Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj kilka godzin przez dezaktywacją :lol2:

Ja zawsze przy okazji przekładam na sekundę karty i tak średnio wychodzi raz w tygodniu :wink:

Ogólnie nie narzekam jedyne co mnie irytowało to dość często pojawiający się monit "Błąd karty" po przekładce kart ale to w przypadku dekodera SD po wymienie na HD problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,w sobotę przedłużałem umowę i od tego czasu posiadam Multiroom, tylko jest taki problem, że na dekoderze dodatkowym na wszystkich kodowanych kanałach widnieje napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" a gdy do tego dekodera włożę karte z dekodera podstawowego to pojawia się napis "dekoder zablokowany". Próbowałem ponowić sygnał przez ICOK ale to nic nie dało. Poradźcie co mam zrobić, bo może jakoś źle próbuje rozblokować dekoder dodatkowy lub coś w tym stylu. Z góry dzięki za pomoc.

 

Cześć mam taki sam problem jak Kolega od 3 dni ponawiam sygnał z satelity i dalej mam zablokowany multiroom.

Dekoder dodatkowy to HD 3000 i nie ma w nim żadnej zakładki multiroom.

W dziale obsługi Klienta za każdym razem zapewniają mnie że teraz będzie ok tylko niech pan przełączy na kanał 23 i czka t tak czekam już 6 raz i dalej wyświetla się komunikat

"tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w ICOK na konto dekodera dodatkowego. Zakladka USLUGI wznow polaczenie z satelita. Zostaw dekoder na kanalae 23. Rozumiem ze do tej pory to oni wysylali ci uprawnienia do karty ? Jak Polsat mi wysylal to tez tak mialem ze nie swiecily kanaly dopiero jak sam wyslalem zalapalo. W HD3000 nie ma zakladku mutiroom poprostu pojawia sie komunikat na ekranie zeby wlozyc karte z dekodera glownego.

 

@markar - tak . Ja mam modul jako matke wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz i 10 razy wysyłać uprawnienia zarówno z icok jak i przez telefon za pośrednictwem konsultanta. Kanały nie powrócą dopóki nie będzie zakladki multiroom w dekoderze miałem taka sytuacje jak ty musisz czekać cierpliwie do momentu aktualizacji dekodera jak pojawi się zakladka mr telefon do bok i kanały masz w 5 minut.

Konsultanci na chwilę obecna zbywaja cie opowieściami o systemie lub zapewniają że teraz już kanały powrócą a czy któryś z nich zapytał Cie o aktualizację dekodera o której pisałem wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa Multiroom aktywowana jest zawsze z najbliższym cyklem rozliczeniowym! Tak jak zmiany pakietów z aneksów do umowy. Jeśli ktoś nie pamięta kiedy ma cykl rozliczeniowy, to w umowie (druga strona) jest podana data od kiedy usługi z umowy zostaną uruchomione (to jest właśnie data cyklu rozliczeniowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz i 10 razy wysyłać uprawnienia zarówno z icok jak i przez telefon za pośrednictwem konsultanta. Kanały nie powrócą dopóki nie będzie zakladki multiroom w dekoderze miałem taka sytuacje jak ty musisz czekać cierpliwie do momentu aktualizacji dekodera jak pojawi się zakladka mr telefon do bok i kanały masz w 5 minut.

Konsultanci na chwilę obecna zbywaja cie opowieściami o systemie lub zapewniają że teraz już kanały powrócą a czy któryś z nich zapytał Cie o aktualizację dekodera o której pisałem wyżej ?

Kolega miał100% rację, dzisiaj pojawila się ikonka multiroom i wszystko udało mi się odblokować w parę sekund.

Co do okresu rozliczeniowego to najbliższy mam 8 stycznia.

Dekodery poprostu przyslali wczesniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest w CP że konsultanci nie do końca są przeszkoleni i na dziesięciu zdarza się tylko jeden który wie o co chodzi a co za tym idzie na 10 abonentów dziewięciu wie więcej niż konsultanci którzy potrafią tylko przełączyć do innego kolegi ewentualnie nadać uprawnienia.

Po podpisaniu aneksu na 5 telefonów z zapytaniem kiedy będę miał aktywne nowe kanały w pakiecie Rozrywka tylko jeden wiedział że od nowego okresu rozliczeniowego zaś 4 twardo twierdziło że powinienem mieć je już z dniem podpisania aneksu przez telefon.

Kilka miesięcy wcześniej kilka telefonów w sprawie wymiany dekodera MR z SD na HD i tym przypadku niewiedza konsultantów przekracza wszelkie możliwe granice po pierwszym telefonie możliwości brak, telefon nr 2 jest możliwość ale od kolejnego okresu rozliczeniowego, także czekam spokojnie do 17 dnia miesiąca :D w tym czasie dla czystej ciekawości kolejne dwa telefony na BOK z tym samym pytaniem i po raz kolejny dwie odpowiedzi odmowne że nie mam takiej możliwości 8) jaja jak na Wielkanoc.

O tak przyziemnych sprawach jak różnica pomiędzy modułem CAM a dekoderem już nie wspominam bo ile razy by nie mówić że posiadam moduł CAM konsultant zawsze mówi o kanale nr 23 a przecież istnieje taki kanał o nazwie "Dla Abonentów" ale wiadomo dłużej się nazywa to wygodniej powiedzieć "23"

Generalnie aby już tak nie wyszło że są tam sami tacy oderwani od rzeczywistości to przyznać też trzeba że jak człowiek ma szczęście to trafi na kogoś kto zna się na tym co robi i można z nim załatwić wszystko kompleksowo i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć dokładnie jaka jest zasada działania multiromu w CP (żadnego artykułu na stronie CP nie widziałem). Zasada i jak powinna zostać wykonana instalacja podłączeniowa aby wszystko mieć bardzo fajnie podłączone.

Wiem jak działa w n-ce ale znając życie CP jest jeszcze daleko za.... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking, nie wyjaśniłeś dokładnie...

Posiadałbym w salonie dekoder z nagrywarką, w pokoju dekoder hd. Czy jest możliwość taka jak w n że pierwszy główny dekoder podpięty jest do dwóch kabli sat., natomiast drugi jest podłączony lanem i przez to ma możliwość korzystania z nagrywarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odrobina dobrej woli i temat był wałkowany multum razy w tym wątku...

Dekodery muszą być podpięte swoimi kablami do anteny (jeżeli PVR HD jak główny to najlepiej dwoma, dodatkowy jednym), poza tym z dekodera głównego raz na 3-8 dni trzeba przekładać kartę na chwilę do dodatkowego w celu odblokowania na nim odbioru na kolejny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki w tym byk jest ?? bo nie rozumieć. Wytłumacz, proszę.

I proszę o napisanie na PW inne byki w moich postach.

PS: to co sprzedawca widzi klient nie dostrzega a co widzi klient tego sprzedawca już nie.

 

@Rafik14 pyta czy będzie miał dostęp z głównego dekodera z dyskiem twardym na drugim dekoderze do materiałów z dysku. Tak to zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...