Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

@fan tv: To już wiem. Ale mi chodzi o to, że brakuje pozostałych stacji autorskich Canal+ i nc+. 

@Kuba2015 i RePliC: Tak, zgadzam się. Na TV Trwam nie ma żadnych szans, bo wiadomo, jaka jest Gazeta Wyborcza. Ale na resztę myślę, że są szanse. :) Chciałbym, żeby do oferty GT doszły brakujące stacje DVB-T (bez TV Trwam, bez, bo nie ma żadnych szans na jego dodanie), stacje BBC, paczka Filmbox-ów i miło by było gdyby jeszcze były brakujące stacje nc+ i Canal+. Disney Channel i Eurosport 2 np. też mogą dojść. Tylko gdzie, skoro praktycznie nie ma miejsca? :(

Pozdrawiam :) 

Mogą zrobić miejsce, 5 i 6 strona listingu by się przydała.

Tylko, że to nie jest opłacalne. Przy popularyzacji Internetu i EPG, praktycznie prasa papierowa, a szczególnie ta telewizyjna, nie ma praktycznie podstaw do rozwoju. ;)

Prędzej można będzie w najbliższych latach dostrzec zwijanie się tych słabszych magazynów, będzie w nich mniej stacji, zapewne też więcej będzie różnych treści nie będących bezpośrednio telewizyjnymi, które dodaje się po to, by sprzedaż się zwiększyła.

Edited by Kirk

Teraz w praktycznie każdej gazecie z programem (chyba nie dotyczy dodatków TV do gazet codziennych) dużo miejsca zajmują wywiady, informacje z życia gwiazd, różne porady, zdrowie itp. :(  Ale czego to się nie robi, żeby się utrzymać na rynku :) Ciekawe jak będą wyglądać gazety z programem za kilka lat. Jak myślicie? Które się jeszcze utrzymają? 

Mnie cieszy, ze w Tele Świecie tego nie ma.Jest sam listing + opisy dla każdego dnia najlepszych filmów, tygodniowy krótki opis głównych seriali i bieżące zapowiedzi róznych pozycji. Wywiad z gwiazdą jest tylko na stronach 4-5.

Edited by fan tv

@fan tv: Ale i tak przydałoby się tam zmienić listing, i to tak gruntownie. Prawda?

No tak, mówiłem tu tylko o ogólnym schemacie Tele Świata.

@fan tv: Pierwotnie gdy zobaczyłem Tele Świat, to tam nie było TVN Fabuły, ale był normalnie TNT. Teraz pewnie nastąpiła zmiana. I ją zauważyłem. Wkurzają mnie TVP Historia w sekcji ogólnej i TVP HD i TV 6 w sekcji filmowej. W ogóle pasowałoby porządnie posegregować kanały w poszczególnych sekcjach, i potworzyć nowe sekcje w Tele Świecie, np. muzyczną. Nowe kanały pasowałoby też dołożyć.

Tele Świat "kłamie" :)

dzisiejszy program TV na Polsat Film. Zgodnie z programem zawartym w gazecie od 16.10 Karate Kid, ale w wersji oryginalnej z 1984 roku z Ralphem Macchio, a tymczasem rzeczywistość jest inna. EPG piszę prawdę. Od 16.10 Karate Kid ale ten w nowej wersji z Jackie Chanem. Ciekawe jak w innych gazetach/programach TV wygląda sytuacja...

