Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego co "gdzieś czytałeś" @Marek79 to są dwie opcje:

1. Pesymistyczna. "Magazyn sportowy" emitowany bardzo wcześnie rano lub późno w nocy.

2. Optymistyczna. Nie mieści się coś na antenach sportowych, jest to pokazywane tylko na ipli, ale z komentarzem to trafia tutaj. W kolejce el.mś jest więcej niż trzy mecze to spokojnie czwarty może być na Super Polsacie.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Polsacie 2 albo zwykłym Polsacie były w nocy powtórki relacji sportowych, to podejrzewam,że w SP będzie to samo. A za dnia ''Trudne Sprawy'', ''Dlaczego Ja'', ''Miodowe Lata''.  :mrgreen:

Do niedawna w Polsacie były, ale ostatnio zniknęły.

 

Promocji potrzebuje koszykowka, bo jest tragedia.

Cały poprzedni sezon była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakaż szkoda, że na forum nie można używać niecenzuralnych słów :) Piękny prezent noworoczny dla widzów naziemnej. ATM Rozrywka przy tym to kanał premium. Powiedzieć o tym, że to jest złe to jakby nic nie powiedzieć. Polonia 1 ma bardziej zaskakującą i bogatą ofertę. Mam tylko nadzieję, że PSN trafi chociaż do i tak już przepełnionego MUX 4, a do ogólnopolskiej DVB-T wejdzie wreszcie TVP Sport. Super Gniot poleci na sam koniec listy, zaraz przed analogicznym kanałem od TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny szczegół: chyba zmieniono kolejność słów w nazwie, żeby było tak jak w pozostałych stacjach z grupy. A ramówka faktycznie, szału nie robi (za to szału można dostać, że kolejny powtórko-potworek wchodzi do NTC). Wypełnianie wymogów jest, bo będą "Wydarzenia 22:00" z językiem migowym. Tylko kurczę, czemu tylko jako powtórka o 6 rano następnego dnia? To nie lepiej by było dawać to godzinę po emisji w Polsat News? Albo nawet nadawać na żywo z kanałem informacyjnym?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szału nie robi" to już sama nazwa, która brzmi jak wyjątkowo ponury żart. Niech mi w końcu jakiś specjalista wytłumaczy czemu zamiast tego czegoś nie może wejść Polsat 2? Już on ma lepszą ofertę.

Oczywiście już gratuluję wysokich wyników oglądalności, bo widzom takie coś jest mocno na rękę (wróżę lokatę w rankingach oglądalności zaraz po równie pięknym TV 4) i zbiją na tym ładny pieniądz. Lepiej by było jakby w to miejsce nie pojawiło się nic :)

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...