Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na to logo... Ono jest jakby :/ Jedno kładzione na drugie. Chodzi mi o to, że jest w tym prawym górnym rogu, ale widać jakby było dwuwarstwowe XD Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :P

Taki jakby pasek odstający obok? Też to zauważyłem. Nieudolność Polsatu po raz kolejny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Super Polsatu, to kanał typowo powtórkowy gdzie byłem zaskoczony, że nie stworzyli własnej oprawy graficznej, tylko wzięli oprawę graficzną z głównego Polsatu. Mogliby w tym kanale pokazywać najlepsze pozycje z innych anten Polsatu (np. Polsat Sport, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat JimJam, Polsat Viasat, Disco Polo Music, Muzo TV, Superstacja i inne), a tutaj mamy pokazywane tysiąc razy powtórki z kanałów Polsatu tak, że wkrótce pewnie zobaczymy w Super Polsacie paradokumenty.

 

Dla mnie Super Polsat to jest dramat, cytując pewnego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli by emitować perełki z kanałów kodowanych. Wtedy wielu by się zastanawiało,a dlaczego mam za nie płacić. Żadna niespodzianka. Jednak w ramówce jest jeden serial przez niektórych uznawany jako paradokument- "Malanowski i partnerzy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewaliście dobrze ze chociaż są te filmy w sob i niedz. Można by ewentualnie pójść w kierunku Puls 2 seriale animowane wieczorem seriale fabularne i w weekend filmy animowane i fabularne. Po co Polsat ma się wysilać jak ATM daje rade powtórkami to samo TVP Rozrywka, TVP Seriale i Polsat 2. Sport długo nie pociągnie Kurski tez powinien pomyśleć o czymś łączonym zamiast dawać TVP Sport bo prawa TVP Sport ma dla kanału kodowanego połowę nie będzie mógł dać naziemnie. Lepiej zrobić coś wspólnego do naziemnej coś premium dla kablówek i normalny sportowy 

 

Super Polsat

Polsat Sport i Polsat Sport News, Polsat Film i Polsat Seriale

Polsat Premium (Polsat 2)

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...