Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy umowa na multiroom też się roluje, czy ulega samoistnemu rozwiązaniu z jej terminem?

Jeżeli się roluje, to czy można ją wypowiedzieć z końcem terminu, bez naruszania umowy na dekoder podstawowy?

 

Po zakończeniu okresu podstawowego umowa na dekoder dodatkowy w usłudze Multiroom ulega przekształceniu w umowę zawartą na czas nieokreślony. Oznacza to, że jeśli Klient nie zdecyduje się na przedłużenie umowy i nie zrezygnuje z dekodera dodatkowego zgodnie z warunkami Promocji, wówczas za dekoder dodatkowy w usłudze Multiroom HD zapłaci miesięcznie 35 zł zgodnie z cennikiem dla Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu mam zamiar podpisać umowę na Premium z MR ale mam trochę nietypowe wymagania. :-D Otóż chciałbym mieć dekoder dodatkowy z możliwością nagrywania natomiast w podstawowym nie potrzebuję takiej funkcjonalności. Wobec tego czy istnieje możliwość wzięcia ESI-88 jako dodatkowy a HD6000 jako podstawowy? Pytam, ponieważ sklep internetowy CP daje ESI-88 jako główny i jakiś (nie wiadomo jaki) dekoder jako dodatkowy. Czy polsatowskie dekodery "PVR ready" (np. ów HD6000) będą działać z dowolnym dyskiem USB (a w szczególności z pendrive) czy też może są tak spreparowane, ze działają tylko z dyskami od CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Zamienisz miejscami swoje dekodery, chyba że CP zgodzi się na zamianę kolejności sprzętu w co wątpię. Jak już pewnie wyczytałeś dekoder z opcji multiroom wymaga aktywacji co kilka-kilkanaście dni-musisz się zatem z tym liczyć,że będziesz wyciągał kartę z głównego i aktywował multiroom. Niestety do dekoderów CP nie podłączysz żadnego innego dysku poza tym co daje CP. Są one ponadto kodowane, więc jeśli nawet odłączysz od dekodera to i tak nic nie odczytasz. Mam taki układ u siebie i jakoś sobie radzę, chociaż przyznam,że wyciąganie karty nawet na minutę podczas oglądania meczu czy filmu jest wkurzające. Być może CP coś jeszcze wymyśli i zmieni się ten sposób aktywacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Zamienisz miejscami swoje dekodery,

No właśnie nie jest prosta. Np. masz w "salonie" dekoder i telewizor z którego korzystają dzieci więc nie chciałbyś aby im się pokazywały jakieś komunikaty. Natomiast z drugiej strony na dekoderze stojącym w twojej sypialni chciałbyś sobie czasami coś nagrać. W takiej sytuacji pasowałoby postawić HD6000 jako główny w salonie, a ESI-88 jako dodatkowy w sypialni. A dla mnie ideałem byłby CAM jako dodatkowy, ale wiem, że jest to niemożliwe.

 

Niestety do dekoderów CP nie podłączysz żadnego innego dysku poza tym co daje CP. Są one ponadto kodowane, więc jeśli nawet odłączysz od dekodera to i tak nic nie odczytasz.

Na stronie CP jest napisane, że tych dysków można normalnie używać w komputerze a jedynie nagrania (czyli pliki) są kodowane i można je odczytać/odtworzyć jedynie na tym dekoderze na którym zostały nagrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jest prosta. Np. masz w "salonie" dekoder i telewizor z którego korzystają dzieci więc nie chciałbyś aby im się pokazywały jakieś komunikaty.

Na stronie CP jest napisane, że tych dysków można normalnie używać w komputerze a jedynie nagrania (czyli pliki) są kodowane i można je odczytać/odtworzyć jedynie na tym dekoderze na którym zostały nagrane.

 

Nie ma możliwości zamiany dekoderów. Ale bez przesady komunikat nie pojawia się tak często mi średnio co jakieś 8 dni. To aż takie uciążliwe ? Nie sądze.

 

Dysk... Sprawa ma się tak, podłączając go do dekodera CP jest formatowany i wszystko co masz na nim wrzucone z kompa znika. w drugą stronę jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zamiany dekoderów. Ale bez przesady komunikat nie pojawia się tak często mi średnio co jakieś 8 dni. To aż takie uciążliwe ? Nie sądze.

Zależy dla kogo. Np. dla mnie nie jest to zbytnio uciążliwe, ale dla dziecka czy niezbyt "obytej technicznie" żony może być, i to bardzo. Poza tym z tą częstotliwością pojawiania się komunikatu to jest chyba różnie. Zdaje się, że ktoś tutaj pisał, że mu co 2 dni wyskakiwał.

 

Dysk... Sprawa ma się tak, podłączając go do dekodera CP jest formatowany i wszystko co masz na nim wrzucone z kompa znika. w drugą stronę jest tak samo.

OK, ale czy mogę podłączyć do polsatowkiego dekodera "PVR Ready" dowolny (tzn. niepolsatowski) dysk USB? Albo jeszcze lepiej, pendrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zamówię familijnyHD (umowa na 15 mies. - 3 mies. gratis) i dobiorę do niego multiroom to będzie on na 12 czy 15 mies? (pytam bo na stronie polsatu brak informacji)

Pozdrawiam :]

 

Multiroom będziesz miał na 12 miesięcy a główny dekoder na 15 - a więc przez ostatnie 3 miesiące umowy płacisz za korzystanie z multiroomu według innej stawki. Śmieszne jest to, że tego dowiadujesz się dopiero po kilku tygodniach od podpisania umowy z przesłanego do Ciebie harmonogramu spłat. :)

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

12 miesięcy płacisz po 69,90 zł

3 miesiące płacisz po 106,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, według cp po włożeniu do tunera karty głównej w celu odblokowania, powinna pojawić się informacja na tv o terminie kolejnej aktywacji, moje pytanie brzmi: gdzie to info ma się pojawiać? u mnie tego nie ma, jest tylko napisane że tuner odblokowany.... tuner główny hd 6000, multi hd3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki o to problem mam multi room ,Główny dekoder to HD 5000 a ten dodatkowy FAMILIJNY D2-B Co jakis czas na tym drugim dekoderze włączając polsat , tv4 , polstat 2, news cafe sportowe , miga lub stoi i pisze ze brak sygnału z satelity , sprawdz konfiguracje lub połaczenie z dekoderem , chodzi o kanały ''' Polsatowskie'' bo tvn-y , tvp normalnie chodza . na głównym nie mam tego problemu, czasem jak włącze z lub wyłącze główny to wszystko wraca do normy na drugim dekoderze, ale nie mam w tym reguly. sprawdzalem juz 3 konwertery i nic nie pomaga, sam niewiem o co w tym chodzi ma ktos jakies porady na ten problem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jedno i to samo, jedni powiedzą, że HD2000 lepszy bo niby lepsze podzespoły ma, ale menu w każdym to samo, a różnica to wyświetlacz. Jako dodatkowy dekoder spełniają swoje zadanie podobnie ;) Wszystko też zależy od dostępności dekoderów w punkcie. Aktywacja przy multiroomie to 29z zł. zaHD2000/HD3000/HD5000 lub 79 zł. za HD6000 Takie różnice tylko w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...