Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko takie. Drugi telewizor obecnie mam CRT nie HD oczywiście. Czy jak wezmę multiroom HD (za kilka miesięcy chcę wymienić 2 TV na HD) to mogę ten 2 dekoder HD podłączyć SCART do CRT i będę odbierał normalne programy z listy (poniżej nr 100)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Drogie koleżanki i drodzy koledzy, przekładanie kart nie wynika z problemów technicznych czy nieudolności Cyfrowego Polsatu, a jest to specjalny zabieg ze strony tej platformy satelitarnej. Nie ważne czy multiroom nazywa się SD czy HD ta niedogodność nadal będzie istniała chyba, że Cyfrowy Polsat zmieni politykę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Mimo że od jutra wchodzi MHd.Miałem przedchwilą telefon z Cp bo mi sie umowa kończy . I gość nachalnie wciskał mi multiroom sd . I jak mówiłem ze interesuje mne tylko Hd to twierdził że bede musiał sie uzbroić w cierpliwość bo to może potrwać kilka miesiecy zanim zostanie wprowadzony hd.Ale na konie c spytał czy może zadzwonic za tydzień.

 

O ludu czy oni myślą że ludzie są tacy ciemni?? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O ludu czy oni myślą że ludzie są tacy ciemni?? :crazy:

 

Oj myślą, dokładnie tak myślą i wcale mnie to nie dziwi :!: a że ( może) kilka % jest bardziej zorientowanych jak my tu + ci z innych forów o TV SAT to się nie dziw że czasami trafi im się delikwent bardziej zorientowany w temacie niż "jego wysokość konsultant CP" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od jutra wchodzi multiroom HD, a pracownicy APS milczą, to może ja podam parametry za SAT Kurierem:

6 marca 2012 roku Cyfrowy Polsat wprowadzi usługę Multiroom HD, która będzie dostępna dla nowych oraz aktualnych abonentów. Serwisowi tvpolsat.info udało się dotrzeć do cen nowej usługi. W większości przypadków będzie ona droższa od wersji SD, ale przy ofercie Komfortowej (dla nowych abonentów) oraz Premium (dla obecnych) usługa będzie darmowa.

Będzie jednak możliwość wyboru pomiędzy Multiroomem HD oraz SD. Cena dekodera dodatkowego HD produkcji Cyfrowy Polsat Technology w ofercie dla nowych abonentów wyniesie 79 zł, a dekodera dodatkowego SD Cyfrowy Polsat Technology pozostanie bez zmian (1 lub 29 zł).

 

Dzięki opcji Multiroom HD będzie można oglądać wszystkie kanały, także w jakości HD, na drugim telewizorze za pośrednictwem dekodera dodatkowego (bez filmów sVOD). W Multiroomie SD nie można odbierać stacji HD.

 

Opłaty miesięczne za Multiroom HD dla nowych abonentów:

promocja Komfortowa: 0 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

promocja Komfortowa: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18 miesięcy, a na dodatkowym 13)

Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy: 10 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18 miesięcy, a na dodatkowym 13)

Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 12 miesięcy, a na dodatkowym 12)

Familijny HD: 15 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

Familijny HD: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18 miesięcy, a na dodatkowym 13)

 

W ofercie przedłużeniowej dekoder HD to koszt 79 zł, a SD 29 zł.

 

Opłaty miesięczne za Multiroom HD dla obecnych abonentów:

promocja Premium: 0 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

promocja Premium: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18/15 miesięcy, a na dodatkowym 13)

Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy: 10 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18/15 miesięcy, a na dodatkowym 13)

Familijny HD: 15 zł (umowa na dekoderze głównym na 36/29 miesięcy, a na dodatkowym 31/24)

Familijny HD: 20 zł (umowa na dekoderze głównym na 18/15 miesięcy, a na dodatkowym 13)

https://satkurier.pl/news/73288/multiroom-hd-w-cyfrowym-polsacie-ceny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...