Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, mara68 napisał:

Da się już założyć-wykupić konto ?

U mnie na kompie ciągle wyskakuje błąd;

SOMETHING WENT WRONG

Sorry, DAZN encountered an error. Please try again.

Error code 51-046-400

Dzisiaj już udało mi się założyć konto. Wystarczyło usunąć polskie znaki z imienia i nazwiska.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Luke Golos napisał:

Dzisiaj już udało mi się założyć konto. Wystarczyło usunąć polskie znaki z imienia i nazwiska.

Faktycznie ... zapomniałem że obsługa tego serwisu tylko po angielsku.

U mnie poszło po usunięciu polskich znaków oraz imię i nazwisko musiało być pisane z małej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpoczęła się transmisja na żywo z gali bokserskiej. Z ciekawości wyłączyłem w swoim tv. wszystkie ,,ulepszacze ruchu i płynności obrazu" i muszę przyznać że transmisja pod względem płynności obrazu jest bez zarzutu. W porównaniu z OTT C+, Ipla czy Eplayer wygląda to pod tym względem dużo lepiej w DAZN.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gala, wrażenia jakościowe pozytywne, zero przycięć, 50 fps jest . Angielski komentarz da się przeżyć. Generalnie 7,99 za fajną ofertę gal przynajmniej na ten miesiąc jak najbardziej dobrze wydane,

Dodam, że oglądam na apce na konsoli PS4.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy co dla ciebie jest tą bardzo dobrą jakością? Jeden ma takie wymagania, inny takie, a jeszcze inny powie na słabe HD, że jest bliskie 4K.

To co widziałem na APV z Premier League na moim Oled B7 nie nastraja mnie optymistycznie.

Akurat ja mam świra na punkcie obrazu szczególnie na meczach i po to między innymi wykosztowałem się na oleda i nie zadowala mnie nawet to co pokazał APV rok temu z meczami.

Dodam, że zachwytom nie było końca co do tegoż przekazu.

Jak będzie czas to zapodam te mecze o których mówisz i zobaczę co zacz.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
DAZN podkreśla, że „w tej chwili nie może ujawnić skali zakładanych inwestycji” na rynku w Polsce czy CEE, ale podkreśla, że w jej strategii „nie ma planów sprzedaży sublicencji” innym rynkowym graczom, w tym telewizjom.

 https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dazn-oferta-sportowa-cena-opinie-lista-komentatorow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zastanawiałem się jak to wypadnie i serio było bardzo dobrze. Jak zdarzyło mi się coś obejrzeć na Ipli czy w Playerze, to od razu widać, że leci z internetu (dlatego jak np. u Wojewódzkiego był ktoś kogo lubię, to mimo wszystko nagrywałem zamiast odpalać na Playerze). Przy wczorajszej transmisji w ogóle bym się nie zorientował, że to streaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cidik napisał:

Brytyjski DAZN pokazuje wszystko jak leci, a Sky Sports Box Office, czyli ichniejsze PPV, wali reklamami jedna za drugą

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Za to na DAZN 1 Bar transmisja wzorowa bez nachalnych reklam ale tam tylko walka wieczoru była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wspaniałe występy Polaków na platformie DAZN, to uważam że cena 7.99 złocisza, jest adekwatna do ich wyczynów.?? Teraz jeszcze tylko Szeremeta, dostanie Oklep od GGG, i potem trzeba czekać kilka ładnych tygodni na lanie Głowackiego od Okolie.??? Eddie Hearn wiedział co sprzedać Polakom.?? Może wkrótce zaprosi Najmana, na jakaś galę DAZN.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...