwiatki w postaci ramówki TVP 3 od 14:00, nawet i od 15:00 się zdarzało (!) - w Tele Tygodniu. Mam nadzieję, że takich kwiatków jest już mniej - czyli że ramówka jest bardziej kompletna w TT - od 13:00, 12:00, 11:00 i wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ramówka w Tele Tygodniu na 1 wrzesień dla TVP 3 - od godziny 15:00 (!) - ależ żenada... Zastanawiam się, co by można było zrobić w Tele Tygodniu, żeby uniknąć takich kwiatków... może usunąć po jednym wieczornym opisie, i obniżyć zdjęcia? Zwolnione linijki przeznaczyć na poranny program. Można też wyrównać kolumny. 

 

Ciekawi mnie los TVP Nauki w październiku w prasie telewizyjnej. Jak myślicie - gdzie Waszym zdaniem może wejść ten kanał? Bardzo ciekawi mnie los tego kanału w Tele Świecie, Tele Maxie, Super TV, gdzie jest mało miejsca. Ciekawi mnie też... Gość Niedzielny - pamiętam, że jak powstał TVP Dokument, to niedługo po dodaniu tego kanału wszedł do GN. Ciekawe, co będzie tam. 

Osobiście liczyłbym na TVP Naukę (wraz z TVP Dokumentem) w sekcji dokumentalnej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale 113 stacji to za mało.

Zaś pierwsze dwie strony dla dziewięciu stacji telewizyjnych + 12 stacji TV x 4 rzędy (czyli 48 stacji TV na jednej stronie x 6 stron) to byłoby w tej gazecie łącznie 153 kanały TV w To i Owo TV.

To byłby idealny pomysł bo zamiast 113 stacji mielibyśmy w To i Owo TV łącznie 153 stacje TV czyli:

- 9 najpopularniejszych kanałów TV

- 48 kanałów filmowych i serialowych

- 20 kanałów sportowych

- 28 kanałów dokumentalnych

- 8 kanałów dziecięcych

- 32 stacje rozrywkowe i muzyczne

- i 8 kanałów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłbym tą liczbę głównych stacji do 10 (jak w 2010 roku) czy nawet 12 stacji przez co byłoby od 154 do 156 stacji. 

W dniu 8.09.2022 o 18:15, PIOOLE napisał:

A kiedy ma zmienić?

Najbliższe zmiany będą po dodaniu TVP Nauki ale nie takie o jakich wspomina mój przedmówca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma też w Tele Świecie, który przeglądnąłem w sklepie. 

 

1. Może zdarzy się coś fajnego, i ktoś odkupi Kropkę TV i ją przeniesie w swoje ręce. Może wtedy będzie jej lepszy los. Oby!

2. Liczę na dodanie TVP Nauki do prasy - wraz ze startem 3 października. Jak dla mnie - dodanie TVP Nauka jest okazją do poprawy miejsc TVP Historii, i TVP Dokumentu w prasie z programem. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie obraziłbym się gdyby wreszcie wyrzucili w "Tele Tygodniu" kanał TVP Dokument z trzeciej strony listingowej na rzecz Anteny HD. Sam TVP Dokument trafiłby wtedy do sekcji dokumentalnej do którego to można by też wstawić TVP Naukę kosztem dwóch innych stacji jak ID czy Discovery Life. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Discovery Life już nie ma w Tele Tygodniu, TVP Dokument i Naukę widziałbym w miejscu kanałów ID i Travel Channel. 

 

Niestety... nie ma jeszcze TVP Nauki - w Programie TV, Tele Maxie, Tele Świecie i Tele Tygodniu. 

Osobiście - na TVP Naukę uważam, że największe szanse są w To i Owo - gdzie TVP Dokument doszedł w miarę szybko, i... w Gościu Niedzielnym, gdzie TVP Dokument też szybko doszedł, więc - z TVP Nauką może być podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Kropka TV" ma pozostać w Biedronce. Jest nowy wydawca
 

Cytat

Spółka Petstar Król ma zostać nowym wydawcą tygodnika telewizyjnego „Kropka TV”, sprzedawanego w sklepach sieci Biedronka - ustalił nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl. Trwa jeszcze dopinanie ostatnich formalności. Dotąd za wydawanie pisma odpowiadało Wydawnictwo Edipresse.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kropka-tv-biedronka-gdzie-kupic-cena-lista-programow-nowy-wydawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...