Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz ICOK wyślij sobie uprawnienia tzn. wznów połączenie z satelitą, jeśli nie to powinien sam złapać.

Uruchom ponownie dekoder, wyłącz i włącz do sieci i ew. kanał dla abonentów chyba 59 i poczekaj ok 5 min, jak nie ruszy to dzwoń do CP.

Dodatkowo można kartę z głównego do multiroomu, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że problem nie został rozwiązany ponawiam pytanie z poprzedniego posta:

Z czego wynika to, że na dekoderze podstawowym mogę oglądać wszystkie kanały jakie mam w wykupionym pakiecie (Familijny Max HD, Film i Sport), a na dodatkowym widzę tylko te, które były przed przedłużeniem umowy (Familijny HD i Sport)? Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem zestaw multiroom i dzisiaj już tuner dodatkowy HD3000 poprosił mnie o kartę główną.Włożyłem na chwile i po problemie. Dzisiaj 10 kwietnia zobaczę co ile dni będę musiał latać pomiędzy 2 pokojami.

dzisiaj musiałem ponowić aktywacje czyli po 7 dniach użytkowania multiroomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że problem nie został rozwiązany ponawiam pytanie z poprzedniego posta:

Z czego wynika to, że na dekoderze podstawowym mogę oglądać wszystkie kanały jakie mam w wykupionym pakiecie (Familijny Max HD, Film i Sport), a na dodatkowym widzę tylko te, które były przed przedłużeniem umowy (Familijny HD i Sport)? Jak to naprawić?

Jeśli masz konto w ICOK to się zaloguj i ponów uprawnienia odbioru (opcja "przywrócenia połączenia z satelitą", czy jakoś tak ;)). Powinno pomóc.

A jeśli nie to zadzwoń na infolinię CP i poproś konsultanta o ponowne przesłanie uprawnień odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ james_b

Jak ci dekoder dodatkowy do Multiroom'u "padnie", tzn. zablokuje się to tylko na moment wyciągasz z niego kartę i wkładasz tę z dekodera głównego. Po chwili dekoder dodatkowy zostaje odblokowany i z powrotem wkładasz do niego "jego" kartę, a tamtą z powrotem do dekodera głównego. :) Żadne uprawnienia odbioru na tych kartach w tym czasie się nie zmieniają.

 

 

@JENEKA

Hmm, nic mi o czymś takim nie wiadomo. Pierwsze słyszę! :shock:

Gdyby faktycznie kiedyś do tego doszło (w co jednak wątpię) to może wówczas pojawiłaby się możliwość wzięcia dwóch modułów CAM na jedną umowę. Bo wówczas technicznie nie byłoby ku temu przeszkód. No, ale to raczej tylko marzenia... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti: Przeczytaj dokładnie mój post z pytaniem i prośbą o rozwiązanie problemu - jest na poprzedniej stronie.

 

Dodam tylko, że w momencie wejścia w życie umowy, działały wszystkie kanały, które powinny. Po bodajże pierwszej "aktywacji" dekodera dodatkowego, zniknęły kanały, które obowiązują od nowej umowy, a działały jedynie te ze starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja dekodera dodatkowego odbywa się z jego "własną" kartą.

Jeśli chodzi o późniejsze jego odblokowywanie to jak najbardziej można to robić za pomocą karty z modułu. Nie wiem tylko, czy w przypadku nieaktywnej karty z modułu taka operacja powiadłaby się. :roll: A jak wiadomo, do czasu, aż zakupiłbyś tuner, karta z modułu byłaby nieaktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o "Ferdku" to najlepiej któryś z najnowszych modeli serii "Ariva". Moduł CP powinien bez problemu się w nim zaktywować i działać. Np. w mojej Arivie 202E nie miałem z tym żadnych problemów. :)

Co masz na myśli mówiąc "jakiegoś Ferdka na przetrwanie"? Docelowo masz zamiar kupić jakiś inny, lepszy tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni mam CP z multiroomem (Familijny Max + Sport + Film). Na dekoderze głównym mam wszystkie kanały (w tym 3xHBO, 2xCinemax, 3xHBO HD, 2xCinemax HD), natomiast na dodatkowym nie mam tych 10 HBO/Cinemax (nie mam ich wykupionych, okej) i nie mam również 109.religia tv oraz 115.tvn hd. O co tu chodzi? Dodam, że na obydwu dekoderach mam też różne VOD. Pognietło ich? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj odebrałem moduł CAM z kartą jako główny + 3000 jako MR. Zadzwoniłem do CP i Pan wysłał uprawnienia. 3000 zaczął latać już po 10 minutach a CAM do tej pory nie ma uprawnień - jakieś 4 godziny. Tuner własny Opticum Globo 9600. Czy to normalne? Nadal nie dostałem maila aktywującego dostęp do panelu na www więc nie mogę wysłać uprawnień ponownie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK trzeba zarejestrować się samodzielnie podając numer karty głównej ale (przynajmniej w moim przypadku) rejestracja możliwa była dopiero na następny dzień. Co do opóźnionej aktywacji - ja miałem podobny problem, tyle, że z Sagemcomem - nie przyjmował żadnych uprawnień i dopiero wymiana sprzętu pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...