Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w moim przypadku jest problem takiego rodzaju otóż przestał działać dekoder dodatkowy (Mini).

Woła o kartę z dekodera głównego ale przełożenie jej nawet na godzinę nie wnosi żadnej reakcji tzn. nadal krzyczy o kartę nawet jak włożę kartę którą miał w zestawie wraz z dekoderem

Spotkał się ktoś z czymś takim ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyka już była :lol2: ale dekoder nadal swoje :locked:

Kurcze powiem Wam że usługę mam 2 miesiące a już problemów tysiąc masakra. Pierwszy był taki że przez 3 tygodnie musiałem dzwonić i prosić o wprowadzenie nowej umowy (aneksu) do systemu bo naliczali sobie po cenach standardowych nie omieszkali zaraz powiadomić o niedopłacie teraz drugi problem dekoder leży :!:

Z C+ nigdy nie miałem takich nieprzyjemności a tu partyzantka taka że się w głowie nie mieści :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet przeczyść czytnik. Być może zakurzył się i nie czyta kart. Weź też kartę przeczyść. Powinno pomóc

 

Problem rozwiązany ale nadal podtrzymuje zdanie że odbiorniki Polsatu to "klasa sama w sobie" :brawo: i działanie tej usługi pozostawia wiele do życzenia ...

Sprzęt zaskoczył i tym razem dowiedziałem się kolejnej metodzie podnoszenia odbiornika :lol2: (wtyka z prądu na minutę z kartą główną w slocie) - szok ! :shock:

 

Aha i jeszcze jedno małe pytanko :D czy użytkownicy modelu Mini w MR też mają problem z zawieszaniem się tunera ? w moim przypadku jak raz na tydzień nie strzeli krzaka to można śmiało oblać ten sukces dobrym whiskaczem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu M100 jest dołączona funkcja "Multiroom", która pokazuje np. że jest aktywny, ile czasu zostało do zablokowania dekodera, lub że zablokowano go.

U mnie takich informacji "ze świecą szukać" :shock: zakładka "Mutiroom" jest a w niej tylko piękna informacja >> "Multiroom aktywny, numer karty głównej 0xxxxxxxxxxxxx"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie sprawdzałem gdyż zawsze tradycyjnie w piątek przekładałem na chwilę kartę główną jak mi się przypomniało to zajrzałem do opcji Multiroom ale zawsze z tym samym komunikatem (po przekładce karty). W ciągu tygodnia nie zaglądam do tego dekodera wcale chyba że coś nie działa jak trzeba to wtedy sprawdzam :/ jedynie tylko w piątek poświęcam mu chwilę na przekładkę kart.

Ogólnie rzecz ujmując nie dał bym rady dzielić wspólnej przestrzeni z dekoderami Polsatu w pomieszczeniu przeznaczonym do oglądania TV na całe szczęście dali coś takiego jak CAM z którego korzystam. Rozumiem to że za taką cenę nie można spodziewać się rewelacji jeśli chodzi o dekoder toteż jestem i zawsze byłem za opcją wolna karta lub CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HD 5000 jako drugi dekoder do Multiroomu HD. Próbuję w menu znaleźć jakąś zakładkę odnośnie Multiroomu i nie znajduję nic takiego. A z tego co wiem to w innych dekoderach do moltiroomu takie zakładki w menu są i można tam np. sprawdzić kiedy jest wymagana kolejna aktywacja kartą z dekodera głównego. Ma ktoś z Was pomysł gdzie tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 dni mam multiroom HD.

Dekoder główny Sagemcom ESI-88, dekoder drugi - HD 5000.

Przez ten czas (17 dni) ani razu dekoder dodatkowy nie poprosił o aktywację kartą z dekodera głównego.

W menu HD 5000 nie ma nic co wiązałoby się z multiroomem.

Jak często trzeba to aktywować??

A jeszcze jedna sprawa - na dodatkowym dekoderze aktywne są wszystkie kanały z oferty łącznie z HBO i CINEMAXami w dalszym ciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...