Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sprzedawca w punkcie powiedział, że do Multiroomu lepiej nie brać jak główny dekodera Echostar HD, bo są jakieś problemy z Multiroomem wtedy. Spotkaliście się z tym? To prawda?

 

Tak, [beep]ów spotyka się często i gęsto. Ludzi wciskających kit też. Wystarczy włączyć TVP Info w porze posiedzenie sejmu. W CP dawane są dwa niezależne dekodery, jeden nie wie o drugim nic, czasem spotykają się kartami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: co robię źle ?

Wyjeżdżam na parę dni i chciałem dzisiaj doładować kartę dodatkową z multiroomu. Mama sama sobie nie poradzi z tym wymienianiem kart.

Włożyłem główną kartę do dekodera dodatkowego, był włączony na kanale TVP 2 HD, czekałem około minuty i nie pojawił się żaden komunikat o "doładowaniu" tunera.

 

Jakaś inna procedura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chodzi mi o to, że na razie kanały działają na obydwu tunerach. Z powodu mojego wyjazdu chciałem już "doładować" Mamie tuner, aby czasem w trakcie mojego wyjazdu się nie zablokował. Wiem, że to nie wydłuży następnego okresu bez ładowania tunera.

 

Rozmawiałem z Konsultantem z CP i stwierdził, że z powodu nawału pracy nie mają w systemie wszystkich umów z ostatniego okresu (zawierałem umowę 29.03 br.), dlatego nie działa ta procedura doładowania tunera dodatkowego.

 

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ma zamiar przejść z C+ do CP i wsiąść multiroom moje pytanie dotyczy tego że mam tylko jeden kabel antenowy przeciągnięty przez mieszkanie w ścinacie i nie mam możliwości puszczenia drugiego kucie ścian :twisted: czy jeśli założę taki mały rozdzielacz na kabel i puszę na dwa jeden do TV z modułem CAM i drugi do dekodera do pokoju dziecka czy sygnał będzie wystarczający czy mogą być problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokupiłem sobie multiroom - bo ojciec miał w drugim pokoju CP a ja u siebie C+ z której zrezygnowałem. Dostałem dekoder HD 3000 a ojciec ma taki sam. Teraz stwierdziłem, że jednak tęsknię za możliwością nagrywania i chciałbym wymienić jeden z tych dekoderów na PVR-a - ktoś próbował takiej wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zytam i czytam i się nie doczytałem jak brzmi odpowiedz na moje wątpliwości . Mianowicie chodzi mi o ; procedurę przekazywania uprawnień; do drugiego dekodera , a dokładnie jeżeli wyświetli się komunikat (rozumiem że na dodatkowym dekoderze) to wyłączam urządzenia i wyjmuję kartę z głównego dekodera i instaluje w kieszeni HD 3000. Włączam HD 3000? i czekam na komunikat że się uaktywniło , ponownie wyłączam dekoder i instaluję kartę przeznaczoną do HD 3000. Główny dekoder jest cały czas ;operacji; wyłączony. Proszę o wyrozumiałość i odpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...