Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Kobodera.

Witam. Miałem to samo. Na mini jako MR miałem kilka kanałów a potem, stopniowo kanały "gasły". Cudowałem z kartami ale efekt zerowy. Przeszukałem cały wątek i znalazłem odpowiedź. I co najważniejsze - zadziałało. Otóż należy zadzwonić a PartyLine i tam opowiedzieć to co się dzieje. Pani powiedziała, że MR będzie działać od nowego okresu rozliczeniowego ale ze względu na to, że jest to kontynuacja umowy prześle sprawę dalej. I tak zrobiła. Chwilę czekania, wyjaśnienie sprawy od nowa. Coś tam postukali na klawiaturze i powiedzieli, żeby ustawić MR na kanale 31 i poczekać max. 3 h. Czekałem krócej i zadziałało.

Powodzenia.

Pozdrawiam.SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie w temacie bo mam multiofertę i multiroom razem, dostałem dziś fakturę do zapłaty 68,90 zł w tym aktywacja karty telefonicznej 29 zł i zaczął się problem bo miałem nadpłatę 58,90 na poprzedniej umowie, oprócz faktury były dwa rozliczenia na jednym wyszło do zapłaty 40,93 zł a na drugim 9 zł, po półgodzinnej rozmowie z panem na infolinii wyszło w końcu że mam zapłacić 40,93 zł bo reszta poszła na opłacenie starego pakietu od 6.01 do 27.01(rozmowa kosztowała więcej niż ta różnica) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem każdy APS zaopatruje się w TWINY i QUADY we własnym zakresie i nie ma cennika na to, cena może się nawet różnic w obrębie jednego APSu i zależeć od tego czy jaką umowę podpisujecie...

 

QUADY za mniej niż 20zł też można znaleźć, hurtowo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś ostatnio pakiet Familijny HD + Extra HD z multiroomem ? Na ile zawierana jest umowa ? Na stronie CP napisane jest że na 29m-cy, ale wyczytałem gdzieś że umowa na dekoder podstawowy podpisywana jest na 34 miesiące a na dekoder dodatkowy 29 miesięcy, jak to jest ? Czy po 29m-cach będę przez 5 miesięcy płacił 30zł za multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle to sobie wykombinowali, miałem już brać tę ofertę, ale zrezygnuje, nie mam zamiaru płacić 5 czy 6 miesięcy 30zł za multiroom. Radze CP zastanowić się nad zmianą tak głupiego przepisu... idę do Nki, przynajmniej będę miał Multiroom w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie możesz? moduł cam w syystemie CP jest traktowany jak dekoder hd i dla takich klientów tez są oferty. rozumiem, że nie ma ofert dla Ciebie w systemie? a może niedawno przedłużałeś umowę przez infolinię?

w styczniu zmieniłem prepaid na abo

Szanowny Panie

 

Ponownie informujemy, że obecnie Cyfrowy Polsat pracuje nad stworzeniem odpowiedniej oferty. Wyjaśniamy, że w momencie, gdy taka oferta się pojawi, zostanie ona do Pana przesłana. Szczegółowe informacje będą przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl oraz listownie.

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...