Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Aktualnie Bauerowi to nie w głowie. Za to wprowadzają znaczek „Dobra Prasa" na który to zresztą nie zasługują. Jeżeli ten znaczek dostaną tv-guidy to dla mnie  równoznaczne będzie to z śmiechem na sali i kpiną z czytelników gdyź niestety od paru lat Wydawnictwo Bauer zamiast się starać stosuje pewną zasadę byłego prezesa Telewizji Polskiej a konkretniej tą o ciemnym ludzie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek to akcja marketingowa, nikt Bauerowi nie zabroni oznaczać tym okładek przewodników telewizyjnych. To tak, jak swego czasu było w tygodnikach opinii: "Polityka" dawała (i dalej ma) znaczek że jest najchętniej kupowanym tygodnikiem w tym segmencie w Polsce, "Do Rzeczy" miało bodajże "Najmłodszy tygodnik w Polsce", zaś Sieci - "Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Bauera na pewno takie miano nie należy się wszystkim jego tv-guidom chociażby ze wzgledu na estetykę graficzną (a raczej jej brak) a także za ułożenie stacji, braki niektórych z nich (chociażby Anteny HD i nowych stacji od TVP) czy długość zamieszczanych ramówek. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2023 o 15:43, Poland napisał(a):

Aktualnie Bauerowi to nie w głowie. Za to wprowadzają znaczek „Dobra Prasa" na który to zresztą nie zasługują. Jeżeli ten znaczek dostaną tv-guidy to dla mnie  równoznaczne będzie to z śmiechem na sali i kpiną z czytelników gdyź niestety od paru lat Wydawnictwo Bauer zamiast się starać stosuje pewną zasadę byłego prezesa Telewizji Polskiej a konkretniej tą o ciemnym ludzie. 

To & Owo TV już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to, co jest teraz, to jest dużo lepszy papier, to bym nie powiedział. Na pewno okładka jest drukowana na tym samym papierze, co reszta pisma, ale porównując to na przykład z niemieckim "TV direkt" (kupiłem sobie do kanałów z Astry) stwierdzam, że "Tele Świat" wypada gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo. Takie zmiany, to ch...we zmiany. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi rezygnuje z kupowania gazet z programem TV, skoro raz, że brakuje wszystkich stacji TV, których program możesz znaleźć w Internecie. Dwa, program stacji TV nie jest w pełni drukowany, bo przecież trzeba upchać jak najwięcej stacji.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiły mnie te zmiany w To i Owo. Jak dla mnie Canal + Seriale jest podstawowym kanałem od Canal + z kategorii premium, i w To i Owo powinien pozostać. Dalej nie ma TVP Nauki, dalej nie ma Anteny HD, dalej program dla sporej ilości stacji drukowany w To i Owo - jest... niekompletny, i to bardzo. Mogliby wyrównać kolumny pod względem wielkości - to by na pewno dobrze wpłynęło na kompletność drukowanych ramówek. Jak dla mnie ten Netflix nie pasuje w ogóle w listingu, powinien być przed listingiem w opisach - jeżeli już musi być. Generalnie - jest słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny numer To & Owo od 4 do 11 marca nie ma kanału AMC, wrócił Canal+ Seriale. Szkoda, bo jest to jeden z lepszych kanałów filmowych, i jedyny którego brakowało w To & Owo. Czy ma ktoś możliwość wstawić zdjęcie kanałów filmowych z poprzedniego numeru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam "jednonumerowy" (czyli że był obecny kiedyś w jednym numerze :D ) AMC w Tele Świecie, także zmiany w To i Owo mnie mocno dziwią, ale jak już coś doszło, to powinno to zostać... AMC powinno moim zdaniem zostać, a Canal + Seriale można było dać do jednej kolumny - wraz z Canal + Family - miejsce na AMC dalej by było (dodatkowo też uważam, że pod AMC powinien być BBC First z 8 strony). Niestety numeru nie kupiłem, ale widziałem w sklepie. 

 

Zastanawia mnie, co to wejdzie do Kropki TV w niedługiej przyszłości, bo te 84 strony obecnie to są zastanawiające... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...