Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, PIOOLE napisał:

Dzwoniłem dziś do redakcji to I owo i na razie żadnych zmian nie będzie. Pani kolejny raz mnie zbyla. 

Nie tylko ty dzwoniłeś bo ja również. Pytałem się też o Antenę HD i tu dowiedziałem się że tv guidy wymagają od stacji procentów oglądalności - tak więc krzyżyk na drogę dla @PowerTVw kwestii wspomnianej stacji.

Nieco więcej dowiedziałem się od Tele Tygodnia - zmiany będą jak się zarząd zgodzi. Redakcja wysłała wniosek. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

A ja ostatnio nabyłem KROPKĘ-TV za aszzz całe 2 talary, przynoszę do domu, ogarniam swoje, pakuję "szanowną" w fotel, otwieram program i ... i .... szczena w panelach!

Canal+, Canal+Film, HBO i masa innych z programem od godz. 15 ... w górę.

Nie wierzę... sam swoim oczom, serio...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniam informacje o kolejne wydarzenia: 

 

W Tele Tygodniu też mamy TVP Kobietę - w miejscu Canal + Dokument, a w Tele Max - w miejscu TVP ABC, który przeszedł do 3 rzędu. W 2 rzędzie pojawił się kanał Super Polsat. 

Czekamy na TV14, Super TV w przyszłym tygodniu na nowy numer, i na Kurier TV, którego nie było w sklepie, w którym dziś robiłem zakupy. 

 

Patrząc się na zmiany w Tele Maxie, to automatycznie nasunął mi się na myśl włoski tygodnik telewizyjny Film TV, bo tam o dziwo sytuacja wygląda podobnie jak do Tele Maxa, z jedną różnicą - tam jest ogrom stacji filmowych, i dużo stacji ogólnotematycznych, ale tam, podobnie jak w Tele Maxie, jest bardzo niewiele stacji dokumentalnych. W obydwu gazetach pomysł na listing - 3 rzędy na 3 i 4 stronie, i sporo stacji na 2 stronie - 

Zmiany w Tele Świecie oceniam negatywnie - mógłbym powiedzieć tak: TVP Kobieta jest tak bardzo dokumentalna, jak Minimini + sportowe. :D 

 

Co do zmian w To i Owo, to wydawało mi się, że bardziej realne jest wyrzucenie BBC First, ale ok. 

 

Ciekawe, gdzie weszła TVP Kobieta w Kurierze TV. Jak dla mnie na logikę pasowałoby wyrzucić HGTV lub Canal + Domo, i tam dać TVP Kobietę. Co do TV14, to osobiście ten kanał moim zdaniem pasowałoby dać w starym miejscu TVS - i tutaj aż korci przenieść do sekcji dokumentalnej TVP Historię i TVP Dokument, bo zawadzają te dwa kanały teraz na 1 i 2 stronie. 

 

Na sam koniec taka smutna refleksja - pomimo sporego opóźnienia TVP Kobieta została/zostanie dodana do gazet z programem Bauera... a co mamy w Programie TV, i Tele 14 dni od PressMedii? Tam nie ma TVP Dokument, i TVP Kobiety. Tyle dobrze, że tam przynajmniej są aktualne logo kanałów Polsatu. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Kurierze TV mamy TVP Kobietę, która zastąpiła Canal + Domo, i zmieniła kolejność w 2 rzędzie na 4 stronie: TLC, TVP Kobieta, Polsat Cafe, HGTV, National Geographic i Discovery Channel. 

W Super TV były takie same zmiany, co w Tele Max. 

Natomiast w TV14 TVP Kobieta zastąpiła Eska TV - co ciekawe, ten kanał ma kolor tematyczny kanału Eska TV - czyli stacji muzycznej! 

W Tele Świecie natomiast pojawiła się zmiana, której się osobiście w ogóle nie spodziewałem - poleciał Paramount Channel, i w jego miejscu pojawił się kanał AMC. Ciekawe zmiany moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak samo, nie wiem, o jakie dodatki dodatkowo może chodzić poza "Super Express TV", chyba że chodzi o "Fakt TV", "Tele Magazyn", "Tele Program", może nawet i "Wyborczą TV", i inne. Przydałoby się dodać ten kanał też do samodzielnie wychodzących gazet z programem, ale zobaczymy w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W ramach ciekawostki. Dzisiaj w sklepie ujrzałem To&Owo VOD. Cena przystępna, bo 3.99 zł, ale nie wiadomo czy wejdzie na stałe do oferty.

Tutaj więcej informacji: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/to-owo-vod-netflix-hbo-go-prime-video-player-polsat-go-viaplay-vod-pl-tvp-vod-apple-tv-canal-cineman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Tele Świat", "To i Owo" - też zdrożały do kwoty 2,49 złotych, a "TV14" - do 2,39 złotych. Myślałem, że wraz ze wzrostem ceny być może będą jakieś zmiany, a tu... nic. To ja już proponuję dołożyć 50 groszy i zrobić całkiem nowy listing w To i Owo, Tele Świecie i Tele Tygodniu. Uważam, że dobra cena - dobry towar :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...