Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam takie pytanie : Zauważyłem fajną ofertę Familijny HD + Sport HD+ Extra HD

Chodzi mi oczywiście o opcję multiroom hd, z tego co wyczytałem dekoder kosztuje 1 zł.

I o to moje pytanie czy jest szansa zamiast dodatkowego dekodera do multiroomu, kupić moduł Cyfrowego Polsatu z kartą ?

Gdyż nie zależy mi na dodatkowej karcie sparowanej z dekoderem, tylko możliwości dodania do innego dekodera nie firmowego od nich.

Czy w waszej ofercie śmigają Tvny w HD ? Gdyż nic takiego nie pisze z wyjątkiem Tvn7 w ofercie.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Piotrek52090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób prowadzących APS.

 

Posiadałem umowę na pakiet Premium, przedłużyłem umowę także na Premium dokupując Multiroom SD (bo nie było jeszcze opcji HD). Czy mógłbym teraz udać się do Punktu i wymienić dekoder SD na HD? Bo czytałem o opcji takiej wymiany, ale jak zadzwoniłem na Infolinię się upewnić, to dowiedziałem się, że taka opcja przysługuje tylko osobom, które posiadały dekoder dodatkowy i po przedłużeniu umowy zmieniły go na Multiroom SD (bo nie było HD). Czy ktoś już takich wymian dokonywał?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będę swoje nawijał. Multiromm HD jest najlepszą opcją. Za 3 dni minie 3 miesiące jak mam MR HD i jeszcze ani jednej aktywacji kartami. Wszystko śmiga tak jak włożyłem do dekoderów 9 marca i nie prosi o aktywację jak w instrukcji ;) Oby jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będę swoje nawijał. Multiromm HD jest najlepszą opcją. Za 3 dni minie 3 miesiące jak mam MR HD i jeszcze ani jednej aktywacji kartami. Wszystko śmiga tak jak włożyłem do dekoderów 9 marca i nie prosi o aktywację jak w instrukcji ;) Oby jak najdłużej.

A odłączyłeś go od prądu chodziarz kilka razy? Masz zakładkę Multiroom w menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączałem go już kilka razy w tym czasie od prądu.

W menu HD5000 nie mam śladu nawet po zakładce Multiroom. Więc nie wiem o co chodzi bo to już ponad 3 miesiące odkąd mam te dekodery i baaaardzo sobie chwalę taki MR bez czasowej aktywacji ;) Wydaje mi się że to jakiś błąd w systemie CP i przyznawaniu uprawnień dla kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...