Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam trzy pytania dotyczące MR:

- czy będzie on działał z modułem CAM, tzn. biorę od CP dekoder który będzie tym podstawowym, ale zamiast drugiego dekodera biorę moduł CAM,

- czy będzie on działał na tylko na modułach, tzn. zamiast dwóch dekoderów biorę od CP dwa moduły CAM,

- czy MR umożliwia korzystanie z więcej niż dwóch dekoderów/modułów (w przyszłości chciałbym mieć dostęp do CP w trzech pomieszczeniach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy to jednostkowy problem, czy tak ma być. Ale co tydzień (lub dwa) blokuje mi drugi dekoder w multiroomie i trzeba latać z góry na dół, z kartą... Denerwuje mnie to bardzo, zwłaszcza, że czasem prosi o to wieczorem. Da się to jakoś wyłączyć? Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam do was takie pytanie. Czy wam też się wyrabia karta z głównego dekodera z ciągłego wyciągania. Ja mam multiroom od kwietnia i mi się wyrabia karta z głównego dekodera z przekładania co tydzień karty do multiroomu. Od niedawna kartę w głównym dekoderze wczytuje za 2 razem bo pokazuje się "błąd karty" to może wynikać z tego że karta się wyrabia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was takie pytanie. Czy wam też się wyrabia karta z głównego dekodera z ciągłego wyciągania. Ja mam multiroom od kwietnia i mi się wyrabia karta z głównego dekodera z przekładania co tydzień karty do multiroomu. Od niedawna kartę w głównym dekoderze wczytuje za 2 razem bo pokazuje się "błąd karty" to może wynikać z tego że karta się wyrabia?

Ja mam multiroom dopiero od 30.08 i od przekładania karty z głównego do drugiego dekodera pokazuje się "błąd karty". Za drugim razem również odpala już normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was takie pytanie. Czy wam też się wyrabia karta z głównego dekodera z ciągłego wyciągania. Ja mam multiroom od kwietnia i mi się wyrabia karta z głównego dekodera z przekładania co tydzień karty do multiroomu. Od niedawna kartę w głównym dekoderze wczytuje za 2 razem bo pokazuje się "błąd karty" to może wynikać z tego że karta się wyrabia?

Ja mam multiroom dopiero od 30.08 i od przekładania karty z głównego do drugiego dekodera pokazuje się "błąd karty". Za drugim razem również odpala już normalnie.

Podobnie u mnie zwykle załapuje po drugim razie. Ale chyba się nie miałem przypadku aby trzeba było więcej razy wkładać więc nie wiem czy to styki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie szukałem przez wyszukiwarkę ale nie znalazłem odpowiedzi a przyznam, że wszystkich wątków nie sposób przeczytać przynajmniej nie tak szybko.

Pytanie odnośnie multiroomu co CP rozumie pod pojęciem gospodarstwa domowego i czy multiroom będzie działał w dwóch osobnych budynkach oddalonych od siebie o około 1km?

Wiem, że trzeba latać z kartą aby go okresowo aktywować ale czy poza tym jest jakieś jeszcze zabezpieczenie weryfikujące tą odległość?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie multiroomu co CP rozumie pod pojęciem gospodarstwa domowego i czy multiroom będzie działał w dwóch osobnych budynkach oddalonych od siebie o około 1km?

Z multiroomu powinieneś korzystać w obrębie jednego gospodarstwa domowego czyli jednego mieszkania, czy jednego domku. :) Oczywiście dodatkowy dekoder możesz wywieść nawet za granicę i wszystko będzie działać (problem jest z okresową aktywacją, o której wspomniałeś), ale jest to niezgodne z zapisami umowy, którą podpisałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...