https://zapodaj.net/ab0ff64291bbe.jpg.html

https://zapodaj.net/dcf7c678026d4.jpg.html

A przy okazji jak ktoś dawno nie widział to prezentuje pełny listing Tele Świata i od razu pytanie do Was skoro Tele Świat robi błędy to kto nie robi i na kogo zrobić zmianę. pozdrawiam

https://zapodaj.net/f82ba6b078065.jpg.html

https://zapodaj.net/496ccb05b8fbb.jpg.html

https://zapodaj.net/80deaf3398709.jpg.html

Układ programów w tygodniku "Idziemy":

rząd 1: TVP1, TVP2, TVP Info (wcześniej TVP Polonia), TV Trwam

rząd 2: TVN, Polsat

A do "Tygodnika Siedleckiego" dołączany jest dodatek "Telewidz". Niestety nie podam wam układu z niego, bo niewiele pamiętam (tylko raz przejrzałem w sklepie), ale za to wiem najbardziej to, że i w Tele Programie i w Telewidzu (bo one mają identyczną lub taką samą grafikę) jest drukowany program jedynej stacji MUX8, jaka tutaj dołączyła do dodatku - WP.

Mam pytanie: które gazety - obok Super Expressu - publikują program Tele5?

No i przy okazji: która gazeta Bauera (ewentualnie polskiego wydawcy) będzie niedługo odświeżać układ?

Chyba o tym wcześniej nie było mowy, ale do Tele Tygodnia dołączył kanał Travel Channel. Pojawił się on w miejscu Discovery Life. 

Poza tym w Kronice Beskidzkiej w "dodatku" telewizyjnym nastąpiła zmiana grafiki i formatu (nie ma tak, jak wcześniej, czyli że się rozkładało gazetkę, żeby mieć program dla podstawowych stacji, tylko teraz jest tak, że na 1 stronie jest program na 2 dni)

A pokażesz zdjęcia lub układ z tego dodatku do Kroniki Beskidzkiej?

Układ? Powiem Ci tak: Był żałosny, i nadal jest żałosny (w sensie że ten układ w listingu tam). Są tylko stacje TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVP 3 Katowice, TVP Kraków i TVS Silesia, więc oferta normalnie full wypas! Zdjęć nawet nie ma sensu robić, a "gazetkę" przeglądnąłem sobie tylko w sklepie, i to tak pobieżnie. 

CBS Europa jest w Kropce TV, Super Express TV, Wyborczej TV, Programie TV i Tele Programach.

Edited by Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Przepraszam że piszę post pod postem, ale dzisiaj zauważyłem w dwóch dodatkach TV zmiany:

Gazeta Telewizyjna: Doszedł kanał Zoom TV, który wszedł w miejsce TVP Kultura, który pojawił się w miejscu CBS Europa, który przeszedł pod Kino Polskę. Doszedł też kanał HGTV, który wszedł chyba w miejsce Polsat Cafe.

Kupiłem też... Tele Magazyn. W "lepszej" wersji - w Dzienniku Polskim, i w "gorszej" wersji - w Gazecie Polskiej Codziennie. Do obydwóch dodatków zdjęcia ma @Poland, któremu podesłałem zrobione przeze mnie zdjęcia z listingu w tych gazetach. Ale gdyby ktoś chciał, to mogę scharakteryzować te obydwie gazetki.

To do "Gazety Polskiej Codziennie" zaczęli dodawać Tele Magazyn?

Tak, ale ten dodatek jest taki trochę oklepany - 32 strony, program dla 43 stacji na 2 stronach dziennie, tragicznie to wygląda, po programie jest ogólny program na cały tydzień dla 8 stacji sportowych i 3 informacyjnych. Poza tym jest też "ulepszona" Gazeta Polska Telewizyjna - program dla 12 stacji na cały tydzień. 

Aha, czyli że teraz mają dwa dodatki telewizyjne w jednej gazecie? Czy może po prostu ktoś źle przy przeglądaniu przy stoisku przełożył? Bo o ile dobrze kojarzę to Tele Magazyn obecnie wydaje Polska Press Grupa.

Takie kwiatki mogą się zdarzać że ten Tele Magazyn jest z gazety od Polska Presse Grupy lub zaprzyjaźnionej z tym wydawnictwem.

Edited by Poland

A co z Super Tele? Nie wiem, czy oni dodają to, czy już nie.

Wiem, że do niektórych lokalnych gazet dają "Telewidz" (też troszku okrojony), a do Expressu Ilustrowanego w łódzkiem "TV Pilot".