Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gigant transmisji sportowych, DAZN już 1 grudnia rozszerzy swoje działanie na ponad 200 krajów. W odpowiedzi na pytanie jednego z kibiców oficjalny profil platformy na Twitterze napisał, że w Polsce także jej nie zabraknie.



[...]

Pierwszymi wydarzeniami transmitowanymi przez DAZN będą walki bokserskie - Ryana Garcii z Lukem Campbellem z 5 grudnia oraz Anthony'ego Joshuy przeciwko Kubratowi Pulewowi, która odbędzie się tydzień później.

 

https://www.sport.pl/inne/7,64998,26452106,gigant-transmisji-sportowych-wchodzi-do-polski-jest-cena-i.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u nas się tak dogadają?

https://satkurier.pl/news/183500/kanal-dazn-1-z-serie-a-w-sky-italia-od-2009-wideo.html

Jeśli tak to czy z jedną platformą czy jak będzie na satelicie to u wszystkich?

 

 

Warto zwrócić uwagę na gwiazdkę przy zapowiedziach walk. :

Cytat

*Garcia vs. Campbell not available on DAZN in Poland.

 

 

 

Może ktoś szuka pracy?

https://careers.dazn.com/locations/katowice/

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W momencie premiery globalna platforma DAZN będzie oferować transmisje z mistrzostw świata w boksie, a także stale rosnące archiwum klasycznych walk, materiałów z bokserami oraz wiele oryginalnych programów, w tym „40 DAYS”, „Saturday Fight Live” i „ONE NIGHT”.

https://satkurier.pl/news/196858/dazn-od-grudnia-w-polsce-w-jakiej-cenie.html

 

Naprawdę jak na 8 złotych to nie ma co narzekać. W 2021 mają dodawać nowe treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TimesSquare napisał:

więc chyba nie myślicie, że jak kupią jakieś prawa na Polskę to będziecie je mieć za 8zł.

100 PLN , jeśli będą interesujące mnie prawa sportowe.

Wchodzisz w to ?  :P

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Ale co 100zł? Mnie DAZN zainteresuję, gdy wykupią ligę angielską, ligę mistrzów lub polską ekstraklasę. W innym przypadku nie dam za DAZN więcej niż 20zł. Plus, jeśli nie pojawią się na satelicie, to wątpię, aby odnieśli sukces. W Polsce dostęp w satelicie to jest ciągle podstawa.

Edytowane przez TimesSquare
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TimesSquare napisał:

Przecież to 8 złotych to cena promocyjna na razie. W Niemczech cena za DAZN oscyluje w okolicach 55zł/mc, więc chyba nie myślicie, że jak kupią jakieś prawa na Polskę to będziecie je mieć za 8zł.

Na dzień dzisiejszy to więcej nie warta jest ta usługa jedna gala na żywo na miesiec i nie wiadomo kiedy kolejna.U nas by wołać 55zł to by musieli mieć naprawdę extra prawa sportowe by byli chętni za taką cenę.Co tam w DE ciekawego pokazują?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TimesSquare napisał:

@kingofsouth Mnie DAZN zainteresuję, gdy wykupią ligę angielską, ligę mistrzów lub polską ekstraklasę

Prędzej pandemia sie skończy jak to wykupią na nasz kraj ?

Ja wykupię jak będzie coś co mnie interesuje np. La Liga i mogę za to zapłacić nawet 50 PLN.

Co do dostępności jest apka na PS4 , Smart TV [Tizen] 23.10 się pojawiła :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, czerstwy napisał:

Na dzień dzisiejszy to więcej nie warta jest ta usługa jedna gala na żywo na miesiec i nie wiadomo kiedy kolejna.U nas by wołać 55zł to by musieli mieć naprawdę extra prawa sportowe by byli chętni za taką cenę.Co tam w DE ciekawego pokazują?

 

Co mają w DE? LM, La Liga, Ligue1, Bundeslige piatek 20:30 do konca sezonu (3 mecze w kolejce od 2021/22), Serie A, Eredivisie, Liga Nos, Championship, Scottish Premiership, Copa Libertadores, NFL, NBA, MLB, Indycar, WTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...