Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie uczyniłem podobnie. Włożyłem na chwilę kartę z mojego modułu CAM do dekodera dodatkowego mojego brata i ponownie go aktywowałem, mimo iż nie został jeszcze zablokowany. Zrobiłem to teraz, bo na wieczór mam zaplanowane nagrywanie na moim tunerze i nie chciałbym, aby w tym czasie mojemu bratu zablokował się jego dekoder, bo wówczas pozostałby bez odbioru, bo w trakcie trwania nagrywania na moim tunerze, nie mógłby z niego ruszyć karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem MR w CP to jakieś nieporozumienie... Przez miesiąc od kiedy mam CP musiałem aktywować dodatkowy dekoder z 5-6 razy i już mam problemy z główną kartą. Chip na karcie, przez to wyjmowanie/wkładanie dosyć szybko się rysuje, i zdarza się że na głównym dek. po żonglerce kartą mam komunikat 'nieprawidłowa karta'....

Mam nadzieje, że nie dostanę jakiś kar za uszkodzenie chipa przez 'wymuszone' wyjmowanie karty, a podejrzewam, że za parę miesięcy zgłoszę się po wymianę uszkodzonej karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to dekoder wariuje po przełożeniu karty a nie chip. Ja mam multiroom ponad rok i chip daje radę. :) Jeśli stwierdzisz, że w twoim przypadku faktycznie winny jest chip, to udaj się do punktu aby wymienić kartę - wymiana jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem aktywną paczkę HBO i Cinemax przez równo miesiąc od dnia podpisania umowy. Kanały te przez cały ten czas były aktywne zarówno na module CAM, jak i na dekoderze HD3000, ktory mam do Multiroom'u. To po prostu taka promocja dla nowych abonentów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu podpisałem umowę na Familijny Max HD z MR i do tego czasu w menu dekodera dodatkowego nie ma opcji „Multiroom”, no i oczywiście nie jest wymagana jego okresowa aktywacja. Nie przejmowałbym się tym w ogóle, jednakże chcę podpisać umowę DRH6 na dekoder, który jest moją własnością i w związku z tym pytanie, jak myślicie, czy aktywując mi w systemie tę ofertę, mogą się dopatrzyć, że multiroom u mnie nie jest aktywowany, czy raczej nie ma się czego obawiać? Może miał ktoś podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu podpisałem umowę na Familijny Max HD z MR i do tego czasu w menu dekodera dodatkowego nie ma opcji „Multiroom”, no i oczywiście nie jest wymagana jego okresowa aktywacja. Nie przejmowałbym się tym w ogóle, jednakże chcę podpisać umowę DRH6 na dekoder, który jest moją własnością i w związku z tym pytanie, jak myślicie, czy aktywując mi w systemie tę ofertę, mogą się dopatrzyć, że multiroom u mnie nie jest aktywowany, czy raczej nie ma się czego obawiać? Może miał ktoś podobne doświadczenia?

To w takim razie po co podpisywałeś umowę z multiroom jak nie aktywowałeś multiroomu , to Ty jesteś stratny , a nie CP.

Podpisanie umowy DRH6 jest całkowicie nowym pakietem i nie ma żadnego związku z wcześniej podpisaną umową , tak więc nic nie stoi na przeszkodzie aby ją podpisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Familijny Max HD z MR pozostaje bez zmian na dwóch dekoderach, natomiast DRH6 będzie aktywowane na trzecim (własnym) dekoderze. W moim pytaniu chodziło o to, czy aktywacja oferty DRH6 nie wpłynie na działanie multiroomu, którego teraz nie muszę co jakiś czas aktywować (przekładać kart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos ma taki przypadek jak ja? jako dekoder glowny mam modul, a do multiroom jest hd 3000, od paru dni syn zauwazyl taka ciekawostke ze jego hd 3000 nie dziala kiedy nie jest wlaczony moj tv, kiedy tylko ja odpale tv to u niego pojawia sie obraz, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastekr1: U mnie jest dokładnie to samo. Zobacz jeszcze taką konfigurację:

Główny TV włączony np. TVP1 SD (kanał 3)

Drugi TV włączony Stars.TV (pozycja 1000)

 

I czy na drugim telewizorze wtedy jest słabszy sygnał albo zanikają niektóre programy?

 

Dodatkowo, mi wcisnęła baba w APS-ie taki konwerter od Golden Interstar do zestawu Antena 70 cm + Konwerter TWIN za 60 zł (jeżeli nie obowiązuje cenzura, to proszę: http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=129). To wina konwertera, z tego co mi koledzy tutaj podpowiedzieli, to najpierw zamień dekodery miejscami i zobacz, czy problem dalej występuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arerox: Dzisiaj zrobiłem małą próbę. Dekoder HD 6000 (główny) był wyłączony z prądu. Włączyłem dekoder HD 3000 (dodatkowy) i na początku pokazywał faktycznie brak sygnału. Ale zrobiłem tak:

Menu > Ustawienia > (wpisanie PIN-u) > Instalacja > Ustawienia anteny satelitarnej > Zasilanie LNB. I tutaj było ustawione na tak. Na 5 sekund zmieniłem na Nie, a po chwili znowu na Tak .. i sygnał pojawił się ! Moim zdaniem i tak nie warto pchać się w ten konwerter Golden Interstar (TWIN), jak później będzie się miało z nim problemy..

 

Drugi raz nie sprawdziłem, chwilowy brak czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...