Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dobre kilkanaście lat wstecz w zielonogórskim sklepie pewnej poznańskiej sieci supermarketów (takiej od dwóch braci) był dostępny przy kasach bezpłatny program telewizyjny. Pamiętam tyle, że w nazwie miał "wielkopolska". Jak zniknęła, to myślałem, że całkowicie. Ale otóż nie! Dzisiaj robiąc zakupy w jednym z marketów w Poznaniu, znowu przy kasie zobaczyłem tę pozycję - o nazwie TELE WIZJA. Z ich strony internetowej wynika, że po prostu ograniczyli zasięg (no i z tego pamiętam, to niestety też wnętrze i format...). Jak powszechnie wiadomo, za darmo to można jedynie w papę dostać, więc w środku jest pełno reklam.

Żeby było śmieszniej, dostępny jest w formie PDFa. http://telewizja.info.pl/PDF/aktualny.pdf

Edytowane przez ZG Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co? Jutro zaczynamy kolejny etap wdrażania stacji z MUX8 do gazet z programem - tym razem dojdą kanały WP1 i Metro. Waszym zdaniem gdzie one zawitają? Moim zdaniem niestety będzie tak, jak ze stacjami Zoom TV i Nowa TV - coś za coś. :( Choć liczyłem na troszkę większą ingerencję w listing. :( Ale zobaczymy jutro! 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym, a nie emotką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja też uważam, że kanał TVP Kultura powinien dostać większe miejsce w listingu. Najbardziej mnie w Bauerze wkurza wywalanie kanału HBO 2. Rozmawiałem z @Polandem niedawno na Facebooku, i mi powiedział, że się waha w temacie, czy dać Metro do stacji ogólnych, czy lifestylowych. Ja bym podciągnął Metro do kanałów lifestylowych. Swoją drogą też powinny się tam znaleźć TVP Rozrywka czy ATM Rozrywka. Ja natomiast bardzo się obawiam zmian w Tele Tygodniu, gdzie za bardzo nie ma co wywalać, a trzeba dorzucić dwie stacje :( TTV i TVP Kultura też powinny być na dwóch pierwszych stronach. Ale zobaczymy, co wymyślą wydawcy. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dzisiaj do kiosku, aby zobaczyć zmiany w gazetach :) I zobaczyłem zmiany w czterech gazetach (Kropka - czekamy na zmiany, gazety PressMedii - tam się boją, a reszta dopiero za tydzień ma wydania - ale nie wiadomo także, jak wygląda sytuacja w Tele Programach :( ). To zmiany oceniam tak:

Tele Tydzień - tego to się nie spodziewałem. Nastąpiło poszerzenie 2 i 3 rzędu, przesunięcie tam kanałów TVS i Romance TV, i ściśnięcie do 2 kolumn 12 ośrodków regionalnych TVP. Do pełni szczęścia brakowało tylko przesunięcie do 1 rzędu TVP Kultury i przywrócenie HBO 2. A dalej... po prostu rewolucja. 5 stronę otwiera sekcja rozrywkowa, pomalowana na jasnoniebieski kolor. W tej sekcji, która ma 3 kolumny, znajdują się kanały: TLC, TVN Style, Polsat Cafe, Metro, Zoom TV, Polsat Food, WP, Nowa TV, TVN Meteo Active, Kuchnia+, Domo+ i Travel Channel. Obok pojawia się program dla stacji dokumentalnych, posegregowanych w 3 kolumnach. Jedynymi zmianami w tej sekcji jest zniknięcie Animal Planet HD i History. Na 6 stronie już nie ma żadnych zmian, z wyjątkiem tego, że zamiast Extreme Sports Channel jest... Eleven, i sekcja sportowa, zajmuje pierwsze 3 kolumny na 6 stronie listingu. Liczba stacji wynosi 98. 

TV 14 - tutaj bardzo słabo - tylko coś za coś :( (w sensie, że Metro zamiast FOX Comedy, a WP zamiast Canal+ Seriale)

Super TV - tutaj to normalna tragedia. Sekcja sportowa została zwężona do 1 kolumny, gdzie znajdują się tylko kanały TVP Sport, Polsat Sport i Polsat Sport News. Sekcja dokumentalna i bajkowa zostały przesunięte o 1 kolumnę w prawo, a pod sekcją bajkową pojawiły się kanały 8TV/Polo TV. W starym miejscu kanałów bajkowych i Polsat Cafe pojawiły się nowe kanały z MUX8. 

Kurier TV - tutaj podobnie jw., tylko, że zamiast 8TV/Polo TV jest kanał TVP ABC, do 1 rzędu wszedł kanał TVP HD obok Polsat Film, a pod tymi dwoma kanałami - są kanały WP, Nowa TV, Zoom TV i Metro. W starym miejscu Nowa TV pojawił się kanał 8TV/Polo TV, a w starym miejscu Zoom TV - jakiś inny kanał (chyba Alekino+). Zmiany oceniam za bardzo słabe w tych trzech gazetach, natomiast w Tele Tygodniu - za bardzo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. :) A w Tele Tygodniu nie chcą dobić do stówki. :( Jest aż... 98 stacji. Gdzie są brakujące 2 stacje? :( A wracając do tego tematu, to dla mnie brakuje w Tele Tygodniu, ze stacji nc+... tylko kanału TVN 24 BiŚ ze stacji TVN. Wtedy o, Tele Tydzień byłby gazetką rodem dla fanów nc+! :) Swoją drogą, liczę też na rewolucję w Tele Świecie. :)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym, a nie emotką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dajcie już spokój z tym usuwaniem stacji zagranicznych, co? :D Bo co niektórzy się uparli na to, jakby to miał być jakiś mega istotny punkt. Niech przynajmniej jeden magazyn telewizyjny drukuje te stacje, zresztą i tak jest ich mało, nie zajmują całej strony, albo nawet kilku.

 

A ten błąd z "Activ"... i tak ta stacja niedługo rebranding przechodzi, więc za długo ten byk nie pobędzie. ;) Co do TVN24 BiS - z jednej strony racja, bardzo mało magazynów drukuje ramówkę tego kanału (w zasadzie to widziałem go tylko w dodatku TV do "Wyborczej"), ale z drugiej strony to tam często się zmieniają pozycje programowe, a nawet dokonuje się w ostatniej chwili zmian co do emisji dokumentów, tak jak w sobotę, gdy zamiast jakiegoś zaplanowanego wcześniej wyemitowano reportaż z Hawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Ja jestem zwolennikiem stacji zagranicznych w gazetach z programem, ba, nawet bym zwiększył ilość stacji zagranicznych w polskich gazetach z programem. Co do kanału TVN 24 BiŚ, to myślę, że większych narzekań w prasie nie słyszałem na niestabilną ramówkę, więc... uważam, że ten kanał mógłby dojść. :) Nadal się zastanawiam nad To i Owo, jakby to wszystko mogło wyglądać, tam nowy listing. :)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym, a nie emotką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pewne pole, na którym się nie zgadzamy, bo ja na przykład jestem przeciwny stacjom zagranicznym w To i Owo.


Tymczasem wiadomo już co z nowymi stacjami w To i Owo TV - zgodnie z przewidywaniami stacje zastąpiły inne na siódmej stronie listingowej. Kanały z MUX8 umiejscowione zostały na drugim i trzecim rzędzie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...