Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A umowa została wypowiedziana? Koniec okresu podstawowego nie jest równoznaczny z końcem umowy.

1. Dekoder dodatkowy musisz wziąć od nich.

2. Z tego, co słyszałem to od 5 do 8 dni.

3. Tak traci się możliwość oglądania na nim tv. To taka zachęta do kolejnego przedłużenia umowy na kolejne 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowałem Wam tutaj już kiedyś PWU. Macie tam jak wół:

 

Umowa Abonencka w Części dotyczącej udostępnienia Dekodera Dodatkowego oraz

Usług świadczonych za pomocą tego Dekodera ulega przekształceniu w Umowę zawartą

na czas nieokreślony po upływie okresu udostępnienia Dekodera Dodatkowego

wskazanego w Części A Umowy - Części Szczegółowej PWU, o ile Abonent nie złoży na

piśmie oświadczenia woli o wypowiedzeniu Umowy w tym zakresie, co najmniej na trzy

Okres Rozliczeniowy przed upływem tego okresu. W takim przypadku, Umowa w zakresie

udostępnienia Dekodera Dodatkowego oraz Usług świadczonych za jego pomocą

wygaśnie wraz końcem okresu udostępnienia Dekodera. W braku stosownego

oświadczenia woli, na co najmniej trzy Okresy Rozliczeniowe przed upływem okresu

udostępnienia Dekodera, Abonent będzie zobowiązany do wnoszenia Opłat

Abonamentowych w wysokości określonej w PWU bądź cenniku dla Abonentów (w

zależności od tego z jakiej Usługi będzie korzystał na Dekoderze Dodatkowym) dla umów

zawartych na czas nieokreślony.

 

Multiroom SD kosztuje 30zł na czas określony lub 32zł na czas nieokreślony. Cennik też dobrze czasem przejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu wolałoby dwa dekodery HD, ale obecnie dostępny jest jeden SD oraz jeden HD.

Według tabelki, którą przedstawiłeś do multiroom'u dostępny są dwa dekodery SD: M 100 oraz F 300.

A te dwa dekodery HD, które widnieją to są dostępne do pakietu dodatkowego Mini Extra HD, a nie do multiroom'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Ktoś może się orientuje jak wygląda sytuacja, w przypadku gdy mam na przykład 3 odbiorniki tv.

1. Czy mogę skorzystać z opcji: pakiet familijny hd+ sport hd na jednym dekoderze, dodatkowo wziąć multiroom z dekoderem sd do drugiego telewizora, a do trzeciego mini hd extra?

2.A jeżeli pierwsza opcja jest niemożliwa, to czy mogę skorzystać jako nowy klient i wykupić pakiet familijny hd + sport hd do jednego telewizora i do tego wziąć mini hd extra do drugiego telewizora? Jeżeli tak to jakiej wysokości są opłaty miesieczne, gdybym skorzystał z tej opcji?

3. Czy w przypadku drugiego dekodera mini hd extra mam dostęp do podstawowego kanału eurosportu (nie w wersji hd) ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

w tym tygodniu zostałam posiadaczką pakietu tv CP z opcją multiroom (pakiet premium). Zestaw antenowy zakupiony bezpośrednio w autoryzowanym punkcie CP, który został zamontowany, podłączony przewodem z dekoderem głównym i odbiór jest zadowalający, mówiąc krótko: wszystko gra :smile: następnie podłączony został dodatkowy dekoder Mini D1D-B, sygnał jest, obraz się pojawia, niekodowane kanały odbierają, przy kodowanych pojawia się komunikat: "tego kanału nie ma w twoim abonamencie", no i smutek na twarzy się pojawia, jak nie ma? jak jest?! :( spróbowałam zalecanej aktywacji poprzez podmienienie karty z dekodera podstawowego i... żadnej aktywacji ani widu ani słychu, natomiast w miejsce komunikatu "tego kanału nie ma..." pojawił się "dekoder zablokowany". Zatem szanowni mądrzejsi, cóż czynię nie tak a co uczynic mogę, żeby multiroom chciał współpracowac :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...