Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to robi się ciekawie jeśli chodzi o gazety z programem. Najpierw zmiany w Kropce, potem podobno zmiany w Kurierze TV... Dla mnie robi się bardzo ciekawie. Pasowałoby się przejść do Biedronki, ale chyba się przejdę z moją przyjaciółką, tylko nie wiem, kiedy ona będzie dała rady, i kiedy będzie chciała. W każdym razie zobaczę do sklepu, bo możliwe jest to, że zmiany będą także w innych gazetach z programem.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kropce TV mimo zapowiedzi ze strony redakcji zmian brak a szkoda :(

Dlatego niewarto było się nastawiać na ewentualne zmiany, skoro takowe wprowadzono w poprzednim numerze. :)

 

Dodatkowo dzisiaj w Biedronkach jest problem dotyczący Kropki TV - przez pewną usterkę gazetę można kupić za 4 zł, a w niektórych nawet nie da się jej nabyć. Problem jest zwalczany i jutro już nie powinno go być.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miałem ochotę się przejść do Kropki, ale ją chyba sobie zniszczyłem (przynajmniej na razie). Spodziewałem się większych zmian, a tu już mamy dwa klony - dwie gazety o takim samym listingu (Tele Max i Super TV oraz Kurier TV i TV14). Dla mnie obydwa klony są do kasacji. Liczyłem też na jakąś "rewolucję" w Kurierze TV, nawet dodanie 4 rzędu coś by poprawiło, a tu mamy grafikę i listing a'la TV14. Dla mnie to wielkie nieporozumienie i skandal. Co do Kropki TV, to zobaczymy - może chodziło ze zmianami o numer noworoczny? :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy chyba ostatni na obecną chwilę akcent związany z MUX8 w gazetach - do trzech gazet: Tele Tygodnia, Tele Świata i Tele Max (tyle zauważyłem) doszedł kanał SuperPolsat:

Tele Tydzień:

SuperPolsat - w miejsce Travel Channel

Tele Świat:

SuperPolsat - w miejsce TVN Fabuły

Tele Max:

SuperPolsat - w miejsce Polo TV/8TV, które przeszły w miejsce Polsat Sport News.

Teraz w Tele Maxie mamy dziwną sytuację, bo są tylko dwie stacje sportowe: TVP Sport i Polsat Sport. Wręcz jak w gazetach regionalnych. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...