Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premier League jest nie do wyciągnięcia z C+ , owszem macie rację. Ale przez polskich operatorów. Nie słyszałem, żeby w poprzednich przetargach startowały takie tuzy jak: DAZN, Amazon czy nawet ViaPlay, który mocno wchodzi na nasz rynek. Myślę, że jak któryś z ww. operatorów wejdzie z ofertą, to ciężko będzie się C+ bronić. Pokazuje to chociazby sprawa z PGE Ekstraligą. Co C+ wychodzi z ofertą to Discovery ich przebija. Więc poczekajmy , i nie mówię, że kontakty C+ z FA nie mają żadnego znaczenia, ale przy dużej przebitce nie będzie zmiłuj. Przypomnę rynek niemiecki i utrata PL przez Sky na rzecz DAZN. To był szok. Teraz prawa wróciły do Sky ale ciekawe czy wyłozyli więcej czy wspólpraca z DAZN się nie układała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cidik napisał:

To słabo się interesujesz przerargami. Bo gdyby tak było jak mówisz , to byś wiedział że był jeden przetarg w którym Polsat dał więcej, ale prawa dostał Canal+. Anglicy tłumaczyli się dobrą współpracą.



 

Chłopaku nie spotkałem się z sytuacją aby składający ofertę + właściciel praw dyskutowali w mediach o przetargu, o kwotach itp.

Nie opowiadaj bzdur bo były to tylko spekulacje pismaków z chęcią podchwycone przez motłoch.

A już, że Premier League się tłumaczyła? 

Widać łykałeś jak pelikan wyssane z palca brednie pismaków.

Zadziwiające.

 

@bartas_20

Jaki szok skoro w Niemczech prawa do PL też skaczą od jednych do drugich na przestrzeni lat.

Jak wspomniałem wcześniej taki kraj jak Polska to ciężko znaleźć.

I zapewniam cię, że nie chciałbyś aby mecze były tylko w streamingu.

Widziałem rok temu parę spotkań PL na Prime Video UK i dziękuję postoję.

Jakość nawet nie stała obok tego co pokazuje C+ 4K.

Jeszcze nie dziś ani jutro.

 

No i nie zapominaj, że duża przebitka oferty C+ oznacza na bank straty finansowe dla przebijającego, a jak wiemy korpo nie lubią tracić.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10No chyba jednak nie. W Niemczech prawa ma od zawsze od kiedy pamiętam najpierw Premiere, później SKY. Dopiero DAZN złamało to . Teraz prawa wróciły do SKY. I tak jak pisałem ciekawe czy to kwestia pieniędzy czy jakości zadecydowała.

Mi nie zależy ,aby prawa opuściły C+. Ale chętni by tym razem   z nimi powalczyć na pewno będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Czy Ktoś mógłby mi pomóc. Próbowałem sprawdzić jak działa niemiecka wersja Dazn. Do tego celu zainstalowałem Expressvpn. I doszedłem już prawie do samego końca, jednak gdy próbowałem połączyć subskrypcje z Paypalem, za pośrednictwem ktorego chciałem ewentualnie po niej płacić wyskoczył mi taki oto komunikat:

We believe you are accessing DAZN using a VPN

Please switch off your VPN and try accessing DAZN again. If you have disabled any proxies, VPNs, or other routing software and you are still seeing this message, please contact your Internet service provider.

Error code 54-075-403

Czy ktoś z Was się orientuję z czego może wynikać ten problem i czy ewentualnie zmiana płatności poprzez kartę wirtualny tu pomoże??? Z góry dzięki za wszelkiego rodzaju pomoc i sugestie. 

Edytowane przez jakubros
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Express, Nord itd nie nadają się do streamingu bo są popularne i korzystają z typowych dla VPNów serwerowni. Streamingi mają to wszystko od dawna zablokowane.

 

Na stronie dnsflex masz info, że odblokowuje DAZN Germany: https://www.dnsflex.com/how-to-watch-dazn-outside-of-germany-with-smart-dns/

Nie wiem jak jest z samą kartą, ale z komunikatu który podałeś jasno wynika, że problemem jest IP VPNa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, jakim cudem najbliższa walka Alvareza ,będzie w TVP ? Serwis który miał podbijać nasz kraj, nagle wyzbywa się walki, swojej największej gwiazdy na rzecz konkurencji ? Czy sprzedaż subskrypcji szła tak marnie, czy może rząd obiecał DAZN zwolnienie z podatku od reklam, jeśli się podzielą ofertą. 😆😉 https://satkurier.pl/news/201066/saul-canelo-alvarez-avni-yildirim-w-tvp-sport.html

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.02.2021 o 14:42, Abonentnc napisał:

Witam  dlaczego DAZN  mi się zacina i klatkuje ????, inne streamy canal+,  eurosport player i netflix dzialaja bez zarzutow 

 

Nie zacina i nie klatkuje, obraz chodzi płynnie. Jestem zadowolony. Dużo jakościowych gal, możliwość obejrzenia powtórek w dowolnym momencie, wiele ciekawych archiwalnych walk. W skrócie - jest co robić. W sobotę ma być walka Głowacki - Okolie z polskim komentarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN zaczyna chyba nieco bardziej zaznaczać swoją obecność w Polsce. Wczoraj spora reklama serwisu w Kanale Sportowym i osobny program o walce Okolie - Głowacki. Dziś otrzymałem na maila ankietę i oprócz standardowych pytań o "moje doświadczenia z DAZN", była spora sekcja dotycząca innych sportów, które  jako subskrybent lubię oglądać: Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, MMA, futbol amerykański i wiele innych. Najwyraźniej sondują rynek, podobne ankiety robił Netflix na początku swojej obecności w PL, dotyczyły one np. tego czy filmy mają mieć dubbing, czy lektora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukimann napisał:

Czyli zapowiada się dalszy ciąg rozdrobnienia praw sportowych.

Jeszcze w zeszłym roku zapowiadali, że będą najmocniej stawiali na boks, ale nie będzie to jedyna dyscyplina sportu możliwa do obejrzenia na platformie. W Niemczech działąją DAZN 1 i 2 i tam ramówka jest całkiem interesująca, ale prawa są inaczej rozłożone, niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...