Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jeśli była już o tym mowa, ale przedzieranie się przez kilkadziesiąt stron tego tematu byłoby udręką.

Mam takie pytanko:

Czy w Cyfrowym Polsacie jest możliwość wzięcia usługi Multiroom w postaci modułu CAM CI+ (tego nowego) oraz jednego dekodera dedykowanego?

Obecnie mam CYFRĘ+ w postaci dwóch niezależnych kart oraz jednego dekodera wynajmowanego od CYFRY+. Drugi mam swój własny, niezależny.

Ponieważ w kwietniu pojawi się możliwość "podziękowania" CYFRZE+ za współpracę, zastanawiam się nad przejściem do Cyfrowego Polsatu.

Z dekodera dedykowanego w ramach Multiroom'u w Cyfrowym Polsacie korzystałby mój brat w pokoju obok (tak jak jest obecnie z CYFRĄ+), natomiast mi zależy na odbiorze telewizji na moim własnym tunerze, dlatego też ja chcę korzystać z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. Jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :D

Aha, i jeszcze jedno pytanko. Sorry, że w tym temacie, ale...

Czy za dekoder dedykowany i moduł CAM w Cyfrowym Polsacie są pobierane jakieś dodatkowe miesięczne opłaty (tzw. czynsz najmu)?

Jeśli nie to jaka jest opłata jednorazowa za moduł CAM i dekoder dedykowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak okażecie rachunek z innej platformy N/C+ to dostaniecie multiroom za free na cały okres umowy :)

A co jeśli zamówię przez internet? Też jest taka opcja?

Zastanawiam się nad przejściem z "n"-ki i zamówieniem multiroom'u dla rodziców (mieszkanie obok - tak, tak, wiem, regulamin :/) i nie wiem, jak to wygląda.

 

EDIT:

Okej, już doczytałem, że tylko w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może odpowiedź na moje pytanie również już padła, ale przekopywanie się przez wiele stron naprawdę nie jest łatwe.

Rozumiem już, że istnieje konieczność przekładania kart w dekoderach w celu "odblokowania". Najwyraźniej u różnych osób częstotliwość wygląda różnie, gdyż znalazłem opinię osób, którym blokuje się on co 2 godziny, 2 dni a innym po ponad tygodniu. Chciał bym się dowiedzieć czy dekoder wymaga włożenia karty dopiero po zablokowaniu, czy też można okresowo przekładać karty, np raz w tygodniu i dekoder wykryje tą zmianę i się przez kolejne dni nie zablokuje?

Niewyłączanie dekodera również nie powstrzyma jego zablokowania?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie ten temat Multiroom w CP bo mam zamiar w kwietniu wziąść tą usługę tylko jak naprawdę jest z tym ponawianiem aktywacji.Czy trzeba latać co 2 godziny by odświeżyć uprawnienia karty?

 

Dziwię się że w ogóle byłeś w stanie napisać posta bo sądząc po zdolności myślenia i to mogłoby być bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi wcześniejsze są bardzo wyczerpujące , ciekawe jak długo nad tym myśleliście?

 

Nowe wieści z BOK polsatu cyfrowego:

Umowa na okres 29mc różni sie tym, że na 15mc masz 3mc gratis a na 29mc masz 6mc gratis nic więcej

dzwoniłem do BOK polsatu i tak : Umowa na 15mc dają 3mc gratis a na 29mc dają też 3mc gratis i nic więcej

Dla przechodzących jest oferta taka sama jak na 29 lub 15mc z tym że MultiRoom jest za 0zł

dla przechodzących nie ma żadnego miltiroomu za 0zł każą bulić 15zł /mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie ?

 

Jak wezmę sobie moduł z opcji z multiroomem i zastosuję swój dekoder jako główny to tak czy siak nie będę mógł jednego kanału oglądać z drugiego nagrywać ???

Wiem, że ten moduł jest jednostrumieniowy, ale czy to rzeczywiście oznacza, że blokujemy sobie tą jakże przydatną funkcję nagrywania innego kanału niż oglądamy ?

Jest na to jakiś rozsądny sposób ?

 

Kombinuję, bo już nie mogę się patrzeć na ten tandetny obraz z tego sagemcom'a :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam obecnie pakiet familijny HD. Umowa kończy mi się już 20 kwietnia i chciałabym ją przedłużyć, dodając do tego opcję Multiroom HD. Jednak gdy zadzwoniłam na infolinię CP dostałam informację, że dołożenie Multirooma do mojego pakietu jest niemożliwe jeżeli nie zwiększę pakietu na Familijny Max HD + Sport HD i nie przedłużę umowy aż na 29 miesięcy.

Czy naprawdę wg regulaminu nie mogę zostać przy swoim pakiecie dokładając do tego opcję Multiroom? Kanały, które mam wystarczają mi w zupełności, a kanały sportowe to dla mnie już w ogóle jakiś absurd. Do tego te kosmiczne 29 miesięcy? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, jeśli umowa się zaraz kończy jest multum ofert pewnie na Twoim koncie, ale konsultanci mają w obowiązku prezentować pierw tę najgorszą ofertę dla klienta. Musisz go troche przycisnąć, ponegocjować, a zawsze coś da się ugrać. Oczywiście musisz trafić na takiego, który chce się targować, bo im gorsza oferta dla niego, tym mniej kasy dostanie za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: Mam C+ z której rezygnuję. Ojciec ma w domu Polsat - oferta za 59.90zł (+ sport) - umowa podpisana kilka miesięcy temu - teraz skoro rezygnuję z C+ chętnie skorzystałbym z okazji i multirooma tylko tu pytanie: czy można go teraz dokupić skoro umowa już podpisana czy multirooma można kupić tylko w momencie podpisania nowej umowy?

 

I druga sprawa - ojciec ma dekoder Mini HD - czy teraz dokupując multirooma mogę wymęczyć od nich dekoder z nagrywarką jako "drugi" skoro jeden bez nagrywarki już jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...