Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fan tv: To już wiem. Ale mi chodzi o to, że brakuje pozostałych stacji autorskich Canal+ i nc+. 

@Kuba2015 i RePliC: Tak, zgadzam się. Na TV Trwam nie ma żadnych szans, bo wiadomo, jaka jest Gazeta Wyborcza. Ale na resztę myślę, że są szanse. :) Chciałbym, żeby do oferty GT doszły brakujące stacje DVB-T (bez TV Trwam, bez, bo nie ma żadnych szans na jego dodanie), stacje BBC, paczka Filmbox-ów i miło by było gdyby jeszcze były brakujące stacje nc+ i Canal+. Disney Channel i Eurosport 2 np. też mogą dojść. Tylko gdzie, skoro praktycznie nie ma miejsca? :(

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej można będzie w najbliższych latach dostrzec zwijanie się tych słabszych magazynów, będzie w nich mniej stacji, zapewne też więcej będzie różnych treści nie będących bezpośrednio telewizyjnymi, które dodaje się po to, by sprzedaż się zwiększyła.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w praktycznie każdej gazecie z programem (chyba nie dotyczy dodatków TV do gazet codziennych) dużo miejsca zajmują wywiady, informacje z życia gwiazd, różne porady, zdrowie itp. :(  Ale czego to się nie robi, żeby się utrzymać na rynku :) Ciekawe jak będą wyglądać gazety z programem za kilka lat. Jak myślicie? Które się jeszcze utrzymają? 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, ze w Tele Świecie tego nie ma.Jest sam listing + opisy dla każdego dnia najlepszych filmów, tygodniowy krótki opis głównych seriali i bieżące zapowiedzi róznych pozycji. Wywiad z gwiazdą jest tylko na stronach 4-5.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv: Pierwotnie gdy zobaczyłem Tele Świat, to tam nie było TVN Fabuły, ale był normalnie TNT. Teraz pewnie nastąpiła zmiana. I ją zauważyłem. Wkurzają mnie TVP Historia w sekcji ogólnej i TVP HD i TV 6 w sekcji filmowej. W ogóle pasowałoby porządnie posegregować kanały w poszczególnych sekcjach, i potworzyć nowe sekcje w Tele Świecie, np. muzyczną. Nowe kanały pasowałoby też dołożyć.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele Świat "kłamie" :)

 

dzisiejszy program TV na Polsat Film. Zgodnie z programem zawartym w gazecie od 16.10 Karate Kid, ale w wersji oryginalnej z 1984 roku z Ralphem Macchio, a tymczasem rzeczywistość jest inna. EPG piszę prawdę. Od 16.10 Karate Kid ale ten w nowej wersji z Jackie Chanem. Ciekawe jak w innych gazetach/programach TV wygląda sytuacja...

 

https://zapodaj.net/ab0ff64291bbe.jpg.html

 

https://zapodaj.net/dcf7c678026d4.jpg.html


A przy okazji jak ktoś dawno nie widział to prezentuje pełny listing Tele Świata i od razu pytanie do Was skoro Tele Świat robi błędy to kto nie robi i na kogo zrobić zmianę. pozdrawiam

 

https://zapodaj.net/f82ba6b078065.jpg.html

 

https://zapodaj.net/496ccb05b8fbb.jpg.html

 

https://zapodaj.net/80deaf3398709.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Układ programów w tygodniku "Idziemy":

rząd 1: TVP1, TVP2, TVP Info (wcześniej TVP Polonia), TV Trwam

rząd 2: TVN, Polsat

 

A do "Tygodnika Siedleckiego" dołączany jest dodatek "Telewidz". Niestety nie podam wam układu z niego, bo niewiele pamiętam (tylko raz przejrzałem w sklepie), ale za to wiem najbardziej to, że i w Tele Programie i w Telewidzu (bo one mają identyczną lub taką samą grafikę) jest drukowany program jedynej stacji MUX8, jaka tutaj dołączyła do dodatku - WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba o tym wcześniej nie było mowy, ale do Tele Tygodnia dołączył kanał Travel Channel. Pojawił się on w miejscu Discovery Life. 

Poza tym w Kronice Beskidzkiej w "dodatku" telewizyjnym nastąpiła zmiana grafiki i formatu (nie ma tak, jak wcześniej, czyli że się rozkładało gazetkę, żeby mieć program dla podstawowych stacji, tylko teraz jest tak, że na 1 stronie jest program na 2 dni)

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ? Powiem Ci tak: Był żałosny, i nadal jest żałosny (w sensie że ten układ w listingu tam). Są tylko stacje TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVP 3 Katowice, TVP Kraków i TVS Silesia, więc oferta normalnie full wypas! Zdjęć nawet nie ma sensu robić, a "gazetkę" przeglądnąłem sobie tylko w sklepie, i to tak pobieżnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam że piszę post pod postem, ale dzisiaj zauważyłem w dwóch dodatkach TV zmiany:

Gazeta Telewizyjna: Doszedł kanał Zoom TV, który wszedł w miejsce TVP Kultura, który pojawił się w miejscu CBS Europa, który przeszedł pod Kino Polskę. Doszedł też kanał HGTV, który wszedł chyba w miejsce Polsat Cafe.

Kupiłem też... Tele Magazyn. W "lepszej" wersji - w Dzienniku Polskim, i w "gorszej" wersji - w Gazecie Polskiej Codziennie. Do obydwóch dodatków zdjęcia ma @Poland, któremu podesłałem zrobione przeze mnie zdjęcia z listingu w tych gazetach. Ale gdyby ktoś chciał, to mogę scharakteryzować te obydwie gazetki.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ten dodatek jest taki trochę oklepany - 32 strony, program dla 43 stacji na 2 stronach dziennie, tragicznie to wygląda, po programie jest ogólny program na cały tydzień dla 8 stacji sportowych i 3 informacyjnych. Poza tym jest też "ulepszona" Gazeta Polska Telewizyjna - program dla 12 stacji na cały tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...