Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mara68 No i co w związku z tym? TVN pokazał tylko półfinał i finał, bo było to historyczne wydarzenie. Dlaczego miałby pokazywać wszystkie mecze z całego turnieju? 

Eurosport też musi na siebie zarobić. Dzisiejszy mecz w Eurosporcie dał stacji spory udział w rynku. Jeżeli zsumujemy udziały wszystkich stacji grupy z tego pasma - wychodzą na tym lepiej niż wrzucając mecz na główny TVN (który i tak w tym paśmie ma przyzwoity udział bez meczu). A ta grupa telewizyjna zarabia głównie z reklam i udziały im wyższe tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, skoro im się tak opłaca, to nie ma co atakować nadawcy. To jest biznes. Natomiast od czasu do czasu dają transmisje sportowe do otwartych anten, więc też im się chyba opłaca. Jestem jedną z tych osób, która - gdyby transmisja była w kanale otwartym w Polsce, to by tam obejrzała. Nie było, to łaski bez - niemiecki Eurosport 1 transmitował :). Choć telemetra nie mam, więc w sumie bez różnicy, czy coś oglądam, czy nie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sobota, 01.05:
20:25 E2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz półfinałowy: Borussia Dortmund - Holstein Kiel

Puchar Niemiec chyba jest w ramach polskiego okienka a był w E2. Raczej nie mogą dać na dwóch na raz polskiego okna ale wydaje mi się że mogli by zmienić na E2 a na E1 dać to co jest w int.

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam relację z Tour De France i co 10-15 minut pojawiają się reklamy. Nie są te bloki długie - trwają może z 3 minuty. Ale są i nieco widza mogą denerwować.

Ten sam Tour De France oglądany z anteny naziemnej z kanału ogólnodostępnego CT Sport (kanał nie jest płatny, wystarczy być w zasięgu czeskiego MUXa) jest pokazywany bez żadnych przerw. Jedynie czasem zmniejszają okienko z główną transmisją z wyścigu i w drugim okienku pokazują materiały archiwalne (np. zwycięstwo Rogera Walkowiaka z 1956) lub wywiady z czeskimi zawodnikami. Mimo, że mam komentarz czeski, wolę Tour De France oglądać na bezpłatnym kanale CT Sport niż na płatnym Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prywatna telewizja nie jest darmowa. Aby ją oglądać należy kupić płatny pakiet u operatorów. Czy mam płacić za oglądanie reklam przerywanych migawką transmisji z wydarzenia sportowego?

Czy jak zdarzają się mecze piłkarskie w Eurosport, to także przerywają je reklamami częściej niż raz na 45 minut?

 

Dla mnie jako widza nie ma znaczenia, czy telewizja jest prywatna, komercyjna, publiczna, narodowa, społeczna itd. Jeśli mam dostęp do dwóch stacji, które pokazują to samo i w jednej mam transmisję nieprzerywaną, a w drugiej reklamy, wiadomo, co wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...