Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś korzystałam z MR w CP i osobiście dla mnie nie było uciążliwe latanie z kartą choć oczywiście wygodniej by było bez tego. Teraz stając przed wyborem na pewno bym nie rozważała oferty nc+ z mr - minusem dużym jest problem z instalacją w przypadku gdy jeden tv jest na parterze a drugi na pietrze. Jeżeli chodzi o cenę to jak się orientowałam z ofertą nc+ w cp wychodzi mr taniej szczególnie dla klientów migrujących z innych platform (0zł przez cały okres trwania umowy od familijnego max hd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wady i zalety są mutiroomu NC+ i Cp i co opyla latać z kartą czy mieć miliard kabli

Zdecydowanie wolę latać z kartą, niż wiercić w ścianach i stropach domu i ciągnąć kabel sieciowy LAN. :D

Z tą kartą to w sumie lata mój brat, bo to on korzysta z "mojego" Multiroom'u w swoim pokoju tuż obok mojego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie po powrocie do domu działało wszystko tzn. niektóre kanały jeszcze były przyblokowane ale złapały uprawnienia w ciągu 1-2h.

 

Dekoder multiroom kazał się aktywować po 1h pracy, a teraz wychodzi mi aktywacja 1x w tygodniu.

 

ja mam 2x hd6000 i na jakość nie narzekam, jedynie pilot mógłby lepiej łapać. Ipla w dekoderze to super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieźle jak raz na tydzień przejść się z kartą z jednego pokoju do drugiego, lepsze to niż ciągnięcie kabla między piętrami albo wiercenie dziur w ścianach na kable. A którą kartę trzeba włożyć do aktywacji do drugiego dekodera: z głównego na kilka sekund do dodatkowego czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieźle jak raz na tydzień przejść się z kartą z jednego pokoju do drugiego, lepsze to niż ciągnięcie kabla między piętrami albo wiercenie dziur w ścianach na kable. A którą kartę trzeba włożyć do aktywacji do drugiego dekodera: z głównego na kilka sekund do dodatkowego czy odwrotnie?

 

Ale kabel sieciowy kładziesz 1 raz i masz spokój, multiroom chodzi. Przecież i tak trzeba kłaść w domu rożne kable, prądowe, antenowe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieźle jak raz na tydzień przejść się z kartą z jednego pokoju do drugiego, lepsze to niż ciągnięcie kabla między piętrami albo wiercenie dziur w ścianach na kable. A którą kartę trzeba włożyć do aktywacji do drugiego dekodera: z głównego na kilka sekund do dodatkowego czy odwrotnie?

Pewnie, ze lepsze. W Cyfrze miałem kiedyś moduł, który trzeba było po 6 h oglądania aktywować przy module głównym i też wielkiego problemu nie było, a co dopiero raz na tydzień. Kłopot jest dla osób, które dzięki MR mogądzielić abonament z sąsiadem. Ja niestety nie mam takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli przymierzam się do multiroomu z CP i mam pytanie czy ipla pójdzie tylko na głównym dekoderze czy również jest możliwość jej uruchomienia na drugim dekoderze. Oraz drugie pytanie - jako że mam już istalacje po n-ce czy ipla odpali po podłączeniu routera z dekoderem kablem krosowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli dostanę dwa CPT i oba podłączę do Internetu, to ipla będzie na dwóch dekoderach?

przecież napisałem post wyżej

 

Ipla działa na głównym i multiroom'u

czyli obydwa tunery mają iplę po podłączeniu neta.

 

Czy to główny czy multiroom to nie różnią się funkcjonalnością poza okresową aktywacją dodatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytanie odnośnie multiroom-u CP:

1. Czy do jednego abonamentu można dokupic multiroom do 2 dodatkowych dekoderów?

2. Czy zamiast biegania od dekodera do dekodera, żeby aktywować MR co kilka dni, można zastosować spliter? Ktoś może to testował?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to jest normalne. Dopóki masz okres promocyjny, to możliwe, że masz nawet i więcej kanałów niż miałeś mieć na promocji. Np. ja na głównym dekoderze (HD 6000) mam dostęp jeszcze do HBO i Cinemaxów, a do 22 kwietnia dostęp promocyjny do pakietów Film HD i Sport HD :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...