Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dekoder dodatkowy woła mi o kartę co 4 dni. Czy jest jakiś sposób (reset, odłączenie od zasilania na chwilę), żeby wrócił do normalności, czyli blokowania się średnio co tydzień?

 

u mnie też teraz tak wołał, ostatnie 2 miesiące było równo co 7 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HD2000 (bez multiroomu) i chciałbym dokupić do niego multiroom, ale z modułem CI.

 

1. Czy przejdzie taka procedura, że moduł stałby się głównym (bo musi), a mój dotychczasowy dekoder - dodatkowym?

2. Czy jednak wymagało by to zmiany dekodera? Wolę tego uniknąć "bo nagrania na dysku".

3. No i czy w ogóle w "środku" umowy opłaca się brać MR? Czy lepiej czekać na możliwość przedłużenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Umowę mam dość świeżą, więc aneks nic by mi nie zrobił. Zresztą i tak chcę korzystać, to co mi przeszkadza umowa terminowa.

 

Czyli jak widzę najlepiej podejść do punktu i zapytać, co da się zrobić? Bo, jeśli dobrze czytałem, moduły są tylko w APS-ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sama nazwa wskazuje MULTIROOM( wiele, dużo pomieszczeń) możesz mieć na 2( dwóch) telewizorach :lol2:

 

Sadze ze nazwa zerznieta została z cyfry. Po pojawieniu się tej opcji w cyfrze dużo ludzi się o to pytało w Polsacie. Chyba poprostu nie chcieli wprowadzać zamętu w głowach klientow i skoro ta nazwa się przyjęła to przy niej pozostali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Multiroom'u CP zadowolony. :)

Oczywiście najlepiej by było, gdyby nie było tego przekładania kart, ale mimo to i tak jest to lepsze rozwiązanie, niż w nc+, gdzie dekodery trzeba łączyć kablem sieciowym LAN... :crazy:

W moim przypadku dekoder dodatkowy do Multiroom'u (HD3000) blokuje się średnio raz w tygodniu i "woła" o kartę z dekodera głównego, którym u mnie jest moduł CAM CI+. :)

Moim zdaniem, największym minusem polsatowskiego Multiroom'u jest to, że w ramach tej usługi nie można wziąć dwóch modułów CAM, tylko może być jeden moduł CAM, a jako urządzenie dodatkowe tylko dekoder dedykowany i to marki CPT. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym przekładaniem kart? Można, np. samemu co piątek przekładać kartę, tak żeby nie zablokował się dekoder w trakcie oglądania?

Jak oceniasz HD 3000? Gdybyś miał możliwość to zamieniłbyś w Multiroomie na inny model?

Tak, kartę z dekodera głównego do dodatkowego możesz przełożyć w dowolnej chwili, nie czekając, aż dekoder dodatkowy się zablokuje. Wcześniejsze przełożenie kart powoduje "zresetowanie" czasu pozostałego do blokady dekodera dodatkowego. :)

Odnośnie samego dekodera HD3000 to niewiele mogę powiedzieć, bo w moim przypadku korzysta z niego mój brat. Ale z tego, co wiem to ten dekoder działa mu dobrze. Brat nie narzeka. :) W tym dekoderze nie podoba mi się tylko grafika ekranowa. Taka pomarańczowa, kontrastowa... :? A przy przełączaniu kanałów nie pojawia się na dole mała "belka", jak w dekoderach CYFRY+, czy n'ki (obecnie nc+), tylko taka duża na pół ekranu plansza z nazwą kanału i informacjami o nadawanym programie. :? Dlatego też, ja nie korzystam z dekodera dedykowanego CP, tylko mam polsatowski moduł CAM CI+, z którego korzystam w moim tunerze Ferguson Ariva 202E. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...