Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy. Mam pytanie: Jaki dekoder (ten jako dodatkowy SD) dostanie stały klient przy ofercie Premium? Jaki model? Samsung, Echostar, może Mini?

Przeczytaj na poprzedniej stronie trzeci od dołu post. To, że jesteś tu nowy nie zwalnia Cię od czytania forum, a dopiero potem zadawania pytań jeśli nie znalazłeś odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki. bede dzwonil

 

Daj sobie spokój z tym dzwonieniem bo zrobisz z siebie [beep]a. Przecież antena SAT jest jednokierunkowa ma charakter wyłącznie odbiorczy. Ani COK, ani drugi dekoder "nie wiedzą" jaki kanał jest aktualnie odbierany na innym dekoderze. Po prostu coś jest z konwerterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po podpisaniu umowy multiroom na pakiet FM będę miał w promocji 2 pakiety dodatkowe. Czy będą one dostępne na dekoderze dodatkowym czy tylko na głównym?? Jeżeli później po okresie promocyjnym dobiorę np. SPORT HD na 1 miesiąc to czy będzie on tylko na głównym dekoderze czy na dwóch dekoderach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy na podstawie PWU Cyfrowy Polsat udostępnia Abonentowi Dekoder Dodatkowy z aktywną Usługą Multiroom Abonent uzyskuje dostęp na Dekoderze Dodatkowych do Usług dostępnych na Dekoderze Podstawowym z wyłączeniem Pakietu Promocyjnego w ramach usługi ,,VOD-Domowa Wypożyczalnia Filmowa’’.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pracowników APS. Czy coś się zmieniło w oprogramowaniu multiroom? Dzisiaj miałem dekoder dodatkowy, który tego oprogramowania nie miał i zablokowane kanały kodowane. Po interwencji w ICA przesłali uprawnienia dla tego dekodera a oprogramowanie multiroom ma być dosłane w ciągu 2 dni. Czy tak teraz będzie, czy to jednostkowy błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zakładkę Multiroom w Menu to masz aktualne oprogramowanie dekodera. Jeśli nie ma to wywołujesz z Menu opcję Aktualizacja Oprogramowania. Cała filozofia. Potem postępujesz zgodnie z instrukcją aktywacji dekodera dodatkowego (karta dekodera głównego MUSI być aktywna, aby aktywować dekoder dodatkowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o info jak wyglada sprawa oplaty za 2 dekoder w multiroomie, gdy wybieram pakiet Premium, a przed uplywem 6 miesiecy wybieram pakiet F+HBO+CM za 69,90.

Czy w takiej sytuacji musze placic 10 zl za 2 dekoder?

 

I jeszcze jedno pytanie:

Jesli zdecyduje sie zejsc do pakietu F+HBO+CM wczesniej niz przed uplywem 6 miesiecy, np. po miesiacu to bede miec w dalszym ciagu 6 miesiecy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pakiecie Premium - minimalnie za 69,90 - nie ma oplaty za multiroom. Co do odlaczenia pakietow dodatkowych mozesz to uczynic w trakcie okresu promocyjnego, bedzie to skutkowalo jednak dopiero na jego koniec, czyli przez 6 misiecy ogladasz cale Premium nawet jak drugiego dnia od zawarciu umowy zglosisz odlaczenie dodatkowych pakietow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie odnośnie tego multiroom'u CP. Jestem posiadaczem pakietu Familijnego HD. Powiedzcie mi jak działa ten polsatowski multiroom ? Sąsiad powiedział mi, że dekodery nie muszą być połączone ze sobą a jedynie co jakiś czas trzeba z bliźniaczego dekodera przekładać kartę do głównego by nadać uprawnienia na oglądanie na nim danej usługi. Czy to jest prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...