Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Można poprosić tą panią które wstawiła te fotki o interesujace nas zdjęcia :)

Niestety chyba listingami się nie interesuje, więc ty zrobisz zdjęcia, zgoda? Bo masz telefon, spokojnie.

Skąd posiadasz tę informację, szanowny przedmówco? :)

Edited by Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.

Niestety chyba listingami się nie interesuje, więc ty zrobisz zdjęcia, zgoda? Bo masz telefon, spokojnie.

Ze jak? To ty nawet telefonu nie masz? :lol2:

A po co się pytasz mnie? Ja spytałem się @Polanda, bo on zrobił fotki m.in. z Gazety Telewizyjnej telefonem i mi je przesłał.

No to robi się ciekawie jeśli chodzi o gazety z programem. Najpierw zmiany w Kropce, potem podobno zmiany w Kurierze TV... Dla mnie robi się bardzo ciekawie. Pasowałoby się przejść do Biedronki, ale chyba się przejdę z moją przyjaciółką, tylko nie wiem, kiedy ona będzie dała rady, i kiedy będzie chciała. W każdym razie zobaczę do sklepu, bo możliwe jest to, że zmiany będą także w innych gazetach z programem.

Pozdrawiam :)

W Kropce TV mimo zapowiedzi ze strony redakcji zmian brak a szkoda :(

Edited by Poland

W Kropce TV mimo zapowiedzi ze strony redakcji zmian brak a szkoda :(

Dlatego niewarto było się nastawiać na ewentualne zmiany, skoro takowe wprowadzono w poprzednim numerze. :)

Dodatkowo dzisiaj w Biedronkach jest problem dotyczący Kropki TV - przez pewną usterkę gazetę można kupić za 4 zł, a w niektórych nawet nie da się jej nabyć. Problem jest zwalczany i jutro już nie powinno go być.

Edited by manieq01

A kupiłeś nowy numer? Bo mi się zdaje że mogą być jakieś zmiany.

Kupiłem nowy numer - ten świąteczny. Zmian tam nie widzę...

Mam też Kurier TV - ta gazeta stała się teraz klonem TV14.

W Programie TV zaś błąd na trzeciej i czwartej stronie w ramach stron piątkowych - w pierwszych rzędach znikły loga.

To mogłeś zrobić zdjęcia z Kuriera TV, oraz właśnie tej usterki w Programie TV.

To wygląda tak:

1. Awaria w Programie TV

N03vqd2.jpg

OTa3Y6O.jpg

2. Okładka i listing Kuriera TV:

RbWqkxw.jpg

ZUUmepp.jpg

D1p17Hl.jpg

ugIbRct.jpg

NZf2mwH.jpg

Edited by Poland

No to chyba jednak Kurier TV zmienić na TV7, gdyż jednak przybył on jako klon TV14 ;)

Od strony listingowej tak bo po za nim Kurier TV ma inną grafikę przypominającą skrzyżowanie dawnej Kropki z czcionką używaną przez gazetę.

Cóż, miałem ochotę się przejść do Kropki, ale ją chyba sobie zniszczyłem (przynajmniej na razie). Spodziewałem się większych zmian, a tu już mamy dwa klony - dwie gazety o takim samym listingu (Tele Max i Super TV oraz Kurier TV i TV14). Dla mnie obydwa klony są do kasacji. Liczyłem też na jakąś "rewolucję" w Kurierze TV, nawet dodanie 4 rzędu coś by poprawiło, a tu mamy grafikę i listing a'la TV14. Dla mnie to wielkie nieporozumienie i skandal. Co do Kropki TV, to zobaczymy - może chodziło ze zmianami o numer noworoczny? :)

Jeśli ktoś chciałby szukać ramówki Super Polsatu w najnowszym Tele Tygodniu, to nie ma co się wysilać, bo jej nie ma :) Jedyna zmiana to taka,że w programie od 2 stycznia nie ma znaczka DVB-T przy Polsacie Sport News.

I mamy chyba ostatni na obecną chwilę akcent związany z MUX8 w gazetach - do trzech gazet: Tele Tygodnia, Tele Świata i Tele Max (tyle zauważyłem) doszedł kanał SuperPolsat:

Tele Tydzień:

SuperPolsat - w miejsce Travel Channel

Tele Świat:

SuperPolsat - w miejsce TVN Fabuły

Tele Max:

SuperPolsat - w miejsce Polo TV/8TV, które przeszły w miejsce Polsat Sport News.

Teraz w Tele Maxie mamy dziwną sytuację, bo są tylko dwie stacje sportowe: TVP Sport i Polsat Sport. Wręcz jak w gazetach regionalnych. 

Co w Tele Świacie nie ma TVN Fabuły?  :evil:  Nie mogli innej stacji wyrzucić, np. Universal, Comedy Central Family? Oni tam chyba w ogóle nie myślą.

Edited by fan tv

W To i Owo kanał Super Polsat wlazł za Disney Chanmel, a HGTV za CBS Europę.

Nie mogli wsadzić za CBS Europę Super Polsatu, a HGTV za np. Romance TV?

No nie...

No i mamy na dobry początek roku w czasopismach telewizyjnych wielki skandal, gdyż pojawienie się Super Polsatu w gazetach było złym pomysłem.

Moim zdaniem CBS Europa w To&Owo TV powinna wejść w miejsce stacji Filmbox Premium.