Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadam moje pytanie tutaj a dokłądniej 2 pytania połącze w jedym poscie

[beep]nie zastanawiam się teraz nad prejściem do CP na pakiet Premium lub stopień niżej.

Jaki dekoder dają do MR??

Czy ten dekoder pozwala na ustawienie własnej listy kanałów???

Jak wygląda taka lista? Sa nr po mojemu czy nr z listy głownej tylko kolejnośc moja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa opcja wymiany dekodera dodatkowego z SD na HD ? Umowę podpisywałem bodajże rok temu kiedy dekoder dodatkowy był zawsze SD. Z tego co wiem, teraz jest tylko multiroom HD.

Niekoniecznie proponował bym zadzwonić nie koniecznie musisz przedłużać umowę w zeszły czwartek jeszcze nie było to możliwe dziś już może być inaczej.

Korzystając z Multiroom SD masz mieć zapewniony dostęp do wszystkich kanałów SD na dekoderze dodatkowym oprócz VOD a dekoder w wersji SD nie pozwoli na odbiór kanałów typu "Da Vinci Learning" czy "E" bo nadają z transpondera DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Właśnie przedłużyłem umowę z CP i teraz mam multiroom. Główny dekoder śmiga bez zarzutów ale na dekoderze dodatkowym ciągle widnieje napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Wchodziłem na ICOK i ponawiałem sygnał i nic ... Gdy wkładam kartę z dekodera głównego do dodatkowego pisze z kolei że " dekoder zablokowany" może jakieś rady czy coś robię źle ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6h godzin pracy dekodera rozumiem ? Bo chyba nie tak że przekładam kartę oglądam 1h wyłączam za 5h włączam i muszę ładować bo to była by porażka i tak 6h jest raczej bardzo uciążliwe.

 

W CP jest to bodajże między 4 - 14 dni niezależnie czy dekoder jest włączony czy nie. u mnie osobiście najczęściej trzeba przekładać co jakieś 7 dni. Gdzieś czytałem że jest to losowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w sobotę przedłużałem umowę i od tego czasu posiadam Multiroom, tylko jest taki problem, że na dekoderze dodatkowym na wszystkich kodowanych kanałach widnieje napis "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" a gdy do tego dekodera włożę karte z dekodera podstawowego to pojawia się napis "dekoder zablokowany". Próbowałem ponowić sygnał przez ICOK ale to nic nie dało. Poradźcie co mam zrobić, bo może jakoś źle próbuje rozblokować dekoder dodatkowy lub coś w tym stylu. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...